september

K

18. september
12:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Mängupaik: Elva Kultuurikeskus

N

19. september
19:00

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

N

19. september
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

20. september
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

20. september
19:00

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

21. september
17:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

L

21. september
17:00

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

E

23. september
12:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Mängupaik: Teater Vanemuine, Tartu – Väike maja, Vanemuise 45a

E

23. september
19:00

WINDSORI LÕBUSAD NAISED - Teater Endla

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal
Külalisetendus

E

23. september
19:00

Emadepäev

Mängupaik: Teater Vanemuine, Tartu – Väike maja, Vanemuise 45a

K

25. september
19:00

Etturid

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

N

26. september
19:00

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

27. september
19:00

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

28. september
17:00

Tähtede seis

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

L

28. september
17:00

Meistrite liiga

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

E

30. september
19:00
oktoober

K

02. oktoober
19:00

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

N

03. oktoober
19:00

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

04. oktoober
11:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

L

05. oktoober
17:00

Tähtede seis

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

L

05. oktoober
17:00

Mäng on alanud

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

P

06. oktoober
17:00

ORANŽ – KAASAEGSE FLAMENKOTANTSU LAVASTUS

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

E

07. oktoober
19:00

Etturid

Mängupaik: Võru Kultuurimaja Kannel

E

07. oktoober
19:00

Libahunt - R.A.A.A.M

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal
Külalisetendus

T

08. oktoober
11:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Mängupaik: Võru Kultuurimaja Kannel

T

08. oktoober
19:00

RÖÖVSAAK Joe Orton - Kuressaare Teater

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal
Külalisetendus

K

09. oktoober
19:00

Meistrite liiga

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

N

10. oktoober
19:00

Naine merelt

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

11. oktoober
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

11. oktoober
19:00

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

12. oktoober
17:00

Emadepäev

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

E

14. oktoober
19:00

Onu Vanja - Rakvere Teater

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal
Külalisetendus

E

14. oktoober
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Kumu Auditoorium

T

15. oktoober
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Kumu Auditoorium

K

16. oktoober
11:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

K

16. oktoober
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH - Esietendus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal
Esietendus

N

17. oktoober
19:00

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

N

17. oktoober
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

18. oktoober
19:00

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

18. oktoober
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

L

19. oktoober
14:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

L

19. oktoober
17:00

Toru. Krossides läbi elu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

E

21. oktoober
19:00

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

Mängupaik: Teater Vanemuine, Tartu – Suur maja, Vanemuise 6

E

21. oktoober
19:00

Meistrite liiga

Mängupaik: Teater Vanemuine, Tartu – Väike maja, Vanemuise 45a

T

22. oktoober
19:00

Krdi loll lind

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

K

23. oktoober
19:00

SÜDAME SOSIN - VAT Teater

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal
Külalisetendus

N

24. oktoober
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

N

24. oktoober
19:00

Meistrite liiga

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

25. oktoober
19:00

Tähtede seis

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

25. oktoober
19:00

Mäng on alanud

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

26. oktoober
17:00

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

26. oktoober
17:00

Emadepäev

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

P

27. oktoober
18:00

KRATT E. Tubina ballett - Rahvusooper Estonia

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal
Külalisetendus

E

28. oktoober
19:00

Naine merelt - viimane etendus

Mängupaik: Pärnu Teater Endla

E

28. oktoober
19:00

Emadepäev

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

T

29. oktoober
11:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

T

29. oktoober
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

K

30. oktoober
12:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Mängupaik: Rakvere Teatrimaja

