Emadepäev

Liis Aedmaa

Lavastuse tutvustus

Keskmine ema vastab ühe päeva jooksul kuni kolmesajale oma laste esitatud küsimusele. See teeb umbes 18 küsimust tunnis. Kõige rohkem küsimusi küsitakse söögi ajal, keskmiselt 11 iga lapse kohta, sellele järgnevad poeskäigud – 10 küsimust ja magamamineku aeg – 9 küsimust. Ka juhul, kui isa viibib neile lähemal, pöördub 82% väikelastest oma küsimusega esmalt ema poole. Sõbra juurest või koolist koju jõudes on veel enne välisukse sulgumist lapse esimene küsimus enamasti: „Kus ema on?“

 

Aga millal emad oma küsimusi küsida saavad? Kelle poole on neil pöörduda? Google’i, netifoorumite, lastekasvatusõpikute, sõbrannade, oma emade? Meie otsustasime, et pöördume publiku poole ja räägime asjadest nii, nagu need on. Ausalt ja ilustamata.

 

Nii ongi “Emadepäev” heitlik, paiguti naerma ja paiguti hulluks ajav lavastus täis kraaklemist, rõõmu, nuttu, armastust, ürgvarajasi hommikuid ja hirmhiliseid õhtuid, kõikjal vedelevaid mänguasju, pähekulunud lastelaule, ebaõnnestunud sünnipäevatorte ning lõputuid muusikakooliaktuseid.

 

Lavastus sobib vaatamiseks alates 15. eluaastast. Laval suitsetatakse.

Lavastusmeeskond

Lavastaja

Liis Aedmaa

Kunstnik

Annika Lindemann

Muusikaline kujundaja

Peeter Konovalov

Valguskujundaja

Villu Konrad

Videokunstnik

Katre Sulane

Koreograaf

Liisa London

Osades

Jaana Kena, Kadri Lepp, Triinu Meriste ja Terje Pennie

Meediakaja

VÄLKARVUSTUS Vaimukas ja südamlik uuslavastus

- Margus Haav / Sakala, 18.02.2017

Ugala uuslavastus: «Emme, millal sa koju tuled?»

- Hendrik Alla / kultuur.postimees.ee, 17.02.2017

Lavastus nagu ühe ema elu

- Margus Haav / Sakala, 14.02.2017

TEATRIELAMUS: Nabanööri pidi koos kogu eluks

- Margus Mikomägi / Maaleht, 23.02.2017

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Vanaema ja Issand Jumal

Hjalmar Bergman

Lavastuse tutvustus

Vanaema on üksi oma mõisas ja jagab Issandaga maid. Sest kellega sa hing ikka räägid? Mees sureb ära, lapsed lendavad laiali ja lapselapsed ei anna näolegi, vanad sõbrad kaovad maamulda. Issand Jumal on alati käepärast. Tema ei mõtle samal ajal millestki muust. Tema teab, mis juhtus viiekümne, kuuekümne ja seitsmekümne aasta eest! Issandal on veel üks suur eelis: tema ei vaidle vastu. Vastuvaidlemine vanaemale ei meeldi.

 

Vanaema silme eest libiseb läbi kogu pikk elu: värvikas Borckide suguselts, lapsed ja lapselapsed, riiud ja leppimised, võidetud ja kaotatud lahingud. Rohkem vist ikka võidetud, või vähemalt nii arvab Vanaema.

 

Homme peab ta oma 70. sünnipäeva ning lapsed ja lapselapsed tulevad koju. Kui ikka tulevad? Mõisa müügiks ikka tulevad. See on ju nende lapsepõlvekodu – Borckide mõis, kuhu vanaema kunagi lihtsa teenijannana sattus ja kus temast sai mõisaproua Agnes Borck. Mõis, mille nimel ja mille eest on ta terve oma elu võidelnud. Nüüd saab see müüdud. Nii on Vanaema otsustanud.

 

“Vanaema ja Issand Jumal” on perekonnasaaga, mille tegevustik maalib meile värvika pildi jõukast Borckide perekonnast 19. sajandi lõpu ja 20. sajandi alguse Rootsis. Hjalmar Bergmani peetakse Strindbergi ja Söderbergi kõrval Rootsi 20. sajandi esimese poole kirjandusklassikuks, kelle teoseid ikka ja jälle üle loetakse. Bergmani tähtteost “Vanaema ja Issand Jumal” on korduvalt lavale seatud ja 1980ndatel valmis selle põhjal Rootsi televisioonis teleseriaal. 1994. aastal tõlgiti romaan ka eesti keelde.

