Rait Õunapuu

Haridus

2013. aastal lõpetas TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia 9. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2013

Tunnustused

2016

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Surmkindlad asjad siin elus

R

04. september
19:00
Kumu Auditoorium

Surmkindlad asjad siin elus

L

05. september
19:00
Kumu Auditoorium

Võrku püütud - Esietendus

L

12. september
17:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

E

14. september
19:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

T

15. september
19:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

L

19. september
17:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

E

21. september
19:00
Teater Vanemuine, Tartu - Suur maja, Vanemuise 6

Võrku püütud

T

22. september
19:00
Vene Teater, Tallinn

Surmkindlad asjad siin elus

N

24. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

R

25. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Võrku püütud

L

26. september
17:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

E

28. september
19:00
Pärnu Teater Endla - Suur saal

Piruka magus põhi

K

30. september
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tuhkatriinu

N

01. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Piruka magus põhi

T

06. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

L

10. oktoober
17:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi

T

13. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi

K

14. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tuhkatriinu

N

15. oktoober
13:00
Teater Vanemuine, Tartu - Suur maja, Vanemuise 6

Tuhkatriinu

N

15. oktoober
18:00
Teater Vanemuine, Tartu - Suur maja, Vanemuise 6

Piruka magus põhi

R

16. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

R

16. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Tuhkatriinu

L

17. oktoober
12:00
Ugala Teater - suur saal

Surmkindlad asjad siin elus

E

19. oktoober
19:00
Kumu Auditoorium

Surmkindlad asjad siin elus

T

20. oktoober
19:00
Kumu Auditoorium

Võrku püütud

K

21. oktoober
19:00
Paide Muusika- ja Teatrimaja

Surmkindlad asjad siin elus

E

26. oktoober
19:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

K

28. oktoober
12:00
Rakvere Teatrimaja - Suur maja

Piruka magus põhi

N

29. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Surmkindlad asjad siin elus

N

29. oktoober
19:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

L

31. oktoober
17:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Vai-vai vaene Vargamäe

E

02. november
12:00
Teater Vanemuine, Tartu - Väike maja, Vanemuise 45a

Vai-vai vaene Vargamäe

L

07. november
11:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

L

07. november
14:00
Ugala Teater - väike saal

Tuhkatriinu

E

09. november
11:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi

T

10. november
11:00
Ugala Teater - suur saal

Surmkindlad asjad siin elus

K

11. november
19:00
Ugala Teater - väike saal

Piruka magus põhi

K

18. november
11:00
Ugala Teater - suur saal

Valged põdrad - Esietendus

L

21. november
17:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

K

25. november
11:00
Ugala Teater - väike saal

Valged põdrad

K

25. november
19:00
Ugala Teater - väike saal

Valged põdrad

N

26. november
19:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

R

27. november
11:00
Ugala Teater - väike saal

Võrku püütud

R

27. november
19:00
Ugala Teater - suur saal

Surmkindlad asjad siin elus

L

28. november
17:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

E

30. november
19:00
Ugala Teater - väike saal

Valged põdrad

N

03. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Valged põdrad

R

04. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Võrku püütud

L

05. detsember
17:00
Ugala Teater - suur saal

Tuhkatriinu

E

07. detsember
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tuhkatriinu

T

08. detsember
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tuhkatriinu

T

08. detsember
15:00
Ugala Teater - suur saal

Tuhkatriinu

K

09. detsember
11:00
Ugala Teater - suur saal

Surmkindlad asjad siin elus

N

10. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

R

11. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Piruka magus põhi

E

14. detsember
11:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi

T

15. detsember
11:00
Ugala Teater - suur saal

Valged põdrad

K

16. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Võrku püütud

N

17. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Surmkindlad asjad siin elus

R

18. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Võrku püütud

L

19. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Alan Bradley "Piruka magus põhi"

Ned Cropper ja Horace Bonepenny / Esietendus: 2020

Charles Perrault / Silvia Soro "Tuhkatriinu"

prints Frederik / Esietendus: 2019

Andres Noormets/Esko Salervo "Ruth"

Juhan / Esietendus: 2019

Ott Aardam "Toru. Krossides läbi elu"

tõlk, noor mees ja Mota / Esietendus: 2019

Henrik Ibsen "Naine merelt"

Lyngstrand / Esietendus: 2018

Mihhail Durnenkov "Hipide revolutsioon"

Kalle-Krišna / Esietendus: 2018

Tennessee Williams "Orpheus allilmas"

Val Xavier / Esietendus: 2017

Paavo Matsin "Gogoli disko"

Arkaša / Esietendus: 2017

Martin Algus "Sätendav pimedus"

Freynder / Esietendus: 2017

"Krimka!"

Harri Puu / Esietendus: 2016

Heinrich Christensen "Moraal"

Osatäitja / Esietendus: 2016

Mark Doherty "Vereliin"

Thomas / Esietendus: 2015

Carlo Goldoni “Kahe isanda teener”

Silvio / Esietendus: 2014

Rainer Werner Fassbinder “Hirm sööb hinge seest”

Erinevad rollid / Esietendus: 2014

Fjodor Dostojevski “Valged ööd”

Erinevad rollid / Esietendus: 2014

Aino Pervik “Arabella”

Juudas / Esietendus: 2013

Mehis Pihla/Adeele Sepp/trupp “Y-generatsioon”

Osatäitja / Esietendus: 2013

Anton Hansen Tammsaare “Vanad ja noored”

Erinevad rollid / Esietendus: 2013

“Unista!tud”

Osatäitja / Esietendus: 2013

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Georg / Esietendus: 2013

Fjodor Dostojevski “Idioot”

vürst Mõškin / Esietendus: 2012

Kenneth Grahame “Tuul pajuokstes”

Erinevad rollid / Esietendus: 2012

David Mamet “Ameerika piison”

Bob / Esietendus: 2012

George Stiles “Inetu!”

Pardipoeg ja Luik / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

Osatäitja / Esietendus: 2011

Thorbjörn Egner “Kardemoni linna röövlid”

Jesper / Esietendus: 2011

Urmas Vadi “Minu isa 20 aastat hiljem”

Erinevad rollid / Esietendus: 2011

Jaan Kruusvall “Salaste laulupidu”

Teine noormees / Esietendus: 2011

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud filmides: “Must alpinist” (Kopli Kinokompanii 2015)