Tarvo Vridolin

Sündinud

Pärnus, 26. novembril 1974

Haridus

1997. aastal lõpetas Viljandi Kultuurikolledži teatrikateedri 1. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 1996

Viited

-

Tunnustused

2013

Ugala kolleegipreemia - meesnäitleja

2004

Ugala kolleegipreemia - südamega tehtud töö

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Vai-vai vaene Vargamäe

N

22. november
12:00
Teater Vanemuine, Tartu

Sätendav pimedus

N

06. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Sätendav pimedus

N

13. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Sätendav pimedus

N

20. detsember
19:00
Vaba Lava Telliskivi Loomelinnakus

Välja müüdud

Naine merelt

R

11. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

K

16. jaanuar
11:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Naine merelt

L

19. jaanuar
14:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE - Esietendus Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

L

26. jaanuar
17:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Vai-vai vaene Vargamäe

T

29. jaanuar
12:00
Pärnu Teater Endla

Tuul kuu pealt

K

30. jaanuar
11:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

N

31. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

R

01. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

L

02. veebruar
17:00
Ugala Teater - suur saal

Naine merelt

L

09. veebruar
17:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

N

14. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

R

15. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

L

16. veebruar
14:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

T

19. veebruar
11:00
Vene Teater, Tallinn

Tuul kuu pealt

K

20. veebruar
11:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

21. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Naine merelt

R

22. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Naine merelt

E

25. veebruar
19:00
Eesti Draamateater

Sätendav pimedus

K

27. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

R

01. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

L

02. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

E

04. märts
19:00
Rahvusooper Estonia

Tuul kuu pealt

K

06. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

N

07. märts
11:00
Ugala Teater - väike saal

Naine merelt

L

09. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Sätendav pimedus

K

13. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

14. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

L

16. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Toru - Esietendus!

R

22. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Toru

L

23. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt

T

26. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Toru

T

26. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

N

28. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

R

29. märts
11:00
Ugala Teater - väike saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

R

29. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

L

30. märts
11:00
Ugala Teater - väike saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

E

08. aprill
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

R

12. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

L

13. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

L

04. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

R

17. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

L

18. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

L

25. mai
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

P

26. mai
16:00
Teater Vanemuine, Tartu

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Henrik Ibsen "Naine merelt"

Ballestad / Esietendus: 2018

Eric Linklater "Tuul kuu pealt"

Härra Palfrey, kirikuõpetaja ja Bendigo / Esietendus: 2018

Mihhail Durnenkov "Hipide revolutsioon"

munk, hipi, miilits, hullumaja patsient / Esietendus: 2018

Paavo Matsin "Gogoli disko"

Mansett / Esietendus: 2017

Martin Algus “Kaheksajalg”

Einar / Esietendus: 2015

Gianni Rodari “Cipollino seiklused”

Rüütel Tomat / Esietendus: 2015

Piret Raud "Printsess Luluu ja härra Kere"

Onu Väino / Esietendus: 2014

Rainer Werner Fassbinder “Hirm sööb hinge seest”

erinevad rollid / Esietendus: 2014

Mark Ravenhill “Bassein (vett ei ole)

Osatäitja / Esietendus: 2013

Aino Pervik “Arabella”

Adalbert / Esietendus: 2013

Jüri Ehlvest, Margus Kasterpalu, Ilmar Raag “Viimne võttepäev”

operaator Palderjan / Esietendus: 2013

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Oksjonipidaja / Esietendus: 2013

Tom Stoppard “Utoopia rannik III. Kaldale heidetud”

Mihhail Bakunin / Esietendus: 2013

Fjodor Dostojevski “Idioot”

Lebedev / Esietendus: 2012

Terry Pratchett “Õed nõiduses”

erinevad rollid / Esietendus: 2012

William Shakespeare “Mõõt mõõdu vastu”

konstaabel Küünarnukk / Esietendus: 2012

David Mamet “Ameerika piison”

Don Dubrow / Esietendus: 2012

Jez Butterworth "Ööhaigur"

Griffin Montgomery / Esietendus: 2012

Peter Quilter “Duetid”

erinevad rollid / Esietendus: 2011

Mats Traat “Läbi klaasi”

erinevad rollid / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

Griša / Esietendus: 2011

Martin Algus “Postmodernsed leibkonnad”

Petteri / Esietendus: 2011

Henrik Ibsen “Stockmannid”

Hovstad / Esietendus: 2010

Tiina Laanem “Väikesed vanamehed”

Aleks / Esietendus: 2010

Anna Krogerus “Isa talveuni”

Isa Mihkel / Esietendus: 2010

Silvia Soro “Nähtamatu varandus”

Pahem / Esietendus: 2009

Andrus Kivirähk “Limpa ja mereröövlid”

Muri / Esietendus: 2009

Mati Unt “Charley tädi”

Spittigne / Esietendus: 2009

Kay Pollack “Nii nagu taevas”

Holmfrid / Esietendus: 2009

Mati Põldre, Margus Vaher “Arturi laulud ja aastad”

Agu ja politruk / Esietendus: 2009

Anton Tśehhov “Kolm õde”

Fjodor Iljitš Kulõgin / Esietendus: 2008

Toomas Suuman “Linnapea”

Villem Alfred Sasi / Esietendus: 2008

Silvia Soro “Inetu Pardipoeg ja lendav kass”

Kalkun Napoleon ja metshani Viktor / Esietendus: 2008

Maksim Gorki “Põhjas”

Medvedjev / Esietendus: 2008

Tim Janson "Ühes teises Eesti linnas"

Matvei / Esietendus: 2008

Otfried Preussler “Krabat”

Juro / Esietendus: 2008

Jussi Kylätasku "Runar & Kyllikki"

konstaabel / Esietendus: 2007

Kamal Abdulla “Tulge kõik, kes te..."

