Tarvo Vridolin

Sündinud

Pärnus, 26. novembril 1974

Haridus

1997. aastal lõpetas Viljandi Kultuurikolledži teatrikateedri 1. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 1996

Telefon

433 0770

Viited

-

Tunnustused

2013

Ugala kolleegipreemia - meesnäitleja

2004

Ugala kolleegipreemia - südamega tehtud töö

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Sätendav pimedus

K

29. märts
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Vanaema ja Issand Jumal

K

05. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe Esietendus

N

13. aprill
18:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Sätendav pimedus

T

18. aprill
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

K

19. aprill
12:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Vanaema ja Issand Jumal

K

19. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

20. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Erakordselt heatahtlik mees

R

21. aprill
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Vai-vai vaene Vargamäe

E

24. aprill
11:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Sätendav pimedus

K

26. aprill
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Cipollino seiklused

N

27. aprill
15:00
Ugala Teater - Suur saal

Cipollino seiklused

R

28. aprill
11:00
Ugala Teater - Suur saal

Sätendav pimedus

R

28. aprill
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Vanaema ja Issand Jumal

L

29. aprill
17:00
Ugala Teater - Suur saal

Välja müüdud

Vai-vai vaene Vargamäe

T

02. mai
11:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Vai-vai vaene Vargamäe

T

02. mai
15:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Cipollino seiklused

K

03. mai
11:00
Ugala Teater - Suur saal

Cipollino seiklused- Viimast korda

N

04. mai
11:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

04. mai
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

R

05. mai
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

L

06. mai
12:00
Ugala Teater - Väike saal

Erakordselt heatahtlik mees

E

08. mai
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Sätendav pimedus

T

09. mai
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

E

15. mai
11:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Erakordselt heatahtlik mees

N

25. mai
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Vanaema ja Issand Jumal

R

26. mai
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Sätendav pimedus

L

27. mai
17:00
Ugala Teater - Väike saal

Gogoli disko - Esietendus

R

02. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Välja müüdud

Gogoli disko

L

03. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Välja müüdud

Gogoli disko

T

06. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

K

07. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

N

08. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

R

09. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

P

11. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

E

12. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

T

13. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

K

14. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

N

15. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

R

16. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

E

19. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

T

20. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

K

21. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Kõrboja perenaine

R

04. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

05. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

K

09. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

10. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

11. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

12. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

P

13. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

K

16. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

17. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

18. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

19. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

K

23. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

24. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

25. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

26. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Martin Algus "Sätendav pimedus"

Blottnyr / Esietendus: 2017

Hjalmar Bergman "Vanaema ja Issand Jumal"

Sanna Borck ja August / Esietendus: 2016

Martin Algus “Kaheksajalg”

Einar / Esietendus: 2015

Gianni Rodari “Cipollino seiklused”

Rüütel Tomat / Esietendus: 2015

Piret Raud "Printsess Luluu ja härra Kere"

Onu Väino / Esietendus: 2014

Rainer Werner Fassbinder “Hirm sööb hinge seest”

erinevad rollid / Esietendus: 2014

Mark Ravenhill “Bassein (vett ei ole)

Osatäitja / Esietendus: 2013

Aino Pervik “Arabella”

Adalbert / Esietendus: 2013

Jüri Ehlvest, Margus Kasterpalu, Ilmar Raag “Viimne võttepäev”

operaator Palderjan / Esietendus: 2013

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Oksjonipidaja / Esietendus: 2013

Tom Stoppard “Utoopia rannik III. Kaldale heidetud”

Mihhail Bakunin / Esietendus: 2013

Fjodor Dostojevski “Idioot”

Lebedev / Esietendus: 2012

Terry Pratchett “Õed nõiduses”

erinevad rollid / Esietendus: 2012

William Shakespeare “Mõõt mõõdu vastu”

konstaabel Küünarnukk / Esietendus: 2012

David Mamet “Ameerika piison”

Don Dubrow / Esietendus: 2012

Jez Butterworth "Ööhaigur"

Griffin Montgomery / Esietendus: 2012

Peter Quilter “Duetid”

erinevad rollid / Esietendus: 2011

Mats Traat “Läbi klaasi”

erinevad rollid / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

Griša / Esietendus: 2011

Martin Algus “Postmodernsed leibkonnad”

Petteri / Esietendus: 2011

Henrik Ibsen “Stockmannid”

