aprill

K

17. aprill
19:00

N

18. aprill
19:00

Kuhu sa jäid? - eelviimane etendus!

Ugala Teater - väike saal

R

19. aprill
11:00

Prints ja kerjus

Ugala Teater - suur saal

R

19. aprill
19:00

Tule õige koju

Ugala Teater - väike saal

R

19. aprill
19:00

39 astet

Ugala Teater - suur saal

L

20. aprill
14:00

Meie klass

Ugala Teater - väike saal

L

20. aprill
14:00

Tramm nimega Iha

Ugala Teater - suur saal

E

22. aprill
19:00

Süsteem

Kumu Auditoorium, Tallinn

T

23. aprill
19:00

Süsteem

Kumu Auditoorium, Tallinn

N

25. aprill
19:00

R

26. aprill
19:00

Süsteem

Ugala Teater - väike saal

L

27. aprill
17:00

Metsavend - esietendus!

Ugala Teater - suur saal

L

27. aprill
17:00

Süsteem

Ugala Teater - väike saal

E

29. aprill
19:00

Kaheteistkümnes öö

Rahvusooper Estonia

T

30. aprill
19:00

Metsavend

Ugala Teater - suur saal

T

30. aprill
19:00

Süsteem

Ugala Teater - väike saal
mai

N

02. mai
11:00

Prints ja kerjus

Ugala Teater - suur saal

N

02. mai
19:00

Tule õige koju

Ugala Teater - väike saal

N

02. mai
19:00

Koju

Kumu Auditoorium, Tallinn

R

03. mai
19:00

Arst

Ugala Teater - suur saal

R

03. mai
19:00

Kuhu sa jäid? - viimane etendus!

Ugala Teater - väike saal

L

04. mai
17:00

Metsavend

Ugala Teater - suur saal

L

04. mai
17:00

Süsteem

Ugala Teater - väike saal

E

06. mai
11:00

Piruka magus põhi

Ugala Teater - suur saal

E

06. mai
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Ugala Teater - väike saal

T

07. mai
11:00

Prints ja kerjus

Ugala Teater - suur saal

T

07. mai
18:00

Prints ja kerjus - lisaetendus!

Ugala Teater - suur saal

T

07. mai
19:00

Head lapsed

Eesti Rahva Muuseum, Tartu

K

08. mai
11:00

Prints ja kerjus

Ugala Teater - suur saal

K

08. mai
19:00

Koju

Ugala Teater - väike saal

K

08. mai
19:00

Kahe laine vahel

Eesti Rahva Muuseum, Tartu

N

09. mai
19:00

Süsteem

Ugala Teater - väike saal

N

09. mai
19:00

Metsavend

Ugala Teater - suur saal

R

10. mai
19:00

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

Ugala Teater - suur saal

L

11. mai
17:00

Kaheteistkümnes öö

Ugala Teater - suur saal

L

11. mai
17:00

Head lapsed

Ugala Teater - väike saal

E

13. mai
19:00

Meie klass

Kumu Auditoorium, Tallinn

T

14. mai
11:00

T

14. mai
19:00

Meie klass

Kumu Auditoorium, Tallinn

K

15. mai
19:00

Tramm nimega Iha - etendus jääb ära!

Ugala Teater - suur saal

K

15. mai
19:00

"Aabitsa kukk" - Vana Baskini Teater

Ugala Teater - väike saal
Külalisetendus

N

16. mai
19:00

Kahe laine vahel

Ugala Teater - väike saal

N

16. mai
19:00

Võrku püütud

Ugala Teater - suur saal

R

17. mai
19:00

Metsavend

Ugala Teater - suur saal

R

17. mai
19:00

Süsteem

Ugala Teater - väike saal

L

18. mai
17:00

Metsavend

Ugala Teater - suur saal

L

18. mai
17:00

Süsteem

Ugala Teater - väike saal

E

20. mai
11:00

Prints ja kerjus

Ugala Teater - suur saal

T

21. mai
19:00

Koju

Haapsalu Kultuurikeskus

N

23. mai
19:00

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

Ugala Teater - suur saal

N

23. mai
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Kumu Auditoorium, Tallinn