 

Lavastus on pühendatud Luule Komissarovi 75. sünnipäevale.

 

Eesti teatri aastaauhinnad 2017 – meeskõrvalosatäitja auhinna nominatsioon Janek Vadi

Lavastusmeeskond

Dramatiseerinud

Liis Aedmaa ja Sander Pukk

Lavastaja

Sander Pukk

Kunstnik

Annika Lindemann

Muusikaline kujundus

Peeter Konovalov

Valguskunstnik

Rene Liivamägi

Videokujundaja

Katre Sulane

Osades

Luule Komissarov, Jaana Kena, Janek Vadi, Vallo Kirs, Triinu Meriste, Rait Õunapuu, Andres Tabun, Tanel Ingi, Tarvo Vridolin, Vilma Luik, Margus Vaher, Kiiri Tamm, Pille-Riin Lillepalu või Marika Palm, Gerry Mäekivi ja Joonatan Aedmaa või Vihur Põld

Meediakaja

“Vanaema ja Issand Jumal” (Ugala)

- laiapea.eu, 20.04.2017

Vanaema elutants kummituste kabarees

- Pille-Riin Purje / Postimees, 10.11.2016

Ühe pere värvikas ja põnev lugu

- Tiina Sarv / Sakala, 12.10.2016

Viimse kohtupäeva vabadus

- Oliver Issak / Sakala, 19.10.2016

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Võlur Oz

L. Frank Baum

Lavastuse tutvustus

Muusikaline lastelavastus

 

Ühel päeval lennutab keeristorm väikese Dorothy võlumaale, kus võitlevad head ja kurjad nõiad ning elutsevad imepärased olendid. Et tagasi koju pääseda, peab Dorothy võtma ette retke selle maa valitseja, suure ja kõikvõimsa võlur Ozi juurde. Teekonnal läbi võlumaa kohtub ta Hernehirmutise, Plekkmehe ja argliku Lõviga. Kõik need isevärki tegelased loodavad, et kuulus Oz suudab nende unistused ja salasoovid täita. Kuid kas võlur Oz on ikka nii suur ja kõikvõimas, kui räägitakse, või on temalgi oma hirmud ja saladused? Mis saab siis, kui unistuste täitmiseks tuleb rinda pista hoopis kurja nõiaga – kas sõpruse jõud saab jagu kurjuse väest?

 

Teinekord on teekond õnne juurde veel väärtuslikum kui õnn ise. Ja vahel avastad, et see, mida kaugelt otsisid, on sul kogu aeg käeulatuses olnud.

 

L. Frank Baumi igihaljas muinasjutt „Võlur Oz” on lummanud nii suuri kui väikeseid lugejaid juba rohkem kui sada aastat.

 

Ugala lavastuses kõlavatele lauludele on viisid kirjutanud Peeter Konovalov ja sõnad Priit Põldma ning Ringo Ramul.

 

Lavastus sobib lastele alates 5. eluaastast.

 

 

Lavastusmeeskond

Dramatiseerinud

Priit Põldma (EMTA lavakunstikool)

Lavastaja

Ringo Ramul

Kunstnik

Marion Undusk

Muusikaline kujundus

Peeter Konovalov

Valguskunstnik

Rene Liivamägi

Liikumisjuht

Oleg Titov

Osades

Adeele Sepp, Klaudia Tiitsmaa, Aarne Soro, Karl Robert Saaremäe (külalisena), Vallo Kirs, Kata-Riina Luide ja Vilma Luik

Meediakaja

Smaragdlinna muinasjutuline hiilgus

- Eva-Liisa Linder / Postimees, 04.04.2017

Peaaegu pooled uuslavastused on auhinna kandidaadid

- Margus Haav / Sakala, 02.03.2017

Tee imede juurde leiad koos sõpradega enesest

- Krista Valdvee / Sakala, 14.12.2016

Noor lavastaja: fantaasia annab alati lootust

- Margus Haav / Sakala, 07.12.2016

Nähtamatu daam

Pedro Calderón de la Barca

Lavastuse tutvustus

Vaimukas ja võluv mõõga- ja mantlikomöödia „Nähtamatu daam“ on Hispaania kuldajastu ühe olulisema näitekirjaniku Pedro Calderón de la Barca tippteos. Noore aadliku Don Manueli uudishimu juhib mehe salapärase daami Donja Ángela juurde. Noormees armub, kuid tema armastatu viibib oma vendade pideva valve all ning on seetõttu sunnitud enda isikut varjama ning mehega kohtumiseks kavalust ja leidlikkust üles näitama.

