Aarne Soro

Sündinud

Helme vallas, 3. veebruaril 1974

Haridus

1997. aastal lõpetas Viljandi Kultuurikolledži teatrikateedri 1. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 1996

Tunnustused

2017

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

2016

Ugala teatri kolleegipreemia

2013

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

2012

Ugala teatri kolleegipreemia

2011

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

2010

Viljandi linna teatripreemia

2010

Ugala teatri kolleegipreemia

2007

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

2002

Ugala teatri kolleegipreemia

2002

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Orpheus allilmas

N

21. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud- Reserveeritud

R

22. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Nähtamatu daam

R

12. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

L

13. jaanuar
14:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

R

19. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

L

20. jaanuar
17:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

L

27. jaanuar
17:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

K

07. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Soo

R

09. veebruar
19:00
Teater NO99

Orpheus allilmas

K

14. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nagu Soomes, aga veel parem

R

16. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

L

17. veebruar
17:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

N

22. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

K

28. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud - reserveeritud

N

01. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Nähtamatu daam

R

02. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

VÕLUR OZ

R

09. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Nagu Soomes, aga veel parem

R

16. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

L

17. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

E

19. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

VÕLUR OZ

K

21. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

R

23. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

L

24. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt- Esietendus

R

06. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

L

07. aprill
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

VÕLUR OZ

K

11. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt

N

12. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Nagu Soomes, aga veel parem Viimast korda!

N

12. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

L

14. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt

E

16. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt

K

18. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

E

23. aprill
19:00
Rahvusooper Estonia

Mäng on alanud

R

27. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

L

28. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt

R

04. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

L

05. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt

N

10. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tuul kuu pealt

R

11. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

R

11. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Gogoli disko - Lisaetendus

N

17. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

R

18. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

L

19. mai
17:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

N

24. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

R

25. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

L

26. mai
17:00
Ugala Teater - suure saali lava

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Tennessee Williams "Orpheus allilmas"

David Cutrere / Esietendus: 2017

Paavo Matsin "Gogoli disko"

Gukš / Esietendus: 2017

L. Frank Baum "Võlur Oz"

Lõvi / Esietendus: 2016

Oskar Luts "Soo"

Madjak ja Juhan / Esietendus: 2016

Ken Ludwig "Mäng on alanud"

William Gillette / Esietendus: 2016

Martin Algus “Kaheksajalg”

Ville / Esietendus: 2015

Gianni Rodari “Cipollino seiklused”

Hertsog Mandariin ja Isand Kõrvits / Esietendus: 2015

Tom Stoppard “Rosencrantz ja Guildenstern on surnud”

Guildenstern / Esietendus: 2014

Mark Ravenhill “Bassein (vett ei ole)

Osatäitja / Esietendus: 2013

Aino Pervik “Arabella”

Kõrtsmik / Esietendus: 2013

Jüri Ehlvest, Margus Kasterpalu, Ilmar Raag “Viimne võttepäev”

Gabriel / Esietendus: 2013

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Kirjanik / Esietendus: 2013

Marius von Mayenburg “Kolemees”

Lette / Esietendus: 2013

Kenneth Grahame “Tuul pajuokstes”

Konn / Esietendus: 2012

Terry Pratchett “Õed nõiduses”

Vanaema Weatherwax / Esietendus: 2012

Veera Saar “Ukuaru”

Metsahärra Tammeriik / Esietendus: 2012

Arto Salminen “Ladu”

Raninen / Esietendus: 2012

William Shakespeare “Mõõt mõõdu vastu”

Lucio / Esietendus: 2012

Ott Aardam “Mee hind”

Erinevad rollid / Esietendus: 2011

Peter Shaffer “Amadeus”

Joseph II / Esietendus: 2011

Jaan Kruusvall “Salaste laulupidu”

Buržumov / Esietendus: 2011

Mats Traat “Läbi klaasi”

Klaasimeiste / Esietendus: 2011

Henrik Ibsen “Stockmannid”

dr. Tomas Stockmann / Esietendus: 2010

Astrid Lindgren “Karlsson katuselt”

Hildur Sokk / Esietendus: 2010

Edward Taylor “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”