K

30. oktoober
19:00

Meistrite liiga

Mängupaik: Rakvere Teatrimaja

N

31. oktoober
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal
november

R

01. november
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

01. november
19:00

Meistrite liiga

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

02. november
13:00

Toru. Krossides läbi elu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

02. november
17:00

Etturid

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

E

04. november
19:00

T

05. november
19:00

Meistrite liiga

Mängupaik: Vene Teater, Tallinn

K

06. november
19:00

Meistrite liiga

Mängupaik: Kose Kultuurikeskus

K

06. november
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

08. november
19:00

Meistrite liiga

Mängupaik: Aruküla Rahvamaja

L

09. november
17:00

Lotomiljonärid - Esietendus

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal
Esietendus

E

11. november
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH

Mängupaik: Rakvere Teatrimaja

E

11. november
19:00

Krdi loll lind

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

T

12. november
11:00

Kohtume kell 8 Noa laeval - viimane etendus

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

T

12. november
19:00

Lotomiljonärid

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

K

13. november
19:00

Lotomiljonärid

Mängupaik: Vene Teater, Tallinn

N

14. november
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

N

14. november
19:00

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

15. november
11:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

15. november
19:00

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

15. november
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

L

16. november
14:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

L

16. november
19:00

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

E

18. november
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH

Mängupaik: Sakala 3 teatrimaja (endine NO99)

T

19. november
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH

Mängupaik: Sakala 3 teatrimaja (endine NO99)

K

20. november
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Kumu Auditoorium

N

21. november
19:00

Etturid

Mängupaik: Sakala 3 teatrimaja (endine NO99)

N

21. november
19:00

Toru. Krossides läbi elu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

22. november
19:00

Meistrite liiga

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

22. november
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

L

23. november
17:00

Mäng on alanud

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

23. november
19:00

Tähtede seis

Mängupaik: Sakala 3 teatrimaja (endine NO99)

T

26. november
19:00

Lotomiljonärid

Mängupaik: Paide Muusika- ja Teatrimaja

R

29. november
19:00

Lotomiljonärid

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

30. november
14:00

Lotomiljonärid - reserveeritud

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

30. november
17:00

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi Esietendus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal
Esietendus
detsember

T

03. detsember
19:00

Lotomiljonärid

Mängupaik: Teater Vanemuine, Tartu – Väike maja, Vanemuise 45a

N

05. detsember
11:00

Tuhkatriinu - Esietendus

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal
Esietendus

N

05. detsember
19:00

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

06. detsember
11:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

06. detsember
19:00

Lotomiljonärid

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

06. detsember
19:00

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

L

07. detsember
14:00

Meistrite liiga

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

07. detsember
17:00

Krdi loll lind

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

E

09. detsember
11:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

E

09. detsember
15:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

E

09. detsember
19:00

KOPSUD - Teater Endla

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal
Külalisetendus

T

10. detsember
11:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

T

10. detsember
15:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

K

11. detsember
11:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

K

11. detsember
15:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

K

11. detsember
19:00

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

N

12. detsember
19:00

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

N

12. detsember
19:00

Emadepäev

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

13. detsember
19:00

Tähtede seis - viimane etendus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

13. detsember
19:00

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

14. detsember
14:00

Muusikal ONCE Enda Walsh/Glen Hansard/Markéta Irglová

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

14. detsember
17:00

Emadepäev

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

E

16. detsember
11:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

E

16. detsember
19:00

Emadepäev

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

T

17. detsember
11:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

T

17. detsember
19:00

Emadepäev

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

K

18. detsember
11:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

K

18. detsember
15:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

K

18. detsember
19:00

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

N

19. detsember
11:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

N

19. detsember
19:00

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

20. detsember
11:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

20. detsember
19:00

Lotomiljonärid

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

R

20. detsember
19:00

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

L

21. detsember
12:00

Tuhkatriinu

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal

L

21. detsember
14:00

Kui me nüüd ei sure, ei sure me kunagi

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal
jaanuar

P

12. jaanuar
16:00

Memory 2020 Muusikalikontsert - Teater Vanemuine

Mängupaik: Ugala Teater – suur saal
Külalisetendus

L

18. jaanuar
17:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

N

23. jaanuar
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

24. jaanuar
19:00

Kuidas minust sai HAPKOMAH

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal

R

31. jaanuar
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Mängupaik: Ugala Teater – väike saal
märts

T

17. märts
19:00
Külalisetendus
aprill

K

29. aprill
11:30
Külalisetendus

K

29. aprill
13:00
Külalisetendus

K

29. aprill
18:00
Külalisetendus
Menüü