Rait Õunapuu

Haridus

2013. aastal lõpetas TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia 9. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2013

Tunnustused

2021

Ugala kolleegipreemia – parim meesnäitleja (Dick Diveri rolli eest lavastuses "Sume on öö")

2016

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Meie klass

T

05. märts
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Kaheteistkümnes öö

N

07. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Tule õige koju

R

08. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Piruka magus põhi

T

12. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi

K

13. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Arst

K

13. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

R

15. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Surmkindlad asjad siin elus

N

21. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Meie klass

R

22. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Tule õige koju

L

23. märts
17:00
Ugala Teater - väike saal

Võrku püütud

K

03. aprill
19:00
Rakvere Teatrimaja - Suur maja

Arst

R

05. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kaheteistkümnes öö

L

06. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

E

08. aprill
19:00
Vene Teater, Tallinn

Süsteem - esietendus!

L

13. aprill
17:00
Ugala Teater - väike saal

Piruka magus põhi

E

15. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Süsteem

E

15. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Tule õige koju

R

19. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Meie klass

L

20. aprill
14:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Süsteem

E

22. aprill
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Süsteem

T

23. aprill
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Süsteem

R

26. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Süsteem

L

27. aprill
17:00
Ugala Teater - väike saal

Kaheteistkümnes öö

E

29. aprill
19:00
Rahvusooper Estonia

Süsteem

T

30. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Tule õige koju

N

02. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Arst

R

03. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Süsteem

L

04. mai
17:00
Ugala Teater - väike saal

Piruka magus põhi

E

06. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Surmkindlad asjad siin elus

E

06. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Süsteem

N

09. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kaheteistkümnes öö

L

11. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Meie klass

E

13. mai
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Meie klass

T

14. mai
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Võrku püütud

N

16. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Süsteem

R

17. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Süsteem

L

18. mai
17:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

N

23. mai
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Arst

E

27. mai
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Arst

T

28. mai
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Surmkindlad asjad siin elus

L

17. august
19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu

Surmkindlad asjad siin elus

L

07. september
17:00
Ugala Teater - väike saal

Meie klass

R

20. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Meie klass

E

23. september
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Meie klass

T

24. september
19:00
Kumu Auditoorium, Tallinn

Süsteem

R

27. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

L

28. september
17:00
Ugala Teater - väike saal

Süsteem

E

30. september
19:00
Teater Vanemuine, Tartu - Väike maja, Vanemuise 45a

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Tadeusz Słobodzianek "Meie klass"

Menachem / Esietendus: 2023

William Shakespeare "Kaheteistkümnes öö"

Sir Andrew Tudipõsk / Esietendus: 2023

Phillip McMahon "Tule õige koju"

Michael / Esietendus: 2022

Anton Tšehhov "Kirsiaed"

Jaša / Esietendus: 2022

Alexandre Dumas "Kolm musketäri"

krahv de Rochefort / Esietendus: 2022

Robert Icke "Arst"

intern ja külaline telesaates / Esietendus: 2022

F. Scott Fitzgerald "Sume on öö"

Dick Diver / Esietendus: 2021

Nikolai Gogol "Sõprusest. Armastusest. Hullumeelsusest"

Porutšik Pirogov, laps, hani, jalg, ametnik, sanitar, näotu / Esietendus: 2021

Piret Jaaks "Valged põdrad"

Askur / Esietendus: 2020

Ray Cooney "Võrku püütud"

Stanley Gardner / Esietendus: 2020

Alan Bradley "Piruka magus põhi"

Ned Cropper ja Horace Bonepenny / Esietendus: 2020

Charles Perrault / Silvia Soro "Tuhkatriinu"

prints Frederik / Esietendus: 2019

Andres Noormets/Esko Salervo "Ruth"

Juhan / Esietendus: 2019

Ott Aardam "Toru. Krossides läbi elu"

tõlk, noor mees ja Mota / Esietendus: 2019

Henrik Ibsen "Naine merelt"

Lyngstrand / Esietendus: 2018

Mihhail Durnenkov "Hipide revolutsioon"

Kalle-Krišna / Esietendus: 2018

Tennessee Williams "Orpheus allilmas"

Val Xavier / Esietendus: 2017

"Krimka!"

Harri Puu / Esietendus: 2016

Heinrich Christensen "Moraal"

Osatäitja / Esietendus: 2016

Mark Doherty "Vereliin"

Thomas / Esietendus: 2015

Carlo Goldoni “Kahe isanda teener”

Silvio / Esietendus: 2014

Rainer Werner Fassbinder “Hirm sööb hinge seest”

Erinevad rollid / Esietendus: 2014

Fjodor Dostojevski “Valged ööd”

Erinevad rollid / Esietendus: 2014

Aino Pervik “Arabella”

Juudas / Esietendus: 2013

Mehis Pihla/Adeele Sepp/trupp “Y-generatsioon”

Osatäitja / Esietendus: 2013

Anton Hansen Tammsaare “Vanad ja noored”

Erinevad rollid / Esietendus: 2013

“Unista!tud”

Osatäitja / Esietendus: 2013

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Georg / Esietendus: 2013

Fjodor Dostojevski “Idioot”

vürst Mõškin / Esietendus: 2012

Kenneth Grahame “Tuul pajuokstes”

Erinevad rollid / Esietendus: 2012

David Mamet “Ameerika piison”

Bob / Esietendus: 2012

George Stiles “Inetu!”

Pardipoeg ja Luik / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

Osatäitja / Esietendus: 2011

Thorbjörn Egner “Kardemoni linna röövlid”

Jesper / Esietendus: 2011

Urmas Vadi “Minu isa 20 aastat hiljem”

Erinevad rollid / Esietendus: 2011

Jaan Kruusvall “Salaste laulupidu”

Teine noormees / Esietendus: 2011

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud filmides: “Must alpinist” (Kopli Kinokompanii 2015)

Menüü