Janek Vadi

Haridus

2003. aastal lõpetas Viljandi Kultuuriakadeemia teatrikateedri 4. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2005

Tunnustused

2015

Ugala kolleegipreemia - parim meesnäitleja, õppejõud "Oleanna"

2015

Ugala kolleegipreemia - särav suts, Toorekung "Väike Pii ja kiigelaud"

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Kuhu sa jäid?

T

14. veebruar
19:00
Kumu Auditoorium

Sume on öö

L

18. veebruar
17:00
Ugala Teater - suur saal

Triller

T

21. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus - viimaseid kordi

K

22. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Tule õige koju

N

23. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kuhu sa jäid?

L

25. veebruar
17:00
Ugala Teater - väike saal

Üle oma varju

T

28. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kirsiaed

R

03. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Tule õige koju

L

04. märts
17:00
Ugala Teater - väike saal

Üle oma varju

K

08. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kuhu sa jäid?

L

11. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Triller

T

14. märts
19:00
Kumu Auditoorium

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus - viimaseid kordi

R

17. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus - viimaseid kordi

L

18. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Üle oma varju

K

22. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Tule õige koju

R

24. märts
19:00
Vaba Lava Telliskivi Loomelinnakus

Sume on öö

L

25. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Triller

K

29. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kirsiaed

N

30. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Tule õige koju

E

10. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus - viimaseid kordi

R

14. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Triller

E

17. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Kuhu sa jäid?

T

18. aprill
19:00
Kumu Auditoorium

Kirsiaed

R

21. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Sume on öö

L

22. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Kirsiaed

R

05. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kuhu sa jäid?

N

11. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Triller

E

15. mai
19:00
Tartu Sadamateater

Tule õige koju

K

17. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus - viimaseid kordi

N

18. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus - eelviimane etendus!

R

19. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus - viimane etendus!

L

20. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Triller

N

25. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Tule õige koju

R

26. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Suvelavastus "Kolm musketäri"

R

02. juuni
20:00
Ugala Teater - Õisu mõisa park

Suvelavastus "Kolm musketäri"

L

03. juuni
20:00
Ugala Teater - Õisu mõisa park

Suvelavastus "Kolm musketäri"

N

08. juuni
20:00
Ugala Teater - Õisu mõisa park

Suvelavastus "Kolm musketäri"

R

09. juuni
20:00
Ugala Teater - Õisu mõisa park

Suvelavastus "Kolm musketäri"

L

10. juuni
20:00
Ugala Teater - Õisu mõisa park

Suvelavastus "Kolm musketäri"

P

11. juuni
20:00
Ugala Teater - Õisu mõisa park

Suvelavastus "Kolm musketäri"

N

15. juuni
20:00
Ugala Teater - Õisu mõisa park

Suvelavastus "Kolm musketäri"

R

16. juuni
20:00
Ugala Teater - Õisu mõisa park

Suvelavastus "Kolm musketäri" - eelviimane etendus!

L

17. juuni
20:00
Ugala Teater - Õisu mõisa park

Suvelavastus "Kolm musketäri" - viimane etendus!

P

18. juuni
20:00
Ugala Teater - Õisu mõisa park

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Phillip McMahon "Tule õige koju"

Brian / Esietendus: 2022

Anton Tšehhov "Kirsiaed"

Jepihhodov / Esietendus: 2022

Alexandre Dumas "Kolm musketäri"

kardinal Richelieu ja d'Artagnani isa / Esietendus: 2022

Paavo Piik "Üle oma varju"

erinevad rollid / Esietendus: 2022

Andrew Bovell "Kuhu sa jäid?"

Pete / Esietendus: 2022

F. Scott Fitzgerald "Sume on öö"

Tommy Barban ja taksojuht / Esietendus: 2021

Nikolai Gogol "Sõprusest. Armastusest. Hullumeelsusest"

Piskarjov, laps, hani, naeratus, jalg, ametnik, osakonnajuhataja, näotu / Esietendus: 2021

Henrik Ibsen "Peer Gynt"

Peigmehe Isa, Suur Kõver, troll, monsieur Ballon, Begriffenfeldt ja Nööbivalaja / Esietendus: 2020

Nhung Dam ja Koos Terpstra "Triller"

Henrik / Esietendus: 2020

Andres Noormets "Lotomiljonärid"

Uno Pärl / Esietendus: 2019

Jonas Jonasson "Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus"

Lembit, Richard Lilleküla, härra Rotfuchs, Karl Silm, Harry Truman, Song Meilingi ihukaitsja ja Juli Popov / Esietendus: 2019

Eno Raud "Etturid"

Kõnnuotsa Kaarel ja einelaualine / Esietendus: 2019

Nick Payne "Tähtede seis"

Roland / Esietendus: 2018

Lev Tolstoi "Elav laip"

Viktor Karenin / Esietendus: 2018

Mihhail Durnenkov "Hipide revolutsioon"

Arlekiin / Esietendus: 2018

Aaron Posner "Krdi loll lind"

Trigorin / Esietendus: 2017

Paavo Matsin "Gogoli disko"

Gogol / Esietendus: 2017

Hjalmar Bergman "Vanaema ja Issand Jumal"

Jonathan Borck / Esietendus: 2016

"Krimka!"

