Ugala kohvik Viljandis suvi 2018

 

Suvehooaeg Ugala Teatrikohvikus

 

Viljandi ühe ilusaima vaatega kohvik on avatud suvi läbi. Kohvik rõõmustab külastajaid maitsvate ja soodsate lõunapakkumistega iga päev. Iga 10. lõunasöök (supp või praad) on tasuta.

 

Teatrikohvik on suvel avatud esmaspäevast laupäevani kell 12.00–18.00.

 

Jälgi meie päevapakkumisi Teatrikohviku Facebooki lehel või külasta lehte Päevapakkumised.ee .

 

Lisaks einestamisele sobib Teatrikohviku avar ning rohelusse uppuv rõduterrass suurepäraselt ka lihtsalt suviseks heaks äraolemiseks ning heade sõprade seltsis õhtu nautimiseks. Soovitame proovida ka kohapeal valmistatavaid kosutavaid smuutisid.

 

Teatrikohvik sobib suurepäraselt ka erinevate ürituste ja sünnipäevade tähistamiseks. Suvi läbi on võimalik esitada ka grupitellimusi ja broneerida endale lauad rõduterrassile (soovi korral on võimalik tellida ka privaatne catering eraldi asuvas saalis).

 

Tule ja naudi päikest täis suve Viljandis Ugala Teatrikohvikus!

 

Ugala Teatrikohvik
tel 433 0793
kohvik@ugala.ee

 

Parimaks kosutuseks kuumal suvepäeval on Ugala aegumatu klassika – jäätisekokteil (retsept pärit aastast 1981).


Vaheajatellimus

 

Etenduste publikut kostitame jookide, koogivaliku ja kergemate suupistetega. Naudi teatriõhtut ilma kohvikujärjekorras seismata. Soovitame tutvuda vaheajatellimuse menüüga ja broneerida endale laud juba varakult.

 

Suurema grupi puhul (alates 10 inimesest) palume tellimusest teada anda vähemalt 3 tööpäeva enne etendust.

 

Etenduse päeval saab vabade kohtade olemasolul vaheajatellimuse esitada telefoni teel või kohapeal. Telefoni teel või kohapeal esitatud tellimuse eest tuleb arve tasuda enne etenduse algust kohviku kassas.

 

Esita vaheajatellimus internetis (kuni 24 tundi enne etendust): ugala.ee/vaheajatellimus

 

Menüüst võite leida teatripere lemmikud: New Yorgi juustukoogi, tiramisu, kartulisalati, lõhesaiad ning kilu ja rostbiifiga värsked võileivad. Teatrikülastajate seas populaarseim valik on aga klassikaline kolmik: kohv, konjak ja šokolaadikook. Samuti ei ole kuhugi kadunud Ugala traditsiooniline jäätisekokteil, mis alates teatrimaja avamisest 1981. aastal on aastakümnetega kujunenud kohviku firmamärgiks.

 

Kohvikus on võimalik broneerida laudu sünnipäevadeks ja teisteks väiksemateks koosviibimisteks.

 

VAHEAJATELLIMUSE MENÜÜ

 

Kontakt
tel 433 0793
kohvik@ugala.ee

 


Kohviku lõunapakkumised

 

Teatrikohvik ootab lõunatajaid esmaspäevast reedeni kl 12.00–16.00. Igapäevaselt vahelduv menüü pakub maitseelamusi nii liha-, kala- kui ka taimetoidusõpradele.

 

Teatrikohviku külastajate lemmikute hulgast võib leida näiteks grillitud seakarree kartuli-bataadi tambiga, kevadrullid aasiapärase kastmega, nuudlivoki sealiha ja köögiviljadega ning ka näiteks vegeburgeri peedikotleti ja juurviljadega.

 

Teatrikohviku päevapakkumistega saab end kursis hoida Teatrikohviku Facebooki lehe vahendusel.

 

 

Menüü