august

N

16. august
16:00

N

16. august
19:00

Kõrboja perenaine

A. H. Tammsaare muuseum

R

17. august
16:00

R

17. august
18:00

ÉIREESTI IIRI MUUSIKUD EESTIS 30 AASTAT HILJEM - Teated OÜ

Ugala Teater - väike saal - kohad nummerdamata
Külalisetendus

R

17. august
19:00

Kõrboja perenaine

A. H. Tammsaare muuseum

L

18. august
19:00

Kõrboja perenaine

A. H. Tammsaare muuseum

N

23. august
16:00

N

23. august
16:30

N

23. august
19:00

Kõrboja perenaine

A. H. Tammsaare muuseum

R

24. august
19:00

Kõrboja perenaine

A. H. Tammsaare muuseum

L

25. august
19:00

Kõrboja perenaine - Viimast korda!

A. H. Tammsaare muuseum
september

N

06. september
20:00

{SAJANDI LUGU}: Hipide revolutsioon

Teater Vanemuine, suur maja, Tartu
DRAAMA 2018

L

08. september
16:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Eesti Rahva Muuseum, Tartu
DRAAMA 2018

E

10. september
19:00

Emadepäev

Teater Vanemuine, Tartu

E

17. september
19:00

Emadepäev

Kumu Auditoorium

T

18. september
19:00

Emadepäev

Kumu Auditoorium

N

20. september
19:00

Emadepäev

Aruküla Rahvamaja

L

22. september
17:00

Naine merelt - Esietendus

Ugala Teater - suur saal
Esietendus

E

24. september
19:00

T

25. september
19:00

Naine merelt

Ugala Teater - suur saal

T

25. september
19:00

Emadepäev

Ugala Teater - väike saal

N

27. september
19:00

Orpheus allilmas

Ugala Teater - suur saal

R

28. september
19:00

Mäng on alanud

Ugala Teater - suur saal

L

29. september
17:00

Naine merelt

Ugala Teater - suur saal

L

29. september
17:00

Emadepäev

Ugala Teater - väike saal
oktoober

E

01. oktoober
19:00
Külalisetendus

E

01. oktoober
19:00

Orpheus allilmas

Pärnu Teater Endla

R

05. oktoober
19:00

Mäng on alanud

Ugala Teater - suur saal

L

06. oktoober
14:00

Naine merelt

Ugala Teater - suur saal

L

06. oktoober
17:00

Tähtede seis - Esietendus

Ugala Teater - väike saal
Esietendus

E

08. oktoober
12:00
Külalisetendus

E

08. oktoober
19:00

Tähtede seis

Ugala Teater - väike saal

E

08. oktoober
19:00

Lendas üle käopesa - Rakvere Teater

Ugala Teater - suur saal
Külalisetendus

E

08. oktoober
19:00

Mäng on alanud

Rahvusooper Estonia

T

09. oktoober
19:00

Elav laip

Ugala Teater - väike saal

K

10. oktoober
11:00

Tuul kuu pealt

Ugala Teater - suur saal

K

10. oktoober
19:00

Elav laip

Rakvere Teatrimaja

N

11. oktoober
19:00

Sätendav pimedus

Ugala Teater - väike saal

N

11. oktoober
19:00
Külalisetendus

R

12. oktoober
19:00

Orpheus allilmas

Ugala Teater - suur saal

R

12. oktoober
19:00

Tähtede seis

Ugala Teater - väike saal

L

13. oktoober
12:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Ugala Teater - suur saal

L

13. oktoober
19:00

{SAJANDI LUGU}: Hipide revolutsioon

Ugala Teater - suur saal

E

15. oktoober
19:00

VEDELVORST - Teater Endla

Ugala Teater - suur saal
Külalisetendus

E

15. oktoober
19:00

KOPSUD - Teater Endla

Ugala Teater - väike saal
Külalisetendus

E

15. oktoober
19:00

Emadepäev

Võru Kultuurimaja Kannel

T

16. oktoober
12:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Võru Kultuurimaja Kannel

K

17. oktoober
11:00

Tuul kuu pealt

Ugala Teater - suur saal

N

18. oktoober
19:00

Vanaema ja Issand Jumal

Ugala Teater - suur saal

R

19. oktoober
19:00

Emadepäev

Ugala Teater - väike saal

R

19. oktoober
19:00

Nähtamatu daam

Ugala Teater - suur saal

L

20. oktoober
17:00

Mäng on alanud

Ugala Teater - suur saal

L

20. oktoober
17:00

Tähtede seis

Ugala Teater - väike saal

T

23. oktoober
18:00

Emadepäev

Kuressaare Linnateater

N

25. oktoober
19:00

Sätendav pimedus

Ugala Teater - väike saal

N

25. oktoober
19:00

Nähtamatu daam

Teater Vanemuine, Tartu

R

26. oktoober
19:00

Tähtede seis

Ugala Teater - väike saal

R

26. oktoober
19:00

Naine merelt

Ugala Teater - suur saal

L

27. oktoober
17:00

Orpheus allilmas

Ugala Teater - suur saal

L

27. oktoober
17:00

Tähtede seis

Ugala Teater - väike saal

L

27. oktoober
19:00
Külalisetendus

E

29. oktoober
19:00

Nähtamatu daam

Rahvusooper Estonia

T

30. oktoober
19:00

Moraal

Ugala Teater - väike saal

K

31. oktoober
12:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Tallinn, Salme Kultuurikeskus

K

31. oktoober
19:00

MÜLLER PEAB LAHKUMA! - VAT Teater

Ugala Teater - väike saal
Külalisetendus

K

31. oktoober
19:00

Moraal

Tallinn, Salme Kultuurikeskus
november

N

01. november
11:00

Tuul kuu pealt

Ugala Teater - suur saal

N

01. november
19:00

Elav laip

Ugala Teater - väike saal

R

02. november
11:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Ugala Teater - väike saal

R

02. november
19:00

Emadepäev

Ugala Teater - väike saal

R

02. november
19:00

{SAJANDI LUGU}: Hipide revolutsioon

Ugala Teater - suur saal

L

03. november
17:00

Nähtamatu daam - Viimast korda!

