Võrku püütud

Ray Cooney

Lavastuse tutvustus

Pöörane komöödia

 

Kaheksateist aastat on taksojuht John Smith nautinud täiuslikku õnne. Tal on hubane kodu, kus teda ootavad armastav naine ja ilus tütar. Ning siis veel ka teine kodu, kus ootamas sama armastav naine ja tore poeg. Loomulikult ei tea perekonnad teineteise olemasolust midagi ja rahuloleva Johni arvates võiks see nii ka jääda. Ühel ilusal päeval kohtuvad tema lapsed ootamatult internetis ja jõuavad arusaamisele, et nende isad on väga sarnased. Sündmuste ahel, mille see tutvus käivitab, on nii hullumeelne, et päeva lõpus on John nõus kasvõi vanakuradi vanaemaga tantsu lööma, selleks et tema saladus päevavalgele ei tuleks.

 

Ray Cooney komöödia „Võrku püütud“ on järg tema menunäidendile „Run for Your Wife!“, mida eesti publik tunneb nime all „Oi, Johnny!“.

 

Lugu on stiilipuhas ja maitsekas ning loob ääretult lõbusa atmosfääri. Küllap kulub natuke naeru praegusel ajal igaühele ära.

Alice Lokk, Sakala

Laval suitsetatakse.

Lavastusmeeskond

Lavastaja

Tanel Jonas

Kunstnik

Kristjan Suits (Tallinna Linnateater)

Muusikaline kujundaja

Peeter Konovalov

Valguskujundaja

Mari-Riin Paavo

Tõlkijad

Tanel ja Pirjo Jonas

Osades

Margus Tabor, Vallo Kirs või Rait Õunapuu, Ilo-Ann Saarepera või Margaret Sarv, Ringo Ramul või Oskar Punga, Triinu Meriste, Jaana Kena ja Andres Tabun

Meediakaja

Arvustus: Koomikast ja korrektsusest kaheperepidamises

- Karin Allik / Postimees, 01.10.2020

Margus Tabor lavastusest "Võrku püütud": mul on väga ebaeakohane roll

- Olev Kenk / ERR "Aktuaalne kaamera", 14.09.2020

Tanel Jonas: Mängida on alati mõttekas

- Alice Lokk / Sakala, 10.09.2020

-
Menüü