 

Suurejooneline suure saali lavastus on ühtlasi renoveeritud Ugala teatrimaja avalavastus, kus on nii armastust, armukadedust, ajaloolisi kostüüme, humoorikaid sekeldusi, mõõgavõitlusi kui ka suurepärast hispaania muusikat. Värsskomöödia tõi lavale üks eesti tunnustatumaid lavastajaid, lavakunstikooli juht Lembit Peterson.

 

Lavastaja Lembit Peterson:

Mängulise hispaania kuldajastu – nagu ka kogu barokiajastu üks põhiküsimusi on kahtlemata NÄIDA või OLLA.
Näib, et ka meie ajastul. Näivalt „tõejärgsel“ ajastul.
Näib või on?
Mis on päris ja mis mängult? Mis tõeline ja mis vaid näib sellisena? Kas ka näivus võib tõene olla?

 

Meie „tõejärgsel“ ajastul võib katse tabada tõde mängu kaudu näida riskantse või kahtlasena.
Mis puutub siia hispaania kuldajastu „mõõga ja mantli“ komöödia?

 

See võimaldab meil äratada mõtteid oluliste asjade üle meie elus ja suhetes: vabaduse ja vangistuse, au ja väärikuse, sõpruse ja vaenamise, armumise ja armastuse, vooruste ja pahede – kõige selle selle üle, mida me nimetame olulisteks väärtusteks. Teha katset mängu jälgides neid oma elus ja suhetes avastada ja eristada seda, mis on päris sellest, mis seda kohe kindlasti ei ole…

Lavastusmeeskond

Tõlkija

August Sang

Lavastaja

Lembit Peterson (Theatrum)

Kunstnik

Jara Martínez Valderas ja Caja Negra (Hispaania)

Muusikaline kujundaja ja helilooja

Germán Díaz (Hispaania)

Videokunstnik

Diego Palacio Enríquez (Hispaania)

Valguskujundaja

Rene Liivamägi

Liikumisjuht

Tiina Mölder

Lavaline võitlus

Indrek Sammul (Eesti Draamateater)

Osades

Ott Aardam, Laura Peterson, Martin Mill, Laura Kalle, Aarne Soro, Klaudia Tiitsmaa või Ilo-Ann Saarepera, Janek Vadi, Vallo Kirs, Marika Palm ja Pille-Riin Lillepalu

Meediakaja

Arvustus. Stiilne, täpne, igav

- Kadi Herkül / Sirp, 28.04.2017

Arvustus. Mõõga ja mantli ooper

- Priit Põldma / Sakala, 22.03.2017

Arvustus. Küünlaleek valgustab inimlabürinti

- Pille-Riin Purje / Postimees, 20.03.2017

Arvustus. Lavastus "Nähtamatu daam"

- Andres Laiapea blogi, 21.03.2017

Uuenenud teatrimaja ehk Vana mees sai uue ülikonna

- Margus Mikomägi / Maaleht, 23.03.2017

Sätendav pimedus

Martin Algus

Lavastuse tutvustus

Arktiline triller

 

On aasta 1967. Raadios mängivad biitlid ja inimkond tegeleb kosmose vallutamisega. Kusagil kaugel põhjas, sätendavate liustike vahel asub üksik allakäinud suusakuurort, mille pansionaadis ajavad omi asju Blottnyr, Freynder, Bylla ja Holom. Trillerlik lugu algab hetkest, mil kuurorti ilmub Kuningliku Naftakompanii järelevalveinsener Kryssnar, ülesandega selgitada välja oma kolleegi kadunuks jäämise põhjused. Üritades järjest ohtlikumaks muutuvas loos selgust saada, avastab Kryssnar end peagi olukorrast, kus miski ei tundu enam kindel.

