Vallo Kirs

Haridus

2013. aastal lõpetas TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia 9. lennu näitleja ja lavastajana

Ugala teatris

näitlejana aastast 2013

Tunnustused

2017

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun" - lavastaja, "Kõrboja perenaine"

2015

Kristallkingakese auhind

2013

Ugala kolleegipreemia - lavastaja "Vanad ja noored"

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Kahe laine vahel

R

01. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kahe laine vahel

L

02. märts
14:00
Ugala Teater - väike saal

Kahe laine vahel

E

04. märts
19:00
JAIK

Kaheteistkümnes öö

N

07. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kahe laine vahel

L

09. märts
14:00
Ugala Teater - väike saal

Piruka magus põhi

T

12. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi

K

13. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Arst

K

13. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Laste hotell

N

14. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Laste hotell

R

15. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

R

15. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Tramm nimega Iha

L

16. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Tramm nimega Iha

R

22. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kahe laine vahel

K

03. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Võrku püütud

K

03. aprill
19:00
Rakvere Teatrimaja - Suur maja

Tramm nimega Iha

N

04. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Laste hotell

R

05. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Arst

R

05. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kaheteistkümnes öö

L

06. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

E

08. aprill
19:00
Vene Teater, Tallinn

Piruka magus põhi

E

15. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Kahe laine vahel

T

16. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Tramm nimega Iha

L

20. aprill
14:00
Ugala Teater - suur saal

Metsavend - esietendus!

L

27. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Kaheteistkümnes öö

E

29. aprill
19:00
Rahvusooper Estonia

Metsavend

T

30. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Arst

R

03. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Metsavend

L

04. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi

E

06. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Kahe laine vahel

K

08. mai
19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu

Metsavend

N

09. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kaheteistkümnes öö

L

11. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Tramm nimega Iha

K

15. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kahe laine vahel

N

16. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Võrku püütud

N

16. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Metsavend

R

17. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Metsavend

L

18. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Arst

E

27. mai
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Arst

T

28. mai
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Tramm nimega Iha

K

29. mai
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Tramm nimega Iha

N

30. mai
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Metsavend

L

01. juuni
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Kahe laine vahel

K

04. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kahe laine vahel

T

17. september
19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu

Tramm nimega Iha

R

20. september
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kahe laine vahel

L

21. september
17:00
Ugala Teater - väike saal

Tramm nimega Iha

E

23. september
19:00
Vene Teater, Tallinn

Metsavend

R

27. september
19:00
Ugala Teater - suur saal

Metsavend

E

30. september
19:00
Teater Vanemuine, Tartu - Suur maja, Vanemuise 6

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Ian Meadows "Kahe laine vahel"

Daniel / Esietendus: 2024

Tennessee Williams "Tramm nimega Iha"

Steve Hubbell / Esietendus: 2023

William Shakespeare "Kaheteistkümnes öö"

Sebastian ja Curio / Esietendus: 2023

Alexandre Dumas "Kolm musketäri"

härra Bonacieux, Forreau, Busigny ja kaardiväelane / Esietendus: 2022

Robert Icke "Arst"

isa Jacob ja Emily Ronani isa / Esietendus: 2022

F. Scott Fitzgerald "Sume on öö"

Abe North / Esietendus: 2021

Eric Coble "Surnud mees"

Steven, turvamees ja Bruno / Esietendus: 2021

Piret Jaaks "Valged põdrad"

üks mees / Esietendus: 2020

Ray Cooney "Võrku püütud"

Stanley Gardner / Esietendus: 2020

Alan Bradley "Piruka magus põhi"

inspektor Hewitt / Esietendus: 2020

Charles Perrault / Silvia Soro "Tuhkatriinu"

tseremooniameister Ludwig / Esietendus: 2019

Eno Raud "Etturid"

August, punaväelane, Maltsaar ja külapeoline / Esietendus: 2019

Urmas Lennuk "Meistrite liiga"

Toomas / Esietendus: 2018

Eric Linklater "Tuul kuu pealt"

doktor Fosfor, Lankaster Lemon ja Pistrik / Esietendus: 2018

Tennessee Williams "Orpheus allilmas"

Binnings / Esietendus: 2017

L. Frank Baum "Võlur Oz"

Isa, väravavalvur ja jääkaru / Esietendus: 2016

Hjalmar Bergman "Vanaema ja Issand Jumal"

Nathan ja Piimamees / Esietendus: 2016

"Krimka!"

Paul / Esietendus: 2016

Martin Algus “Kaheksajalg”

Marco / Esietendus: 2015

Gianni Rodari “Cipollino seiklused”

Nuuskurkoer Nuhik ja Mutt / Esietendus: 2015

Tom Stoppard “Rosencrantz ja Guildenstern on surnud”

traagik / Esietendus: 2014

Carlo Goldoni “Kahe isanda teener”

Brighella / Esietendus: 2014

Mehis Pihla/Adeele Sepp/trupp “Y-generatsioon”

osatäitja / Esietendus: 2013

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Gneomar / Esietendus: 2013

"Unista!tud"

osatäitja / Esietendus: 2013

George Stiles “Inetu!”

kalkun / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

osatäitja / Esietendus: 2011

Andri Luup “Piloot”

perepoeg / Esietendus: 2010

Rollid mujal

Urmas Lennuk "Lembitu, kuningas ilma kuningriigita”, TEMUFI

Saare Sonn / Esietendus: 2017

Margus Karu “Nullpunkt”, Rakvere teater

erinevad rollid / Esietendus: 2011

Lavastused Ugalas

Carlo Goldoni “Kahe isanda teener”

Esietendus: 2014

Anton Hansen Tammsaare “Vanad ja noored”

Esietendus: 2013

Fjodor Dostojevski “Idioot”

Esietendus: 2012

Thorbjörn Egner “Kardemoni linna röövlid”

Esietendus: 2011

Lavastused mujal

Jean-Paul Sartre "Kinnine kohus", Rakvere Teater

Esietendus: 2019

John Steinback “Hiirtest ja inimestest”, Tallinna Linnateater

Esietendus: 2014

André Gide “Prometheust oodates”, Rakvere teater

Esietendus: 2012

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud filmides: "Härjasilmad” (BFM 2012), ”Krantsid” (Nocturne Productions 2009), ”Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas” (Rasmus Merivoo 2006), “Klass” (Amrion 2007) ja "Kuulsuse narrid" (2021)

Mänginud teleseriaalides: "Klass: Elu pärast”

Menüü