Vallo Kirs

Haridus

2013. aastal lõpetas TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia 9. lennu näitleja ja lavastajana

Ugala teatris

näitlejana aastast 2013

Tunnustused

2017

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun" - lavastaja, "Kõrboja perenaine"

2015

Kristallkingakese auhind

2013

Ugala kolleegipreemia - lavastaja "Vanad ja noored"

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Tuhkatriinu - JÄÄB ÄRA

E

06. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Meistrite liiga - JÄÄB ÄRA

N

09. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi - JÄÄB ÄRA

T

14. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi - JÄÄB ÄRA

K

15. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi - JÄÄB ÄRA

N

16. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi - JÄÄB ÄRA

L

18. aprill
12:00
Ugala Teater - suur saal

Etturid - JÄÄB ÄRA

T

21. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Etturid - JÄÄB ÄRA

K

22. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Tuul kuu pealt

L

25. aprill
12:00
Ugala Teater - suur saal

Tuhkatriinu - JÄÄB ÄRA

N

30. aprill
13:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt - JÄÄB ÄRA

T

12. mai
13:00
Teater Vanemuine, Tartu - Suur maja, Vanemuise 6

Tuul kuu pealt - JÄÄB ÄRA

T

12. mai
18:00
Teater Vanemuine, Tartu - Suur maja, Vanemuise 6

Meistrite liiga

R

15. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt - JÄÄB ÄRA

K

20. mai
12:00
Pärnu Teater Endla - Suur saal

Tuul kuu pealt - JÄÄB ÄRA Lisaetendus

K

20. mai
18:00
Pärnu Teater Endla - Suur saal

Etturid

N

21. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Tuul kuu pealt - JÄÄB ÄRA

R

22. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Etturid

R

22. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Etturid - suveetendus Albus

N

02. juuli
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

R

03. juuli
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

L

04. juuli
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

P

05. juuli
16:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

K

19. august
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

R

21. august
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

L

22. august
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

P

23. august
16:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid

K

23. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Piruka magus põhi

K

30. september
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tuhkatriinu

N

01. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Etturid

N

01. oktoober
19:00
Sakala 3 teatrimaja

Meistrite liiga

R

02. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi

T

06. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi

T

13. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Piruka magus põhi

K

14. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tuhkatriinu

N

15. oktoober
13:00
Teater Vanemuine, Tartu - Suur maja, Vanemuise 6

Tuhkatriinu

N

15. oktoober
18:00
Teater Vanemuine, Tartu - Suur maja, Vanemuise 6

Piruka magus põhi

R

16. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tuhkatriinu

L

17. oktoober
12:00
Ugala Teater - suur saal

Etturid

T

27. oktoober
19:00
Ugala Teater - väike saal

Piruka magus põhi

N

29. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Meistrite liiga

R

30. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Alan Bradley "Piruka magus põhi"

inspektor Hewitt / Esietendus: 2020

Charles Perrault / Silvia Soro "Tuhkatriinu"

tseremooniameister Ludwig / Esietendus: 2019

Eno Raud "Etturid"

August, punaväelane, Maltsaar ja külapeoline / Esietendus: 2019

Urmas Lennuk "Meistrite liiga"

Toomas / Esietendus: 2018

Eric Linklater "Tuul kuu pealt"

doktor Fosfor, Lankaster Lemon ja Pistrik / Esietendus: 2018

Tennessee Williams "Orpheus allilmas"

Binnings / Esietendus: 2017

L. Frank Baum "Võlur Oz"

Isa, väravavalvur ja jääkaru / Esietendus: 2016

Hjalmar Bergman "Vanaema ja Issand Jumal"

Nathan ja Piimamees / Esietendus: 2016

"Krimka!"

Paul / Esietendus: 2016

Martin Algus “Kaheksajalg”

Marco / Esietendus: 2015

Gianni Rodari “Cipollino seiklused”

Nuuskurkoer Nuhik ja Mutt / Esietendus: 2015

Tom Stoppard “Rosencrantz ja Guildenstern on surnud”

traagik / Esietendus: 2014

Carlo Goldoni “Kahe isanda teener”

Brighella / Esietendus: 2014

Mehis Pihla/Adeele Sepp/trupp “Y-generatsioon”

osatäitja / Esietendus: 2013

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Gneomar / Esietendus: 2013

"Unista!tud"

osatäitja / Esietendus: 2013

George Stiles “Inetu!”

kalkun / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

osatäitja / Esietendus: 2011

Andri Luup “Piloot”

perepoeg / Esietendus: 2010

Rollid mujal

Margus Karu “Nullpunkt”, Rakvere teater

erinevad rollid / Esietendus: 2011

Lavastused Ugalas

Carlo Goldoni “Kahe isanda teener”

Esietendus: 2014

Anton Hansen Tammsaare “Vanad ja noored”

Esietendus: 2013

Fjodor Dostojevski “Idioot”

Esietendus: 2012

Thorbjörn Egner “Kardemoni linna röövlid”

Esietendus: 2011

Lavastused mujal

Jean-Paul Sartre "Kinnine kohus", Rakvere Teater

Esietendus: 2019

John Steinback “Hiirtest ja inimestest”, Tallinna Linnateater

Esietendus: 2014

André Gide “Prometheust oodates”, Rakvere teater

Esietendus: 2012

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud filmides: "Härjasilmad” (BFM 2012), ”Krantsid” (Nocturne Productions 2009), ”Tulnukas ehk Valdise pääsemine 11 osas” (Rasmus Merivoo 2006), “Klass” (Amrion 2007)

Mänginud teleseriaalides: "Klass: Elu pärast”

Menüü