 

Kust otsida tõde, kui oled järsku väljaspool oma tuttavat ja turvalist maailma lõksus? Lõksus koos informatsiooniga, mida terve mõistus keeldub uskumast. Ja siinsamas on ju ilmselgelt toimunud võigas kuritegu.

 

Päiksevalgus on petlik. See paneb meid arvama, et kuna me näeme asju, siis saame aru, milleks miski mõeldud on ja kuidas kõik toimib. Pimedus on ausam. See iseloomustab palju täpsemalt ühe sureliku teekonda siin ilmas.

Blottnyr, “Sätendav pimedus”

 

Lavakujundusest tingituna on ratastooliga teatrikülastaja ligipääs raskendatud ning vajab publikuteenindaja abi. Lisainfo Ugala teatri kassast (tel 433 0777, kassa@ugala.ee).

 

Lavastusmeeskond

Lavastaja

Taago Tubin

Kunstnik

Liisa Soolepp

Muusikaline kujundus

Lauri Lüdimois ja Taago Tubin

Videokunstnik

Taavi Arus

Valguskunstnik

Villu Konrad

Osades

Märt Avandi (Endla Teater), Tarvo Vridolin, Peeter Jürgens, Andres Tabun, Rait Õunapuu, Merle Liinsoo, Tanel Ingi, Ringo Ramul, Sergei Teppan ja Elari Ennok

Meediakaja

Jäätunud illusioonikaevu visatud kivi

- Pille-Riin Purje / Sirp, 10.02.2017

Pikantne tühmolu naftaväljadel

- Valle-Sten Maiste / Sirp, 10.02.2017

Publikumärk tutvustab Ugala teatri "Sätendavat pimedust"

- Liis Laidmets / KUKU "Publikumärk", 04.02.2017

Hukkunud inuiti hotell

- Veiko Märka / Eesti Päevaleht, 30.01.2017

Arktiliselt külmutatud psüühiline pinge

- Madis Kolk / Postimees, 29.01.2017

Pahupidi maailm kaugel põhjas

- Margus Haav / Sakala, 25.01.2017

Märt Avandi esimesest Ugala rollist: mulle see trupp meeldib ja olen väga rahul

- Virgo Pärn / TV3 "Seitsmesed uudised", 21.01.2017

Märt Avandi: hea näitleja ei saa olla paksu nahaga

- Margus Haav / Sakala, 18.01.2017

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

GOGOLI DISKO

Paavo Matsin

Lavastuse tutvustus

„Gogoli disko“ Viljandi hingab omas rahulikus rütmis. Linnatänavatel tuksub sõjatrofeena siia käima pandud tramm. Eestist on saanud Vene tsaaririigi osa, aga see ei paista kedagi väga häirivat. Inimene kohaneb kiiresti ja vahetab eduühiskonna roosa triiksärgi ruttu beeži džempri vastu ning tõmbab sinna veel võidunud nahktagi pealegi – mis seal ikka.

 

Kuna riigikord ja raha ei oma enam suuremat tähtsust, leitakse üles vanad head hobid: istutakse vaikselt suletud uste taga ja kuulatakse keelatud muusikat ning loetakse keelatud kirjandust. Isegi mitte mingi vastuhaku mõttes, vaid lihtsalt sellepärast, et meeldib. Kõik võikski nii kulgeda ja kulgeda…

 

Kui ei oleks Gogolit, kes tõuseb surnust üles, asub ahtakese riigikorra ja suure tühjuse kohale inimeste hinges – ja tõmbab seal kõik käima.

See on teatraalne fantaasiamaailm, värvimuusika ja rütm – see on Gogoli Disko.

 

Paavo Matsini romaan „Gogoli disko“ võitis 2016. aastal nii Eesti Kultuurkapitali kirjanduspreemia kui ka Euroopa Liidu Kirjandusauhinna.

 

Lavastuses kasutatakse lavasuitsu ja suitsetatakse. Lavakujundusest tingituna on ratastooliga teatrikülastaja ligipääs raskendatud ning vajab publikuteenindaja abi. Lisainfo Ugala teatri kassast (tel 433 0777, kassa@ugala.ee).