Jean Jules Auguste Gerard Bertrand Philippe Poirot Junior Junior Junior / Esietendus: 2016

Timo Parvela "Väike Pii ja kiigelaud"

Esimene Vibalik, Toorekung / Esietendus: 2015

David Mamet "Oleanna"

ülikooli professor / Esietendus: 2015

Bengt Ahlfors “Illusionistid”

arst / Esietendus: 2014

Tom Stoppard “Rosencrantz ja Guildenstern on surnud”

Traagik / Esietendus: 2014

Tom Stoppard “Utoopia rannik III. Kaldale heidetud”

erinevad rollid / Esietendus: 2013

Aino Pervik “Arabella”

Haak / Esietendus: 2013

Marius von Mayenburg “Kolemees”

erinevad rollid / Esietendus: 2013

Jüri Ehlvest, Margus Kasterpalu, Ilmar Raag “Viimne võttepäev”

II režissöör Siim / Esietendus: 2013

Kenneth Grahame “Tuul pajuokstes”

vesirott / Esietendus: 2012

Jez Butterworth "Ööhaigur"

Dougal / Esietendus: 2012

Arto Salminen “Ladu”

kaupluse juhataja / Esietendus: 2012

William Shakespeare “Mõõt mõõdu vastu”

Vend Peter / Esietendus: 2012

Polly Teale “Minu oma”

operaator / Esietendus: 2012

Viktor Pelevin “Kollane nool”

Andrei / Esietendus: 2011

Mats Traat “Läbi klaasi”

erinevad rollid / Esietendus: 2011

Peter Shaffer “Amadeus”

Giuseppe Bonno, teener / Esietendus: 2011

Martin Algus “Postmodernsed leibkonnad”

Paul / Esietendus: 2011

Astrid Lindgren “Karlsson katuselt”

isa / Esietendus: 2010

Tiina Laanem “Väikesed vanamehed”

David / Esietendus: 2010

Andri Luup “Piloot”

Peint / Esietendus: 2010

Silvia Soro “Nähtamatu varandus”

Kaur / Esietendus: 2009

Lotta Lotass “Kogujad”

Homer / Esietendus: 2009

Mati Põldre, Margus Vaher “Arturi laulud ja aastad”

Hanno ja laulja plaadiesitlusel / Esietendus: 2009

Bertolt Brecht “Härra Punttila ja tema sulane Matti”

loomaarst ja punane Surkkala / Esietendus: 2009

Anton Tśehhov “Kolm õde”

Aleksei Petrovitš Fedotik / Esietendus: 2008

Gérald Sibleryas “Grafiti”

Hervé Lebrun / Esietendus: 2008

Toomas Suuman “Linnapea”

erinevad rollid / Esietendus: 2008

Maksim Gorki “Põhjas”

Vaska Pepel / Esietendus: 2008

Kamal Abdulla “Tulge kõik, kes te..."

ohvitser / Esietendus: 2007

Otfried Preussler “Krabat”

Michal / Esietendus: 2007

Silvia Soro “Haldjakuninga kingitus”

Aaro, noormees metsast / Esietendus: 2007

Henrik Ibsen “Nora/Maja”

Torvald Helmer / Esietendus: 2007

Bernard Kangermann “Naabri Mari”

Mart, perepoeg / Esietendus: 2007

Jaan Kross “Keisri hull”

Georg von Bock / Esietendus: 2006

Astrid Lindgren “Väike Tjorven Soolavareselt”

Johan / Esietendus: 2006

Eppu Nuotio, Tiina Brännare ja Matti Seppänen “Marilyn”

Robert Kennedy / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

erinevad rollid / Esietendus: 2006

Karoly Szakonyi “Saateviga”

Imrus / Esietendus: 2006

Enn Vetemaa “Püha Susanna ehk meistrite kool”

Goga / Esietendus: 2005

Alistair Beaton “Õnnetunne”

Eddy / Esietendus: 2005

Oskar Luts “Suvi”

Arno Tali / Esietendus: 2005

Robert Loius Stevenson “Aarete saar”

Harry Aggot / Esietendus: 2004

Gerald Durrell “Minu pere ja muud loomad”

Margo Durell / Esietendus: 2002

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Lammentausta Santeri / Esietendus: 2002

Rollid mujal

Harold Pinter “Petmine”, Kultuuritsehh

Osatäitja / Esietendus: 2011

Anthony Shaffer ja Harold Pinter “Rööv”, Kultuuritsehh

Osatäitja / Esietendus: 2010

“Ei teki ega kao”, MTÜ Arhipelaag

Osatäitja / Esietendus: 2009

Triin Sinissaar “Pärija”, Pärimusteater “Loomine”

Siim / Esietendus: 2008

Heljo Mänd “Mõmmi ja aabits”, Rakvere teater

Hundi-Uudu / Esietendus: 2004

Thomas Vinterberg “Pidusöök”, Rakvere teater

Teener / Esietendus: 2004

Kalju Kangur “Timbu-Limbu ja lumemöldrid”, Nukuteater

Osatäitja / Esietendus: 2004

Rünno Saaremäe “Õhtusöök”, Teater Karahvin

Osatäitja / Esietendus: 2003

Eduard Bornhöhe “Tasuja”, Endla teater

Heinrich / Esietendus: 2003

Lavastused Ugalas

Bengt Ahlfors “Illusionistid”

Esietendus: 2014

David Mamet “Ameerika piison”

Esietendus: 2012

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud teleseriaalides “Kelgukoerad”, “Elu keset linna”, “Kättemaksukontor”, “Naabriplika”.

Menüü