Teatrikohviku lõunapakkumised

 

Viljandi ühi ilusaima vaatega kohvik on avatud esmaspäevast laupäevani kl 12.00–20.00. Kohvikus on võimalik broneerida laudu sünnipäevadeks ja teisteks väiksemateks koosviibimisteks.

 

Teatrikohvik ootab lõunatajaid esmaspäevast laupäevini kl 12.00–16.00. Igapäevaselt vahelduv menüü pakub maitseelamusi nii liha-, kala- kui ka taimetoidusõpradele. Iga 10. lõunasöök (supp või praad) on tasuta.

 

Jälgi meie päevapakkumisi Teatrikohviku Facebooki lehel või külasta lehte Päevapakkumised.ee .

 


Vaheajatellimus

 

Etenduste publikut kostitame jookide, koogivaliku ja kergemate suupistetega. Naudi teatriõhtut ilma kohvikujärjekorras seismata. Soovitame tutvuda vaheajatellimuse menüüga ja broneerida endale laud juba varakult.

 

Suurema grupi puhul (alates 10 inimesest) palume tellimusest teada anda vähemalt 3 tööpäeva enne etendust.

 

Etenduse päeval saab vabade kohtade olemasolul vaheajatellimuse esitada telefoni teel või kohapeal. Telefoni teel või kohapeal esitatud tellimuse eest tuleb arve tasuda enne etenduse algust kohviku kassas.

 

Esita vaheajatellimus internetis (kuni 24 tundi enne etendust): ugala.ee/vaheajatellimus

 

Menüüst võite leida teatripere lemmikud: New Yorgi juustukoogi, tiramisu, kartulisalati ning kiluvõileivad. Teatrikülastajate seas populaarseim valik on aga klassikaline kolmik: kohv, konjak ja šokolaadikook. Samuti ei ole kuhugi kadunud Ugala traditsiooniline jäätisekokteil, mis on alates teatrimaja avamisest 1981. aastal kujunenud kohviku firmamärgiks.

 

Kohvikus on võimalik broneerida laudu sünnipäevadeks ja teisteks väiksemateks koosviibimisteks.

 

Kontakt
tel 433 0793
kohvik@ugala.ee

Menüü