Marika Palm

Haridus

2013. aastal lõpetas TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia 9. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2013

Tunnustused

2021

Ugala kolleegipreemia – parim naisnäitleja (Nicole Warren Diver'i rolli eest lavastuses "Sume on öö")

2018

Ugala kolleegipreemia – lavastaja, "Tuul kuu pealt" ja "Kohtume kell 8 Noa laeval"

2017

Salme Reegi nimeline auhind lavastuse "Moraal" eest

2016

Ugala kolleegipreemia – lavastaja, "Moraal"

2016

Ugala teatri publikupreemia “Kuldõun” - lavastaja

2014

Ugala kolleegipreemia

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Kahe laine vahel

R

23. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

T

27. veebruar
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Kui sa tuled, too mul lilli - viimaseid kordi

N

29. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kahe laine vahel

R

01. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kahe laine vahel

L

02. märts
14:00
Ugala Teater - väike saal

Kahe laine vahel

E

04. märts
19:00
JAIK

Kuhu sa jäid? - viimaseid kordi

K

06. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Head lapsed

N

07. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

39 astet

R

08. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kahe laine vahel

L

09. märts
14:00
Ugala Teater - väike saal

Piruka magus põhi

T

12. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi

K

13. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Kuhu sa jäid? - viimane etendus Tartus!

K

13. märts
19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu

Tramm nimega Iha

L

16. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Surmkindlad asjad siin elus

N

21. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Tramm nimega Iha

R

22. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

39 astet

L

23. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Kui sa tuled, too mul lilli - viimast korda Tartus!

E

25. märts
19:00
Tartu Sadamateater

Kahe laine vahel

K

03. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Tramm nimega Iha

N

04. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Head lapsed

L

06. aprill
14:00
Ugala Teater - väike saal

Süsteem - esietendus!

L

13. aprill
17:00
Ugala Teater - väike saal

Piruka magus põhi

E

15. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Süsteem

E

15. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kahe laine vahel

T

16. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kui sa tuled, too mul lilli - eelviimast korda kodusaalis!

K

17. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kuhu sa jäid? - eelviimane etendus!

N

18. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

39 astet

R

19. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Tramm nimega Iha

L

20. aprill
14:00
Ugala Teater - suur saal

Süsteem

E

22. aprill
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Süsteem

T

23. aprill
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Süsteem

R

26. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Süsteem

L

27. aprill
17:00
Ugala Teater - väike saal

Süsteem

T

30. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kuhu sa jäid? - viimane etendus!

R

03. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Süsteem

L

04. mai
17:00
Ugala Teater - väike saal

Piruka magus põhi

E

06. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Surmkindlad asjad siin elus

E

06. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Head lapsed

T

07. mai
19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu

Kahe laine vahel

K

08. mai
19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu

Süsteem

N

09. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kui sa tuled, too mul lilli - viimane etendus kodusaalis!

R

10. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Head lapsed

L

11. mai
17:00
Ugala Teater - väike saal

Tramm nimega Iha

K

15. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kahe laine vahel

N

16. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Süsteem

R

17. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Süsteem

L

18. mai
17:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

N

23. mai
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Tramm nimega Iha

K

29. mai
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Tramm nimega Iha

N

30. mai
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Kui sa tuled, too mul lilli - viimane etendus!

R

07. juuni
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

13. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

R

14. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

L

15. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

K

19. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

20. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

27. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

R

28. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

K

03. juuli
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

04. juuli
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

R

05. juuli
14:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

L

06. juuli
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

K

14. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

15. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Surmkindlad asjad siin elus

L

17. august
19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

22. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

R

23. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

L

24. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

T

27. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

K

28. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

29. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Kahe laine vahel

K

04. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Head lapsed

R

06. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

L

07. september
17:00
Ugala Teater - väike saal

Kahe laine vahel

T

17. september
19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu

Tramm nimega Iha

R

20. september
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kahe laine vahel

L

21. september
17:00
Ugala Teater - väike saal

Tramm nimega Iha

E

23. september
19:00
Vene Teater, Tallinn

Süsteem

R

27. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

L

28. september
17:00
Ugala Teater - väike saal

Süsteem

E

30. september
19:00
Teater Vanemuine, Tartu - Väike maja, Vanemuise 45a

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Ian Meadows "Kahe laine vahel"

Grenelle / Esietendus: 2024

Tennessee Williams "Tramm nimega Iha"

Stella Kowalski / Esietendus: 2023

Patrick Barlow "39 astet"

Annabella Schmidt, Pamela ja Margaret / Esietendus: 2022

Alexandre Dumas "Kolm musketäri"

Constance Bonacieux / Esietendus: 2022

Andrew Bovell "Kuhu sa jäid?"

Sarah / Esietendus: 2022

F. Scott Fitzgerald "Sume on öö"

Nicole Warren Diver / Esietendus: 2021

Liis Aedmaa / Laura Kalle "Kui sa tuled, too mul lilli"

Helena Villmann, Maria ja Pireti ema / Esietendus: 2021

Eric Coble "Surnud mees"

Kevini ema, lõbus tšikk ja Stella / Esietendus: 2021

Piret Jaaks "Valged põdrad"

Irina / Esietendus: 2020

Ene Mihkelson "Katkuhaud"

klassiõde ja Elma ristitütar / Esietendus: 2020

Alan Bradley "Piruka magus põhi"

Ophelia de Luce / Esietendus: 2020

Charles Perrault / Silvia Soro "Tuhkatriinu"

Triinu-Tuhkatriinu / Esietendus: 2019

Andres Noormets/Esko Salervo "Ruth"

Maria / Esietendus: 2019

Henrik Ibsen "Naine merelt"

Bolette Wangel / Esietendus: 2018

Ken Ludwig "Mäng on alanud"

Aggie Wheeler / Esietendus: 2016

Mehis Pihla "Tasujad"

erinevad rollid / Esietendus: 2016

"Krimka!"

Preili / Esietendus: 2016

Urmas Lennuk "Ema oli õunapuu"

Hellen / Esietendus: 2015

Bengt Ahlfors "Illusionistid"

Charlotta / Esietendus: 2014

Peter Quilter “Eesriie avaneb!”

Sharon / Esietendus: 2014

Carlo Goldoni “Kahe isanda teener”

Beatrice / Esietendus: 2014

Aino Pervik “Arabella”

Rosita / Esietendus: 2013

Mehis Pihla/Adeele Sepp/trupp “Y-generatsioon”

osatäitja / Esietendus: 2013

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Õie / Esietendus: 2013

Fjodor Dostojevski “Idioot”

Adelaida / Esietendus: 2012

Kenneth Grahame “Tuul pajuokstes”

erinevad rollid / Esietendus: 2012

George Stiles “Inetu!”

rabakana Rabella / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

osatäitja / Esietendus: 2011

Thorbjörn Egner “Kardemoni linna röövlid”

Preili Sofie / Esietendus: 2011

Urmas Vadi “Minu isa 20 aastat hiljem”

erinevad rollid / Esietendus: 2011

Lavastused Ugalas

“Unista!tud”

Esietendus: 2013

Lavastused mujal

Antoine de Saint-Exupéry "Väike prints", Teatri Kodu

Esietendus: 2016
Menüü