Triinu Meriste

Haridus

1994. aastal lõpetas EMA Kõrgema Lavakunstikooli 16. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2002

Tunnustused

2006

Ugala teatri publikupreemia “Kuldõun”

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Emadepäev

R

06. september
19:00
Kumu Auditoorium

Emadepäev

L

07. september
14:00
Kumu Auditoorium

Emadepäev

E

16. september
19:00
Pärnu Teater Endla

Emadepäev

E

23. september
19:00
Teater Vanemuine, Tartu - Väike maja, Vanemuise 45a

Meistrite liiga

L

28. september
17:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

L

05. oktoober
17:00
Ugala Teater - suur saal

Meistrite liiga

K

09. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

L

12. oktoober
17:00
Ugala Teater - väike saal

Toru. Krossides läbi elu

L

19. oktoober
17:00
Ugala Teater - suur saal

Meistrite liiga

E

21. oktoober
19:00
Teater Vanemuine, Tartu - Väike maja, Vanemuise 45a

Meistrite liiga

N

24. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

R

25. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

L

26. oktoober
17:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

E

28. oktoober
19:00
Ugala Teater - väike saal

Meistrite liiga

K

30. oktoober
19:00
Rakvere Teatrimaja

Meistrite liiga

R

01. november
19:00
Ugala Teater - suur saal

Toru. Krossides läbi elu

L

02. november
13:00
Ugala Teater - suur saal

Meistrite liiga

T

05. november
19:00
Vene Teater, Tallinn

Meistrite liiga

K

06. november
19:00
Kose Kultuurikeskus

Meistrite liiga

R

08. november
19:00
Aruküla Rahvamaja

Toru. Krossides läbi elu

N

21. november
19:00
Ugala Teater - suur saal

Meistrite liiga

R

22. november
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

L

23. november
17:00
Ugala Teater - suur saal

Meistrite liiga

L

07. detsember
14:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

N

12. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

L

14. detsember
17:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

E

16. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

T

17. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Ott Aardam "Toru. Krossides läbi elu"

Carmen ja euroametnik / Esietendus: 2019

Urmas Lennuk "Meistrite liiga"

Helle / Esietendus: 2018

Eric Linklater "Tuul kuu pealt"

Regiina, leedi Lill ja härra Stevens / Esietendus: 2018

Tennessee Williams "Orpheus allilmas"

Lady Torrance / Esietendus: 2017

Paavo Matsin "Gogoli disko"

Murka / Esietendus: 2017

Liis Aedmaa "Emadepäev"

erinevad rollid / Esietendus: 2017

Hjalmar Bergman "Vanaema ja Issand Jumal"

krahvinna Auguste Borck ja Frida / Esietendus: 2016

Ken Ludwig "Mäng on alanud"

Madge Geisel / Esietendus: 2016

Timo Parvela "Väike Pii ja kiigelaud"

Kalakas, Tibu / Esietendus: 2015

Martin Algus "Kaheksajalg"

Jessika / Esietendus: 2015

Gianni Rodari “Cipollino seiklused”

Krahvinna Kirss noorem ja meister Viimamarjake / Esietendus: 2015

Rainer Werner Fassbinder “Hirm sööb hinge seest”

Erinevad rollid / Esietendus: 2014

Tom Stoppard “Rosencrantz ja Guildenstern on surnud”

Gertrud / Esietendus: 2014

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Adele / Esietendus: 2013

Mark Ravenhill “Bassein (vett ei ole)"

Osatäitja / Esietendus: 2013

Tom Stoppard “Utoopia rannik III. Kaldale heidetud”

Maria Fomm ja Mary Sutherland / Esietendus: 2013

Jüri Ehlvest, Margus Kasterpalu, Ilmar Raag “Viimne võttepäev”

Agnes / Esietendus: 2013

Terry Pratchett “Õed nõiduses”

Hertsoginna / Esietendus: 2012

Polly Teale “Minu oma”

Katya, teenija / Esietendus: 2012

Juha Jokela "Rabajad"

Terhi / Esietendus: 2012

Viktor Pelevin “Kollane nool”

ema / Esietendus: 2011

Mats Traat “Läbi klaasi”

Erinevad rollid / Esietendus: 2011

Jaan Kruusvall “Salaste laulupidu”

Jelena Tolstaja / Esietendus: 2011

Peter Shaffer “Amadeus”

Venticello / Esietendus: 2011

Edward Taylor “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”

Louise Muller / Esietendus: 2010

Tiina Laanem “Väikesed vanamehed”