Simon Prout, Inglismaa Pariisi suursaatkonna ametnik / Esietendus: 2010

Tiina Laanem “Väikesed vanamehed”

Olaf / Esietendus: 2010

Anna Krogerus “Isa talveuni”

Härra Halvasti / Esietendus: 2010

Silvia Soro “Nähtamatu varandus”

Kalo, Uitsataqangutsog, Hay / Esietendus: 2009

Andrus Kivirähk “Limpa ja mereröövlid”

Padi / Esietendus: 2009

Mati Põldre, Margus Vaher “Arturi laulud ja aastad”

Konferansjee, Lemberg, Ird / Esietendus: 2009

Bertolt Brecht “Härra Punttila ja tema sulane Matti”

atašee / Esietendus: 2009

Anton Tśehhov “Kolm õde”

Andrei Sergejevitš Prozorov / Esietendus: 2008

Gérald Sibleryas “Grafiti”

Monsieur Cholley / Esietendus: 2008

Toomas Suuman “Linnapea”

Jüri Kõll, sõjaväelane, koor / Esietendus: 2008

Maksim Gorki “Põhjas”

Parun / Esietendus: 2008

Bernard Kangermann “Naabri mari”

Semu, kolmas kahtlane vagabond / Esietendus: 2007

Jussi Kylätasku "Runar & Kyllikki"

Tauno Peltonen / Esietendus: 2007

Henrik Ibsen “Nora/Maja”

Nils Krogstad / Esietendus: 2007

Otfried Preussler “Krabat”

Meister / Esietendus: 2007

Jaan Kross “Keisri hull”

Jakob Mättik / Esietendus: 2006

Eppu Nuotio, Tiina Brännare ja Matti Seppänen “Marilyn”

Arthur Miller, Marilyni abikaasa / Esietendus: 2006

August Kitzberg “Libahunt”

poiss / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

Erinevad rollid / Esietendus: 2006

Lev Tolstoi “Anna Karenina”

vürst Stepan Arkadjevitš Oblonski (Stiva) / Esietendus: 2005

Antonio Buero Vallejo “Lõõmav pimedus”

Pedro / Esietendus: 2005

Oskar Luts “Suvi”

Kristjan Lible / Esietendus: 2005

Vladimir ja Oleg Presnjakov “Terrorism”

Erinevad rollid / Esietendus: 2004

Robert Loius Stevenson “Aarete saar”

doktor David Livsey / Esietendus: 2004

Jean Anouilh “Orkester”

härra Leon, klaver / Esietendus: 2004

Jules Verne “80 päevaga ümber maailma”

Erinevad rollid / Esietendus: 2004

Viktor Rozov "Vend Aljoša"

Moskva arst / Esietendus: 2004

Charles de Coster ja Grigori Gorin "Thijl Ulenspiegel"

Riesenkraft / Esietendus: 2003

August Gailit “Toomas Nipernaadi”

Kirikhärra, mees kõrtsis / Esietendus: 2003

Peter Horsler “Lõika maha ja lase jalga”

doktor Glow / Esietendus: 2003

Andrus Kivirähk “Helesinine vagun”

Indrek / Esietendus: 2003

Bernhard Shaw "Ullike Ootamatuste Saarelt"

Iidi, eesti vaimulik / Esietendus: 2003

Gerald Durrell “Minu pere ja muud loomad”

kunstnik Durant, külapoiss, tolliametnik / Esietendus: 2002

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Akusti Muumägi, Jaakko / Esietendus: 2002

Oskar Luts “Kevade”

Kiir / Esietendus: 2002

Isaac Bashevis Singer ja Leah Napolin “Deemon ja ingel”

Zishe, Zelig / Esietendus: 2002

Ben Elton "Popcorn”

Wayne Hudson / Esietendus: 2002

Mark Twain "Tom Sawyeri seiklused"

Sidney Austin / Esietendus: 2001

Anton Hansen Tammsaare “Kärbes"

Anton / Esietendus: 2001

Eduardo de Filippo “Abielu Itaalia moodi”

Carlo, kelner / Esietendus: 2001

Juraj Benesh “Haljal aasal”

Parun Felseck / Esietendus: 2001

Olev Remsu "Vabaduse rist"