 

 

Lavastusmeeskond

Lavastaja

Ott Aardam

Dramatiseerija ja muusikaline kujundaja

Ivar Põllu (Tartu Uus Teater)

Kunstnik

Ott Kangur

Kostüümikunstnik

Pille Küngas

Valguskunstnik

Rene Liivamägi

Videokunstnik

Katre Sulane

Osades

Janek Vadi, Andres Tabun, Andres Noormets, Rait Õunapuu, Peeter Jürgens, Tarvo Vridolin, Aarne Soro, Vilma Luik, Kadri Lepp, Triinu Meriste, Margus Vaher, Üllo Kaur, Tarmo Suvisild ja Aili Nohrin

Meediakaja

Gogol ärkab Viljandis veel korraks ellu

- Madis Luik / Sakala, 16.05.2018

Pille-Riin Purje: "Gogoli diskos" on kummalist äraspidist nostalgiat

- Olev Kenk / ERR "Aktuaalne kaamera", 05.06.2017

Stiljagad, biitlid, balalaikad, valged maikad

- Margus Haav / Postimees, 08.06.2017

Ugalas esietendus "Gogoli disko"

- Vladislav Lushin / ETV+ "AK", 07.06.2017

Ugala Teatris pannakse publik pöörlema

- Kaspar Pokk / Kanal 2 "Reporter", 02.06.2017

Suvelavastus, kus publik on diskoplaadiks pöördlaval

- Margus Haav / Sakala, 31.05.2017

Ugalas luuakse kihilist sibulakuplit

- Margus Haav / Sakala + Postimees, 24.05.2017

Tarmo Suvisild: viiuliga Ugala pöördlaval

- Piret-Päiv Rist / Saarte Hääl, 31.05.2017

Gogol ärkab vaid korraks Viljandis ellu

- Denes Kattago / Õhtuleht, 31.05.2017

Teatriluup. Ott Aardam lavastab Ugalas "Gogoli disko"

- Keiu Virro / Teatriluup, Klassikaraadio, 23.05.2017

Vene kirjanikule pandi käimlasse mälestustahvel

- Margus Haav / Sakala, 03.05.2017

Andres Noormets liitus taas Ugala trupiga

- kultuur.err.ee, 18.04.2017

Ugala otsib sektsioonkappe

- Margus Haav / Sakala, 09.04.2017

Esietendus "Gogoli disko". Intervjuu Paavo Matsini ja Ivar Põlluga

- Liis Laidmets / KUKU "Publikumärk", 03.06.2017

Tasujad

Mehis Pihla

Lavastuse tutvustus

Satiiriline kuulsuskomöödia

 

Sisuliselt on kahte sorti inimesi: kuulsad inimesed ja need, kellest me kottigi ei tea. Kumb sina olla julged?

 

Noortelavastus „Tasujad” on musta huumoriga laetud satiiriline kuulsuskomöödia, mis võtab sihikule ühiskonnas aina leviva pealiskaudsuse ja sellega kaasnevad ohud. Kuivõrd manipuleeritavad me meedia poolt oleme? Kes suunab seda, millele sotsiaalvõrgustikes tähelepanu pööratakse ning mille põhjal kujuneb avalikkuse arvamus? Kuidas on võimalik, et meie iidoliteks ja juhtideks saavad inimesed, kellelt ei ole tegelikult mitte midagi õppida?

 

Lavastuse tekst on värske ja päevakajaline, sisaldades samas rohkelt viiteid Eduard Bornhöhe loomingule. Tegelaste loomisel on ammutatud inspiratsiooni Bornhöhe „Kuulsuse narride” Vesipruulist ja Tatikast ning „Tasuja” Jaanusest.

 

Tänapäeval ei oleks Vesipruul ja Tatikas enam narrid, vaid tõelised kuulsused. Kuulsaks saamisel pole oskused enam olulised – piisab vaid tahtmisest. Pealegi pole kuulsuse nimel enam ükski tegu liiga narr. Tasujal on aga pealiskaudsusest kihavat ühiskonnakorraldust raske taluda. Verine konflikt näib vältimatu.

 

Lavakujundusest tingituna on ratastooliga teatrikülastaja ligipääs raskendatud ning vajab publikuteenindaja abi. Lisainfo Ugala teatri kassast (tel 433 0777, kassa@ugala.ee).