E

27. mai
19:00

Arst

Eesti Draamateater - suur saal

T

28. mai
19:00

Arst

Eesti Draamateater - suur saal

K

29. mai
19:00

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

Eesti Draamateater - suur saal

N

30. mai
19:00

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

Eesti Draamateater - suur saal
juuni

L

01. juuni
19:00

Metsavend

Eesti Draamateater - suur saal

R

07. juuni
19:00

Kui sa tuled, too mul lilli - viimane etendus!

Eesti Draamateater - suur saal

N

13. juuni
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

R

14. juuni
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

L

15. juuni
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

K

19. juuni
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

N

20. juuni
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

N

27. juuni
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

R

28. juuni
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

L

29. juuni
17:00
juuli

K

03. juuli
19:00

K

03. juuli
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

N

04. juuli
19:00

N

04. juuli
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

R

05. juuli
14:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

R

05. juuli
19:00

L

06. juuli
17:00

L

06. juuli
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)
august

K

14. august
19:00

K

14. august
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

N

15. august
19:00

N

15. august
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

R

16. august
19:00

L

17. august
17:00

L

17. august
19:00

Surmkindlad asjad siin elus

Eesti Rahva Muuseum, Tartu

K

21. august
19:00

N

22. august
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

N

22. august
19:00

R

23. august
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

L

24. august
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

E

26. august
19:00

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

Endla Teater - Suur saal

T

27. august
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

K

28. august
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

N

29. august
19:00

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)
september

E

02. september
19:00

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

Vene Teater, Tallinn

K

04. september
19:00

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

Haapsalu Kultuurikeskus

K

04. september
19:00

Kahe laine vahel

Ugala Teater - väike saal

R

06. september
19:00

Head lapsed

Ugala Teater - väike saal

L

07. september
17:00

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

Ugala Teater - suur saal

L

07. september
17:00

Surmkindlad asjad siin elus

Ugala Teater - väike saal

T

10. september
19:00

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

Põlva Kultuuri- ja Huvikeskus

E

16. september
19:00

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

Teater Vanemuine, Tartu - Väike maja, Vanemuise 45a

E

16. september
19:00
Külalisetendus

T

17. september
19:00

Kahe laine vahel

Eesti Rahva Muuseum, Tartu

T

17. september
19:00

Koju

Ugala Teater - väike saal

K

18. september
11:00

Prints ja kerjus

Ugala Teater - suur saal

R

20. september
19:00

Meie klass

Ugala Teater - väike saal

R

20. september
19:00

Tramm nimega Iha - jääb ära!

Ugala Teater - suur saal

L

21. september
17:00

Kahe laine vahel

Ugala Teater - väike saal

E

23. september
19:00

E

23. september
19:00

Meie klass

Kumu Auditoorium, Tallinn

T

24. september
19:00

Meie klass

Kumu Auditoorium, Tallinn

T

24. september
19:00

Café Théâtral - Eesti Draamateater

Ugala Teater - suur saal
Külalisetendus

R

27. september
19:00

Süsteem

Ugala Teater - väike saal

R

27. september
19:00

Metsavend

Ugala Teater - suur saal

L

28. september
17:00

UHKUS JA EELARVAMUS (justkui)

Ugala Teater - suur saal

L

28. september
17:00

Surmkindlad asjad siin elus

Ugala Teater - väike saal

E

30. september
19:00

Süsteem

Teater Vanemuine, Tartu - Väike maja, Vanemuise 45a

E

30. september
19:00

Metsavend

Teater Vanemuine, Tartu - Suur maja, Vanemuise 6
oktoober

K

02. oktoober
19:00

Lumevangis - Komöödiateater

Ugala Teater - suur saal
Külalisetendus
Menüü