Volodja Solodomeiko / Esietendus: 2001

Jaan Kross "Mardileib"

Jürgen / Esietendus: 2001

Max Lundgren “Unistus Mallorcast"

Anton, üliõpilane 2 / Esietendus: 2000

Colin Higgins "Harold ja Maude"

Harold / Esietendus: 2000

Friedrich Schiller "Don Carlos"

Henares / Esietendus: 1999

Anton Hansen Tammsaare “Juudit”

erinevad rollid / Esietendus: 1999

Jalmari Finne "Naiste naljad, meeste mängud"

Kalle Brockman / Esietendus: 1999

Ervin Seppel ja Andres Puustusmaa “Sõbrad, kurikaelad ja muud”

osatäitja / Esietendus: 1999

Eduard Vilde “Vigased pruudid”

Enn / Esietendus: 1999

Ursula Kroeber Le Guin "Meremaa võlur. Päeva kaldad"

Cos, Haas / Esietendus: 1999

"Kullaketrajad"

Prints / Esietendus: 1999

Pamela Lyndon Travers “Mary Poppins”

erinevad rollid / Esietendus: 1998

Boris Kõrver "Ainult unistus"

Oskar, följetonist / Esietendus: 1998

Hans Nordberg "Üks mees: Roheline"

erinevad rollid / Esietendus: 1998

Lev Tolstoi “Elav laip”

Petuśkov, kunstnik / Esietendus: 1998

Friedrich Schiller "Maria Stuart"

Krahv Aubespine, prantsuse saadik / Esietendus: 1997

Kalju Komissarov "Saabastega kass"

saabastega kass / Esietendus: 1997

Margus Vaher “Haldjate vallatused”

vanatont / Esietendus: 1997

August Kitzberg “Kosjasõit”

osatäitja / Esietendus: 1997

Emile Zola/Ludmila Razumovskaja “Therese Raquin”

Camille / Esietendus: 1997

Anton Hansen Tammsaare “Tõde ja õigus”

erinevad rollid / Esietendus: 1997

Pierre Augustin Caron de Beaumarchais “Pöörane päev ehk Figaro pulm”

Cherubin / Esietendus: 1996

James Krüss “Timm Thaler ehk müüdud naer”

Osatäitja / Esietendus: 1996

Edgar Lee Masters “Spoon River”

Osatäitja / Esietendus: 1996

Juhan Kunder “Kroonu onu”

Aabram Andrejevitś Sikk / Esietendus: 1995

“La Traviata öö”

erinevad rollid / Esietendus: 1995

Donald Bisset “Muinasjutuudu”

muinasjutuvestja / Esietendus: 1995

Aleksandr Ostrovksi “Kaasavaratu”

Robinson, eksnäitleja / Esietendus: 1994

Tennessee Williams “Suvi ja suits”

Rodger Doremus / Esietendus: 1994

Rollid mujal

Urmas Vadi "Furby tagasitulek", Vaba Lava

osatäitja / Esietendus: 2017

Kurt Wonnegut "Õnne sünnipäevaks, Wanda June!", Polygon

osatäitja / Esietendus: 2015

Urmas Vadi “Kus sa oled, Juhan Liiv?”, Liivi muuseum

Juhan Liiv / Esietendus: 2014

Andri Luup “Tuvi”, MTÜ Arhipelaag

osatäitja / Esietendus: 2013

Friedebert Tuglas “Pühajärve armastus”, Emajõe Suveteater

Felix / Esietendus: 2013

Anton Hansen Tammsaare “Põrgupõhja uus vanapagan”, Emajõe Suveteater

Politsei / Esietendus: 2010

William Shakespeare “Rooside sõda”, Leigo Järveteater

Punane roos ja kroonprints Edward / Esietendus: 2007

Lauri Vahtre, Mart Laar “Minust jäävad ainult laulud”, R.A.A.A.M

Rein Vapper / Esietendus: 2006

Olulisemad tööd väljaspool Ugalat

Mänginud filmides: "Head käed" (Allfilm, 2001), "Helmut" (Exitfilm 2001), "Vanad ja kobedad saavad jalad alla" (2003), "Stiilipidu" (2005), "Zen läbi prügi" (2007)

Menüü