Kata-Riina Luide

Sündinud

3. aprillil 1973

Haridus

1999. aastal lõpetas Viljandi Kultuurikolledži teatrikateedri 2. Lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2001

Tunnustused

2002

Kristallkingakese auhind

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Kohtume kell 8 Noa laeval

N

13. detsember
11:00
Ugala Teater - suur saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

N

13. detsember
15:00
Ugala Teater - suur saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

R

14. detsember
11:00
Ugala Teater - suur saal

Elav laip

L

15. detsember
14:00
Ugala Teater - väike saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

E

17. detsember
11:00
Ugala Teater - suur saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

E

17. detsember
15:00
Ugala Teater - suur saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

T

18. detsember
11:00
Ugala Teater - suur saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

K

19. detsember
11:00
Ugala Teater - suur saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

N

20. detsember
11:00
Ugala Teater - suur saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

R

21. detsember
11:00
Ugala Teater - suur saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

L

22. detsember
12:00
Ugala Teater - suur saal

Kohtume kell 8 Noa laeval - reserveeritud

L

22. detsember
16:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Elav laip

N

10. jaanuar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

T

15. jaanuar
12:00
Jõhvi kontserdimaja

Vai-vai vaene Vargamäe

K

16. jaanuar
11:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Mäng on alanud

R

18. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kohtume kell 8 Noa laeval

T

22. jaanuar
12:00
Haapsalu Kultuurikeskus

Vai-vai vaene Vargamäe

T

29. jaanuar
12:00
Pärnu Teater Endla

Elav laip

T

29. jaanuar
19:00
Pärnu Teater Endla

Kohtume kell 8 Noa laeval

T

05. veebruar
12:00
Haljala Rahvamaja

Kohtume kell 8 Noa laeval

K

06. veebruar
12:00
Paide Muusika- ja Teatrimaja

Elav laip

N

07. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Mäng on alanud

R

08. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Elav laip

E

18. veebruar
19:00
Vene Teater, Tallinn

Vai-vai vaene Vargamäe

T

19. veebruar
11:00
Vene Teater, Tallinn

Mäng on alanud

N

28. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

N

07. märts
11:00
Ugala Teater - väike saal

Elav laip

N

07. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Mäng on alanud - Kirjeldustõlkega etendus!

R

08. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Toru - Esietendus!

R

22. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Toru

L

23. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Toru

T

26. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

R

29. märts
11:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

L

30. märts
11:00
Ugala Teater - väike saal

Mäng on alanud

L

30. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Lev Tolstoi "Elav laip"

Saša / Esietendus: 2018

Mihhail Durnenkov "Hipide revolutsioon"

hullumaja patsient, Taina ja Ülle vanaema / Esietendus: 2018

Tennessee Williams "Orpehus allilmas"

Beulah Binnings / Esietendus: 2017

L. Frank Baum "Võlur Oz"

Põhjanõid, Lõunanõid ja Läänenõid / Esietendus: 2016

Ken Ludwig "Mäng on alanud"

Daria Chase / Esietendus: 2016

Urmas Lennuk "Ema oli õunapuu"

Marion / Esietendus: 2015

Gianni Rodari “Cipollino seiklused”

Emand Kõrvits ja Krahvinna Kirss vanem / Esietendus: 2015

Rainer Werner Fassbinder “Hirm sööb hinge seest”

Erinevad rollid / Esietendus: 2014

Piret Raud "Printsess Luluu ja härra Kere"

Kuninganna / Esietendus: 2014

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Marta Feldmann (Õnnesaar) / Esietendus: 2013

Terry Pratchett “Õed nõiduses”

Magrat Garlick / Esietendus: 2012

Kenneth Grahame “Tuul pajuokstes”

Erinevad rollid / Esietendus: 2012

Veera Saar “Ukuaru”

Loreida / Esietendus: 2012

Arto Salminen “Ladu”

Karita / Esietendus: 2012

William Shakespeare “Mõõt mõõdu vastu”

Julia / Esietendus: 2012

Peter Shaffer “Amadeus”

Venticello / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

Laps / Esietendus: 2011

Mats Traat “Läbi klaasi”

Erinevad rollid / Esietendus: 2011

Martin Algus “Postmodernsed leibkonnad”

Naine ja ema / Esietendus: 2011

Tiina Laanem “Väikesed vanamehed”

Luule / Esietendus: 2010

Anna Krogerus “Isa talveuni”

Ema Novella / Esietendus: 2010

Andrus Kivirähk “Limpa ja mereröövlid”

II Tont ja II Kaisuloom / Esietendus: 2009

Kay Pollack “Nii nagu taevas”

Lena / Esietendus: 2009

Mati Põldre, Margus Vaher “Arturi laulud ja aastad”

Nele / Esietendus: 2009

Bertolt Brecht “Härra Punttila ja tema sulane Matti”

apteegipreili / Esietendus: 2009

Toomas Suuman “Linnapea”

erinevad rollid / Esietendus: 2008

Tim Janson “Ühes Eesti teises linnas”

Kaisa / Esietendus: 2008

Maksim Gorki “Põhjas”

Nastja / Esietendus: 2008

Otfried Preussler “Krabat”

Külatüdruk / Esietendus: 2007

Bernard Kangermann “Naabri mari”

külatüdruk / Esietendus: 2007

Jussi Kylätasku "Runar & Kyllikki"

Eija Lehtonen / Esietendus: 2007

Ott Aardam “Börs ja Börsitar”

Erinevad rollid / Esietendus: 2007

Astrid Lindgren “Väike Tjorven Soolavareselt”

Lotta / Esietendus: 2006

Eppu Nuotio, Tiina Brännare ja Matti Seppänen “Marilyn”

Mandy ja sekretär / Esietendus: 2006

August Kitzberg “Libahunt”

Tüdruk / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

Erinevad rollid / Esietendus: 2006

Jaan Kross “Keisri hull”

Elsy / Esietendus: 2006

Lev Tolstoi “Anna Karenina”

Anna sõbranna / Esietendus: 2005

Antonio Buero Vallejo “Lõõmav pimedus”

Lolita / Esietendus: 2005

Viktor Rozov "Vend Aljoša"

Varja Snegirjova / Esietendus: 2004

Andres Noormets “Aastapäeva pidu”

Maria (lihtsalt) / Esietendus: 2004

August Gailit “Toomas Nipernaadi”

Tõnis Tikuta naine / Esietendus: 2003

August Kitzberg “Neetud talu”

Urve / Esietendus: 2003

Peter Horsler “Lõika maha ja lase jalga”

Õde Bountiful / Esietendus: 2003

Giovanni Boccaccio “Dekameron ehk Mea culpa”

Saatana advokaat / Esietendus: 2003

Andrus Kivirähk “Helesinine vagun”

Sirts / Esietendus: 2003

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Anna-Liisa / Esietendus: 2002

Isaac Bashevis Singer ja Leah Napolin “Deemon ja ingel”

Reizele / Esietendus: 2002

Ben Elton "Popcorn”

Velvet Delamitri / Esietendus: 2002

Oskar Luts “Kevade”

Tüdruk / Esietendus: 2002

Max Lundgren “Unistus Mallorcast"

Rebecka / Esietendus: 2001

Fjodor Dostojevski “Alandatud ja solvatud”

Nelli / Esietendus: 2001

Jaan Kross "Mardileib"

Matilde / Esietendus: 2001

Victor Hugo “Jumalaema kirik Pariisis”

Osatäitja / Esietendus: 1997
Menüü