Hiiglane / Esietendus: 2007

aan Kross “Keisri hull”

Kannuka Peeter / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

erinevad rollid / Esietendus: 2006

Oskar Luts “Suvi”

Vanapagan / Esietendus: 2005

Alistair Beaton "Õnnetunne"

Simon / Esietendus: 2005

Enn Vetemaa “Püha Susanna ehk meistrite kool”

Eduard ja Kristjan / Esietendus: 2005

Robert Loius Stevenson “Aarete saar”

pootsman John Anderson / Esietendus: 2004

Jules Verne “80 päevaga ümber maailma”

erinevad rollid / Esietendus: 2004

Viktor Rozov "Vend Aljoša"

Dmitri Karamazov / Esietendus: 2004

Mans Gahrton "Kaevame vanaema üles!"

Sander / Esietendus: 2004

Charles de Coster ja Grigori Gorin "Thijl Ulenspiegel"

Lamme / Esietendus: 2003

August Gailit “Toomas Nipernaadi”

Joonatan Parvi / Esietendus: 2003

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Maanoja Roope / Esietendus: 2002

Oskar Luts “Kevade”

Tõnisson / Esietendus: 2002

Kaarel Kilvet "Wagga Jenowewa ajalik elloaeg"

Sulane / Esietendus: 2002

Ben Elton "Popcorn”

kaameramees Bill / Esietendus: 2002

Andres Noormets “Lumejänesed”

Jänes Kapp / Esietendus: 2002

Eduardo de Filippo “Abielu Itaalia moodi”

Tito / Esietendus: 2001

Olev Remsu "Vabaduse rist"

Artur Nootamaa / Esietendus: 2001

Max Lundgren “Unistus Mallorcast"

Petterson / Esietendus: 2001

Urmas Vadi "Varasta veel võõraid karusid"

politseinik Imre Stepanov / Esietendus: 2001

Colin Higgins "Harold ja Maude"

inspektor Bernard / Esietendus: 2000

Friedrich Schiller "Don Carlos"

hertsog Feria / Esietendus: 2000

Bernard Shaw "Pygmalion"

erinevad rollid / Esietendus: 2000

Ervin Seppel ja Andres Puustusmaa “Sõbrad, kurikaelad ja muud”

Siga / Esietendus: 1999

Eduard Vilde “Vigased pruudid”

sulane Joosep / Esietendus: 1999

Ursula Kroeber Le Guin "Meremaa võlur. Päeva kaldad"

Maag laulumeister / Esietendus: 1999

Hannu Mäkela "Härra Huu"

Vahur / Esietendus: 1999

Thorbjörn Egner “Nukatuka metsarahvas”

Karuott / Esietendus: 1999

Pamela Lyndon Travers “Mary Poppins”

erinevad rollid / Esietendus: 1998

Boris Kõrver "Ainult unistus"

kabaree direktor / Esietendus: 1998

Hans Nordberg "Üks mees: Roheline"

erinevad rollid / Esietendus: 1998

Lev Tolstoi “Elav laip”

käskjalg / Esietendus: 1998

Valner Valme, Kert Kiiler "Appi, korupid!"

isa Rambo / Esietendus: 1998

James Matthew Barrie "Peeter Paan"

kapten Haak / Esietendus: 1998

Friedrich Schiller "Maria Stuart"

Kenti krahv / Esietendus: 1997

Kalju Komissarov "Saabastega kass"

Poiss / Esietendus: 1997

Margus Vaher “Haldjate vallatused”

Ress / Esietendus: 1997

August Kitzberg “Kosjasõit”

vahimees Kompa / Esietendus: 1997

Emile Zola/Ludmila Razumovskaja “Therese Raquin”

Laurent / Esietendus: 1997

Anton Hansen Tammsaare “Tõde ja õigus I”

noor Andres / Esietendus: 1997

Margus Vaher “Haldjate vallatused”

haldjas Ress / Esietendus: 1997

James Krüss “Timm Thaler ehk müüdud near”

erinevad rollid / Esietendus: 1996

Talvo Pabut "Oidipuse kompleks"

Korintose saadik / Esietendus: 1996

Rollid mujal

Wilhelm Busch „Maks ja Moorits”, Teater Karahvin

Maks / Esietendus: 2015

Mihkel Seeder “Vaga vend Vahindra”, MTÜ R.A.A.A.M

Vaga Vend Vahindra alias Karl Tõnisson alias Karlis Tennisons alias Paljasjalgne Tõnisson / Esietendus: 2014

Rünno Saaremäe “Õhtusöök”, Teater Karahvin

Osatäitja / Esietendus: 2013

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud filmides Peeter Urbla “Stiilipidu” (Exitfilm, 2005), Oscar Wollsten “Better Life” (BFM 2014), Anton Bilžo “Dreamfish” (Nafta Film, 2015).

Mänginud teleseriaalides „Lumejänesed”, „Kättemaksukontor”, „Varjudemaa”.

Menüü