Ilo-Ann Saarepera

Haridus

2018. aastal lõpetas EMTA Lavakunstikooli 28. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2018

Tunnustused

2018

Ugala kolleegipreemia - parim uus tulija

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Naine merelt

R

07. juuni
19:00
Eesti Draamateater

Etturid - suveetendus Albus

N

20. juuni
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

R

21. juuni
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

L

22. juuni
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

N

27. juuni
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

R

28. juuni
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

P

30. juuni
16:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

K

21. august
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

R

23. august
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

L

24. august
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

P

25. august
16:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Vai-vai vaene Vargamäe

E

16. september
12:00
Pärnu Teater Endla

Vai-vai vaene Vargamäe

K

18. september
12:00
Elva Kultuurikeskus

Vai-vai vaene Vargamäe

E

23. september
12:00
Teater Vanemuine, Tartu

Etturid

K

25. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

T

01. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

R

04. oktoober
11:00
Ugala Teater - väike saal

Etturid

E

07. oktoober
19:00
Võru Kultuurimaja Kannel

Kohtume kell 8 Noa laeval

T

08. oktoober
11:00
Võru Kultuurimaja Kannel

Naine merelt

N

10. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

K

16. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Krdi loll lind

T

22. oktoober
19:00
Ugala Teater - väike saal

Naine merelt

E

28. oktoober
19:00
Pärnu Teater Endla

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Eno Raud "Etturid"

Saima / Esietendus: 2019

Ulrich Hub "Kohtume kell 8 Noa laeval"

pingviin / Esietendus: 2018

Henrik Ibsen "Naine merelt"

Hilde Wangel / Esietendus: 2018

Aaron Posner "Krdi loll lind"

Niina / Esietendus: 2017

Pedro Calderón de la Barca "Nähtamatu daam"

donja Beatriz / Esietendus: 2017

Rollid mujal

"Eesti mängud. Tönk", Eesti Kontsert ja Von Krahli teater

Aino Külm / Esietendus: 2018

Reginald Rose "12 vihast", Paide Muusika- ja Teatrimaja ja Tartu Uus Teater

Vandekohtunik 2 / Esietendus: 2018

David Harrower "Noad kanade sees", Tallinna Linnateater

noor naine / Esietendus: 2018

Molière "Õpetatud naised", Eesti Draamateater

Philaminte ja Armande / Esietendus: 2017

"Ja peaksin sada surma ma...", EMTA, ERM ja Hageri kogudus

osatäitja / Esietendus: 2017

"Kogudus", Von Krahli teater

osatäitja / Esietendus: 2017

Sasha Pepeljajev "NOДвенадцать", NO99

Katka / Esietendus: 2017

"Impeerium", Von Krahli teater

osatäitja / Esietendus: 2016

Anton Tšehhov "Kajakas", Theatrum

Arkadina / Esietendus: 2014

"Tunneteturg", Theatrum

osatäitja / Esietendus: 2014

Sławomir Mrożek "Rebaste õhtud", Theatrum

kolmas lesk / Esietendus: 2014
Menüü