Ugala Teater - suur saal

L

03. november
17:00

Emadepäev

Ugala Teater - väike saal

E

05. november
12:00

Päästame ema - Rakvere Teater

Ugala Teater - väike saal
Külalisetendus

E

05. november
12:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Pärnu Teater Endla

E

05. november
19:00

Moraal

Pärnu Teater Endla

E

05. november
19:00

Lendas üle käopesa - Rakvere Teater

Ugala Teater - suur saal
Külalisetendus

K

07. november
12:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Haapsalu Kultuurikeskus

N

08. november
19:00

Vanaema ja Issand Jumal

Ugala Teater - suur saal

R

09. november
19:00

Mäng on alanud

Ugala Teater - suur saal

R

09. november
19:00

Tähtede seis

Ugala Teater - väike saal

L

10. november
14:00

Naine merelt - reserveeritud

Ugala Teater - suur saal

L

10. november
17:00

Emadepäev

Ugala Teater - väike saal

E

12. november
19:00

Moraal

Ugala Teater - väike saal

T

13. november
19:00

Krdi loll lind

Ugala Teater - väike saal

N

15. november
19:00

Moraal

Rakvere Teatrimaja

R

16. november
19:00

Tähtede seis

Ugala Teater - väike saal

L

17. november
17:00

Krdi loll lind

Ugala Teater - väike saal

L

17. november
17:00

Meistrite liiga - Esietendus

Ugala Teater - suur saal
Esietendus

E

19. november
19:00

Vanaema ja Issand Jumal

Rahvusooper Estonia

K

21. november
19:00

Meistrite liiga

Ugala Teater - suur saal

K

21. november
19:00

Elav laip

Teater Vanemuine, Tartu

N

22. november
12:00

Vai-vai vaene Vargamäe

Teater Vanemuine, Tartu

N

22. november
19:00

Moraal

Teater Vanemuine, Tartu

R

23. november
19:00

{SAJANDI LUGU}: Hipide revolutsioon

Ugala Teater - suur saal

L

24. november
17:00

Tähtede seis

Ugala Teater - väike saal

L

24. november
19:00

Mäng on alanud

Ugala Teater - suur saal

E

26. november
19:00

Moraal

Ugala Teater - väike saal

E

26. november
19:00

Meistrite liiga

Rahvusooper Estonia

T

27. november
19:00

Moraal

Ugala Teater - väike saal

K

28. november
19:00

Emadepäev

Ugala Teater - väike saal

R

30. november
19:00

Meistrite liiga

Ugala Teater - suur saal
detsember

L

01. detsember
19:00

Meistrite liiga - reserveeritud

Ugala Teater - suur saal

T

04. detsember
19:00

Meistrite liiga

Teater Vanemuine, Tartu

K

05. detsember
19:00

Emadepäev

Ugala Teater - väike saal

N

06. detsember
19:00

Sätendav pimedus

Ugala Teater - väike saal

R

07. detsember
19:00

Krdi loll lind

Ugala Teater - väike saal

R

07. detsember
19:00

Meistrite liiga

Ugala Teater - suur saal

L

08. detsember
14:00

Elav laip

Ugala Teater - väike saal

L

08. detsember
17:00

Meistrite liiga

Ugala Teater - suur saal

E

10. detsember
19:00

Moraal

Ugala Teater - väike saal

K

12. detsember
11:00

Kohtume kell 8 Noa laeval - Esietendus

Ugala Teater - suur saal
Esietendus

K

12. detsember
15:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Ugala Teater - suur saal
Esietendus

K

12. detsember
19:00

Emadepäev

Ugala Teater - väike saal

N

13. detsember
11:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Ugala Teater - suur saal

N

13. detsember
15:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Ugala Teater - suur saal

N

13. detsember
19:00

Sätendav pimedus

Ugala Teater - väike saal

R

14. detsember
11:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Ugala Teater - suur saal

R

14. detsember
19:00

Krdi loll lind

Ugala Teater - väike saal

R

14. detsember
19:00

Meistrite liiga

Ugala Teater - suur saal

L

15. detsember
14:00

Elav laip

Ugala Teater - väike saal

L

15. detsember
17:00

Meistrite liiga

Ugala Teater - suur saal

E

17. detsember
11:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Ugala Teater - suur saal

E

17. detsember
15:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Ugala Teater - suur saal

T

18. detsember
11:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Ugala Teater - suur saal

K

19. detsember
11:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Ugala Teater - suur saal

N

20. detsember
11:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Ugala Teater - suur saal

N

20. detsember
19:00

Sätendav pimedus

Vaba Lava Telliskivi Loomelinnakus

R

21. detsember
11:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Ugala Teater - suur saal

R

21. detsember
19:00

Meistrite liiga - reserveeritud

Ugala Teater - suur saal

L

22. detsember
12:00

Kohtume kell 8 Noa laeval

Ugala Teater - suur saal
jaanuar

L

26. jaanuar
17:00
Esietendus

N

31. jaanuar
19:00
veebruar

R

01. veebruar
19:00

L

02. veebruar
17:00

N

14. veebruar
19:00

R

15. veebruar
19:00

L

16. veebruar
14:00
aprill

N

18. aprill
19:00
Külalisetendus
Menüü