Jaana Kena

Haridus

1997. aastal lõpetas Viljandi Kultuurikolledži teatrikateedri 1. lennu

Ugala teatris

Ugala teatris näitlejana aastast 2017, Ugalas aastast 1998

Tunnustused

2007

Ugala preemia silmapaistva suhtumise eest teatrisse

2004

Ugala kolleegipreemia - naisnäitleja

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Etturid - suveetendus Albus

R

23. august
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

L

24. august
19:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Etturid - suveetendus Albus

P

25. august
16:00
Ugala Teater - Kukenoosi küün, Albu vald

Välja müüdud

Emadepäev

R

06. september
19:00
Kumu Auditoorium

Emadepäev

L

07. september
14:00
Kumu Auditoorium

Emadepäev

E

16. september
19:00
Pärnu Teater Endla

Emadepäev

E

23. september
19:00
Teater Vanemuine, Tartu - Väike maja, Vanemuise 45a

Etturid

K

25. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Meistrite liiga

L

28. september
17:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

L

05. oktoober
17:00
Ugala Teater - suur saal

Etturid

E

07. oktoober
19:00
Võru Kultuurimaja Kannel

Meistrite liiga

K

09. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

L

12. oktoober
17:00
Ugala Teater - väike saal

Meistrite liiga

E

21. oktoober
19:00
Teater Vanemuine, Tartu - Väike maja, Vanemuise 45a

Meistrite liiga

N

24. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

R

25. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

L

26. oktoober
17:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

E

28. oktoober
19:00
Ugala Teater - väike saal

Meistrite liiga

K

30. oktoober
19:00
Rakvere Teatrimaja

Meistrite liiga

R

01. november
19:00
Ugala Teater - suur saal

Etturid

L

02. november
17:00
Ugala Teater - väike saal

Meistrite liiga

T

05. november
19:00
Vene Teater, Tallinn

Meistrite liiga

K

06. november
19:00
Kose Kultuurikeskus

Meistrite liiga

R

08. november
19:00
Aruküla Rahvamaja

Etturid

N

21. november
19:00
Sakala 3 teatrimaja (endine NO99)

Meistrite liiga

R

22. november
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

L

23. november
17:00
Ugala Teater - suur saal

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi Esietendus

L

30. november
17:00
Ugala Teater - väike saal

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

N

05. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

R

06. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Meistrite liiga

L

07. detsember
14:00
Ugala Teater - suur saal

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

K

11. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

N

12. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

L

14. detsember
17:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

E

16. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

T

17. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

K

18. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

N

19. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

R

20. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

L

21. detsember
14:00
Ugala Teater - väike saal

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Eno Raud "Etturid"

Mäemõisa perenaine, einelauapidaja, külapeoline ja mutike sidejaoskonnas / Esietendus: 2019

Urmas Lennuk "Meistrite liiga"

Kaisa / Esietendus: 2018

Eric Linklater "Tuul kuu pealt"

konstaabel Trumm, Marie-Louise, krahvi kammerteener, härra Notchy, kellakägu / Esietendus: 2018

Tennessee Williams "Orpheus allilmas"

Dolly Hamma / Esietendus: 2017

Liis Aedmaa "Emadepäev"

erinevad rollid / Esietendus: 2017

"Krimka!"

Kindral Tutt / Esietendus: 2016

Martin Algus “Kaheksajalg”

Kristi / Esietendus: 2015

Gianni Rodari “Cipollino seiklused”

Vürst Sidrun ja krahvitar Kirsike / Esietendus: 2015

Kohvikuõhtud „Parimad palad“

osaline / Esietendus: 2009

Kay Pollack “Nii nagu taevas”

kooriliige / Esietendus: 2009

Mati Põldre, Margus Vaher “Arturi laulud ja aastad”

Veronika / Esietendus: 2009

Kamal Abdulla “Tulge kõik, kes te..."

muinasjutuvestja / Esietendus: 2007

Astrid Lindgren “Väike Tjorven Soolavareselt”

Tjorven / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

erinevad rollid / Esietendus: 2006

Oskar Luts “Suvi”

sopran kooris / Esietendus: 2005

Brian Friel “Jalta-mäng”

osatäitja / Esietendus: 2004

Mans Gahrton "Kaevame vanaema üles!"

Milda / Esietendus: 2004

Nikolai Gogol "Naise võtmine"

Fjokla Ivanovna / Esietendus: 2004

Andres Noormets “Aastapäeva pidu”

Valvetöötaja Liina Meister / Esietendus: 2004

Giovanni Boccaccio “Dekameron ehk Mea culpa”

nagu Filomena / Esietendus: 2003

August Gailit “Toomas Nipernaadi”

Tralla / Esietendus: 2003

Eric-Emmanuel Schmitt "Don Juani öö"

Preili de la Tringle / Esietendus: 2003

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Serafiina / Esietendus: 2002

Isaac Bashevis Singer ja Leah Napolin “Deemon ja ingel”

erinevad rollid / Esietendus: 2002

Ben Elton "Popcorn”

Scout, Wayne’i pruut / Esietendus: 2002

Alo Matiisen “Roheline muna”

miljonäri naine / Esietendus: 2001

Juraj Benesh “Haljal aasal”

Liesl / Esietendus: 2001

Ervin Seppel ja Andres Puustusmaa “Sõbrad, kurikaelad ja muud”

osatäitja

Thorbjörn Egner “Nukatuka metsarahvas”

ronihiir / Esietendus: 1999

Boris Kõrver "Ainult unistus"

Grete / Esietendus: 1998

Rollid mujal

William Shakespeare / Andres Keil "Rooside sõda", Leigo järveteater

Bona / Esietendus: 2007

Ernst T. A. Hoffmann / Aare Toikka "Pähklipureja", VAT teater

osatäitja / Esietendus: 2000

Ernst T. A. Hoffmann "Pähklipureja ja hiirekuningas", Rakvere teater

Marie / Esietendus: 1997

Merle Karusoo "Laste riskiretk", VAT teater

osatäitja / Esietendus: 1997

Olulisemad tööd väljaspool Ugalat

Mänginud teleseriaalides: "Saare sosinad" (2012) ja "Mägede varjud" (2013)

Menüü