Eva / Esietendus: 2010

Anton Hansen Tammsaare “Jürka”

Erinevad rollid / Esietendus: 2010

Kay Pollack “Nii nagu taevas”

Siv / Esietendus: 2009

Andrus Kivirähk “Limpa ja mereröövlid”

Ema ja III kaisuloom / Esietendus: 2009

Bertolt Brecht “Härra Punttila ja tema sulane Matti”

telefonipreili / Esietendus: 2009

Silvia Soro “Inetu Pardipoeg ja lendav kass”

kana Malle ja kass Nofretete / Esietendus: 2008

Anton Tśehhov “Kolm õde”

Maśa / Esietendus: 2008

Toomas Suuman “Linnapea”

Anna Maramaa / Esietendus: 2008

Maksim Gorki “Põhjas”

Vassilissa Karpovna / Esietendus: 2008

Kamal Abdulla “Tulge kõik, kes te..."

Metamorfoos / Esietendus: 2007

Otfried Preussler “Krabat”

Lyschko / Esietendus: 2007

Silvia Soro “Haldjakuninga kingitus”

Nõid Aranea / Esietendus: 2007

Henrik Ibsen “Nora/Maja”

proua Kristine Linde / Esietendus: 2007

Karoly Szakonyi "Saateviga"

Vanda / Esietendus: 2006

Jaan Kross “Keisri hull”

Ewa Catharina von Bock / Esietendus: 2006

Eppu Nuotio, Tiina Brännare ja Matti Seppänen “Marilyn”

Gladys / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

Erinevad rollid / Esietendus: 2006

Arnold Vesker "Neli aastaaega"

Beatrice / Esietendus: 2005

Alistair Beaton "Õnnetunne"

Liz / Esietendus: 2005

Lev Tolstoi “Anna Karenina”

Anna Karenina / Esietendus: 2005

Jean Anouilh “Orkester”

Suzanne, tśello / Esietendus: 2004

Charles de Coster ja Grigori Gorin "Thijl Ulenspiegel"

Maria / Esietendus: 2003

Erich Maria Remarque “Triumfikaar”

Joan / Esietendus: 2003

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Heta ja Aliina / Esietendus: 2002

Anton Tśehhov "Onu Vanja"

Jelena Andrejevna / Esietendus: 2002

Rollid mujal

David Tristram "Hüpnoos", Kuressaare Linnateater

Helen Briggs / Esietendus: 2016

Aleksander Dumas "Musketärid - kakskümmend aastat hiljem", Tallinna Linnateater

Londonlanna ja pariislanna / Esietendus: 2001

Datia Ben-Dor "Kuningas Arhispektrum Hüpotetikus Esimese langus ja tõus", Tallinna Linnateater

Kuninganna Parfümeeria / Esietendus: 2001

Thomas Mann / Madis Kõiv "Võlumägi", Tallinna Linnateater

Hermine Keefeld / Esietendus: 2001

Johann Wolfgang Goethe "Clavigo", Tallinna Linnateater

Sophie Guilbert / Esietendus: 2000

Max Bitter "Põhhjas", Tallinna Linnateater

Natasha / Esietendus: 2000

Harold Pinter "Kojutulek", Tallinna Linnateater

Ruth / Esietendus: 1999

Mark Twain/ Peeter Sauter "Prints ja kerjus", Tallinna Linnateater

Õuedaam / Esietendus: 1999

William Shakespeare "Hamlet", Tallinna Linnateater

Corneliuse kaasa / Esietendus: 1999

Anton Tśhehhov "Pianoola ehk Mehhaaniline klaver", Tallinna Linnateater

Sofja Jegorovna / Esietendus: 1995

Anton Hansen Tammsaare "Kaks paari ja üksainus", Tallinna Linnateater

Laia Juuli / Esietendus: 1995

“Imrpo 1 – Põhjakonn”, Tallinna Linnateater

Osatäitja / Esietendus: 1995

Rainer Werner Fassbinder "Petra von Kanti kibedad pisarad", Tallinna Linnateater

Karin / Esietendus: 1994

Luchino Visconti "Rocco ja tema vennad", Tallinna Linnateater

Ginetta / Esietendus: 1994

Tadeusz Rózewicz "Valge abielu", Tallinna Linnateater

Paulina / Esietendus: 1993

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud teleseriaalides: “Süvahavva”, "Õnne 13", "Kättemaksukontor", "Kelgukoerad", "Teatriluulud" ja telelavastuses “Kallima naeratus”

Menüü