 

Lavastusmeeskond

Lavastaja

Mehis Pihla

Kunstnik

Ott Kangur

Kostüümikunstnik

Mirjam Aimla

Valguskujundaja

Laura Maria Mäits

Muusikaline kujundus

Harlet Orasmaa ja Rauno Vaher

Videokunstnik

Katre Sulane

Osades

Marika Palm, Laura Kalle ja Mikk Jürjens (Tallinna Linnateater)

Meediakaja

Pinnapealsus on saanud epideemiaks

- Margus Haav / Sakala, 23.11.2016

Delta. Mehis Pihla autorilavastus "Tasujad"

- Keiu Virro / Klassikaraadio saade "Delta", 29.11.2016

Tähelepanek: miks sa oled kuulus? – Sest ma olen kuulus

- Keiu Virro / Eesti Päevaleht, 28.11.2016

Meie reliikvia on kuulsuse narrid

- Veiko Märka / Eesti Päevaleht, 15.12.2016

Soo

Oskar Luts

Lavastuse tutvustus

Me elame maal, kus 5,5% pindalast on sood – alad, mille põhjas seisab jää-ajast pärit vesi. Maastik on muutunud, vesi on alles. Ons inimestesse jäänud sügavusi, kus on alles veel midagi jää-ajast? Soov luua, armastada, rõõmustada; või karta halba ilma, sügavat vett, surma? Oluline on need maastikud läbi käia.

 

Lavastus “Soo” on poeetiline rännak läbi ja üle kutsuva, pelutava, müstilise, piiripealse soo. Läbi lõputu nulliseguse rea, milles ometi armastus, arusaamatus, ilu… Ja küsimus elu ning surma järele. Selle soo serval saab Kunstnik kokku Koduperenaise, Härra, Müürsepa, Joodiku, Metskassi, Teadjanaise, Õunakese ja Muusikaga.

 

1914, mil Luts kirjutas jutustuse “Kirjutatud on…” (hilisema pealkirjaga “Soo”), algas Esimene maailmasõda…

 

“Lavastuses ei kaitse turvaline karakterivaap ainsatki tegelast. Kohaloleku reeglid on teised ja Ugala näitlejate ansambel on tõestanud taas oma paindlikkust, valmisolekut. Kas tahtlikult või vaistlikult on külalislavastaja Eva Koldits kõigi osaliste puhul seadnud eesmärgiks mis tahes stambi vältimise – ja see on õnnestunud. Ollakse murtud elurõõmuga inimlapsed.”

Pille-Riin Purje “Klaashelmetega fuuga soos”, Sirp 30.09.2016

 

Eesti teatri aastaauhinnad 2017 – muusikalise kujunduse ja originaalmuusika auhinna laureaat Jaak Lutsoja

Eesti teatri aastaauhinnad 2017 – meeskõrvalosatäitja auhinna nominatsioon Aarne Soro

Eesti teatri aastaauhinnad 2017 – parima kunstniku auhinna nominatsioon Kairi Mändla

 

Tähelepanu! Etenduses kasutatakse pürotehnilisi valgus- ja heliefekte.

 

 

NB! Lavakujundusest tingituna on ratastooliga teatrikülastaja ligipääs raskendatud ning vajab publikuteenindaja abi. Lisainfo Ugala teatri kassast (tel 433 0777, kassa@ugala.ee).

 

Lavastusmeeskond

Dramatiseerija ja lavastaja

Eva Koldits (Teater NO99)

Kunstnik

Kairi Mändla

Muusikaline kujundaja ja helilooja

Jaak Lutsoja

Valguskunstnik

Rene Liivamägi

Osades

Martin Mill, Kata-Riina Luide, Klaudia Tiitsmaa, Anne Türnpu (külalisena), Aarne Soro, Peeter Jürgens, Jaak Lutsoja (külalisena) ja Pille-Riin Lillepalu

Meediakaja

Sooaurud laukalühtri all

- Madis Kolk / Postimees, 03.10.2016

Ugala teatri hooaja avalavastusest "Soo" lavastaja Eva Kolditsaga

- Liis Laidmets / Kuku "Publikumärk", 01.10.2016

Klaashelmestega fuuga soos

- Pille-Riin Purje / Sirp, 30.09.2016

Ugala maagiline «Soo»

- Oliver Issak / Sakala, 21.09.2016

Lavastaja lubab ilu ja valu

- Margus Haav / Sakala, 15.09.2016
Menüü