Kadri Lepp

Haridus

2002. aastal lõpetas EMA Kõrgema Lavakunstikooli 20. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2002

Viited

Ugala näitleja Kadri Lepp esitleb uut raamatut

- kultuur.postimees.ee, 08.12.2017

Viljandis on hea viia ellu unistusi

- Ulvi Tüllinen / Pere ja Kodu, 07.07.2016

Tunnustused

2018

Ugala kolleegipreemia

2012

Ants Lauteri nimeline auhind

2010

Ugala kolleegipreemia

2010

Ugala teatri publikupreemia “Kuldõun”

2005

Ugala teatri publikupreemia “Kuldõun”

2004

Eesti Teatri Aastaauhind parimale naisnäitlejale kõrvalosas. Liisa – Viktor Rozov “Vend Aljosha”

2004

Ugala kolleegipreemia

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Emadepäev

N

12. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Tähtede seis - viimane etendus

R

13. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

L

14. detsember
17:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Emadepäev

E

16. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

T

17. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

L

11. jaanuar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Surmkindlad asjad siin elus

L

18. jaanuar
17:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Emadepäev

E

20. jaanuar
19:00
Teater Vanemuine, Tartu - Väike maja, Vanemuise 45a

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

N

23. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

R

24. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

L

25. jaanuar
14:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Surmkindlad asjad siin elus

R

31. jaanuar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Emadepäev

L

01. veebruar
17:00
Ugala Teater - väike saal

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

R

07. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

L

08. veebruar
17:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Triller - esietendus

R

14. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Triller

L

15. veebruar
17:00
Ugala Teater - väike saal

Triller

E

17. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Triller

T

18. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Triller

K

26. veebruar
19:00
Rakvere Teatrimaja - Suur maja

Triller

N

27. veebruar
19:00
Kumu Auditoorium

Surmkindlad asjad siin elus

L

29. veebruar
17:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Triller

T

03. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

R

06. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

L

07. märts
14:00
Ugala Teater - suur saal

Triller

R

13. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Triller

L

14. märts
14:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

T

17. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

K

18. märts
19:00
Rakvere Teatrimaja - Suur maja

Surmkindlad asjad siin elus

N

19. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

R

20. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Surmkindlad asjad siin elus

E

23. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

T

24. märts
19:00
Teater Vanemuine, Tartu - Väike maja, Vanemuise 45a

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

N

26. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

L

28. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Surmkindlad asjad siin elus

E

30. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Triller

T

31. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Jonas Jonasson "Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus"

Alice, Ryan Hutton, Jiang Qing ja Vera, / Esietendus: 2019

Nick Payne "Tähtede seis"

Marianne / Esietendus: 2018

Lev Tolstoi "Elav laip"

Maša / Esietendus: 2018

Paavo Matsin "Gogoli disko"

Katerina / Esietendus: 2017

Liis Aedmaa "Emadepäev"

erinevad rollid / Esietendus: 2017

Peter Quilter “Eesriie avaneb!”

Theresa / Esietendus: 2014

Veera Saar “Ukuaru”

Loreida / Esietendus: 2012

Peter Shaffer “Amadeus”

Catherina Cavalieri / Esietendus: 2011

Martin Algus “Postmodernsed leibkonnad”

Lissi / Esietendus: 2011

Martin Mill, Kadri Lepp “Klapp”

Naine / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

Kriitik / Esietendus: 2011

Mats Traat “Läbi klaasi”

erinevad rollid / Esietendus: 2011

Andri Luup “Piloot”

Herta / Esietendus: 2010

Tom Ziegler “Grace ja Glorie”

Gloria Whitmore / Esietendus: 2010

iina Laanem “Väikesed vanamehed”

Ly / Esietendus: 2010

Andrus Kivirähk “Limpa ja mereröövlid”

Limma / Esietendus: 2009

Kay Pollack “Nii nagu taevas”

Gabriella / Esietendus: 2009

Mati Põldre, Margus Vaher “Arturi laulud ja aastad”

Loonika / Esietendus: 2009

Bertolt Brecht “Härra Punttila ja tema sulane Matti”

lüpsitüdruk / Esietendus: 2009

Anton Tśehhov “Kolm õde”

Irina / Esietendus: 2008

Gérald Sibleryas “Grafiti”

Valérie Lebrun / Esietendus: 2008

Toomas Suuman “Linnapea”

Ingel / Esietendus: 2008

Tim Janson “Ühes Eesti teises linnas”

Pipi / Esietendus: 2008

Maksim Gorki “Põhjas”

Nataša / Esietendus: 2008

Bernard Kangermann “Naabri mari”

külatüdruk / Esietendus: 2007

Jussi Kylätasku "Runar & Kyllikki"

Kyllikki Laiho / Esietendus: 2007

Ott Aardam “Börs ja Börsitar”

erinevad rollid / Esietendus: 2007

Henrik Ibsen “Nora/Maja”

Nora / Esietendus: 2007

Otfried Preussler “Krabat”

Laulik / Esietendus: 2007

Astrid Lindgren “Väike Tjorven Soolavareselt”

Stina / Esietendus: 2006

Eppu Nuotio, Tiina Brännare ja Matti Seppänen “Marilyn” (2006)

Laulutrio “The Monroe Sisters” liige / Esietendus: 2006

August Kitzberg “Libahunt”

Tiina / Esietendus: 2006

Anton Tšehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

erinevad rollid / Esietendus: 2006

Lev Tolstoi “Anna Karenina”

vürstinna Jelizaveta Fjodorovna Tverskaja (Betsy) / Esietendus: 2005

Oskar Luts “Suvi”

Kuslap / Esietendus: 2005

Antonio Buero Vallejo “Lõõmav pimedus”

Elisa / Esietendus: 2005

Vladimir ja Oleg Presnjakov “Terrorism”

erinevad rollid / Esietendus: 2004

Jean Anouilh “Orkester”

Pamela, teine viiul / Esietendus: 2004

Viktor Rozov "Vend Aljoša"

Liisa / Esietendus: 2004

Charles de Coster ja Grigori Gorin "Thijl Ulenspiegel"

mustapäine tüdruk Anna / Esietendus: 2003

August Gailit “Toomas Nipernaadi”

Katariina Jee ja perenaine / Esietendus: 2003

August Kitzberg “Neetud talu”

Virve / Esietendus: 2003

"Koturnijad ehk Kui nalja ei saa, siis meie ei mängi"

Doris Murekull ja Orjatar / Esietendus: 2003

Silvia Soro “Ainult headest asjadest”

Pistik / Esietendus: 2003

Bernhard Shaw "Ullike Ootamatuste Saarelt"

Maaja / Esietendus: 2003

Peter Horsler “Lõika maha ja lase jalga”

Miss Rosebud / Esietendus: 2003

Gerald Durrell “Minu pere ja muud loomad”

erinevad rollid / Esietendus: 2002

Oskar Luts “Kevade”

tüdruk / Esietendus: 2002

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Loviisa / Esietendus: 2002

Rollid mujal

“Ei teki ega kao”, MTÜ Arhipelaag

Osatäitja / Esietendus: 2009

Lavastused Ugalas

Martin Mill, Kadri Lepp “Klapp”

Esietendus: 2011

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud filmides: "Nimed marmortahvlil" (2002)

Mänginud teleseriaalides: “Alpimaja” ETV (2012)

Menüü