Hovstad / Esietendus: 2010

Tiina Laanem “Väikesed vanamehed”

Aleks / Esietendus: 2010

Anna Krogerus “Isa talveuni”

Isa Mihkel / Esietendus: 2010

Silvia Soro “Nähtamatu varandus”

Pahem / Esietendus: 2009

Andrus Kivirähk “Limpa ja mereröövlid”

Muri / Esietendus: 2009

Mati Unt “Charley tädi”

Spittigne / Esietendus: 2009

Kay Pollack “Nii nagu taevas”

Holmfrid / Esietendus: 2009

Mati Põldre, Margus Vaher “Arturi laulud ja aastad”

Agu ja politruk / Esietendus: 2009

Anton Tśehhov “Kolm õde”

Fjodor Iljitš Kulõgin / Esietendus: 2008

Toomas Suuman “Linnapea”

Villem Alfred Sasi / Esietendus: 2008

Silvia Soro “Inetu Pardipoeg ja lendav kass”

Kalkun Napoleon ja metshani Viktor / Esietendus: 2008

Maksim Gorki “Põhjas”

Medvedjev / Esietendus: 2008

Tim Janson "Ühes teises Eesti linnas"

Matvei / Esietendus: 2008

Otfried Preussler “Krabat”

Juro / Esietendus: 2008

Jussi Kylätasku "Runar & Kyllikki"

konstaabel / Esietendus: 2007

Kamal Abdulla “Tulge kõik, kes te..."

Hiiglane / Esietendus: 2007

aan Kross “Keisri hull”

Kannuka Peeter / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

erinevad rollid / Esietendus: 2006

Oskar Luts “Suvi”

Vanapagan / Esietendus: 2005

Alistair Beaton "Õnnetunne"

Simon / Esietendus: 2005

Enn Vetemaa “Püha Susanna ehk meistrite kool”

Eduard ja Kristjan / Esietendus: 2005

Robert Loius Stevenson “Aarete saar”

pootsman John Anderson / Esietendus: 2004

Jules Verne “80 päevaga ümber maailma”

erinevad rollid / Esietendus: 2004

Viktor Rozov "Vend Aljoša"

Dmitri Karamazov / Esietendus: 2004

Mans Gahrton "Kaevame vanaema üles!"

Sander / Esietendus: 2004

Charles de Coster ja Grigori Gorin "Thijl Ulenspiegel"

Lamme / Esietendus: 2003

August Gailit “Toomas Nipernaadi”

Joonatan Parvi / Esietendus: 2003

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Maanoja Roope / Esietendus: 2002

Oskar Luts “Kevade”

Tõnisson / Esietendus: 2002

Kaarel Kilvet "Wagga Jenowewa ajalik elloaeg"

Sulane / Esietendus: 2002

Ben Elton "Popcorn”

kaameramees Bill / Esietendus: 2002

Andres Noormets “Lumejänesed”

Jänes Kapp / Esietendus: 2002

Eduardo de Filippo “Abielu Itaalia moodi”

Tito / Esietendus: 2001

Olev Remsu "Vabaduse rist"

Artur Nootamaa / Esietendus: 2001

Max Lundgren “Unistus Mallorcast"

Petterson / Esietendus: 2001

Urmas Vadi "Varasta veel võõraid karusid"

politseinik Imre Stepanov / Esietendus: 2001

Colin Higgins "Harold ja Maude"

inspektor Bernard / Esietendus: 2000

Friedrich Schiller "Don Carlos"

hertsog Feria / Esietendus: 2000

Bernard Shaw "Pygmalion"

erinevad rollid / Esietendus: 2000

Ervin Seppel ja Andres Puustusmaa “Sõbrad, kurikaelad ja muud”

Siga / Esietendus: 1999

Eduard Vilde “Vigased pruudid”

sulane Joosep / Esietendus: 1999

Ursula Kroeber Le Guin "Meremaa võlur. Päeva kaldad"

Maag laulumeister / Esietendus: 1999

Hannu Mäkela "Härra Huu"

Vahur / Esietendus: 1999

Thorbjörn Egner “Nukatuka metsarahvas”

Karuott / Esietendus: 1999

Pamela Lyndon Travers “Mary Poppins”

erinevad rollid / Esietendus: 1998

Boris Kõrver "Ainult unistus"

kabaree direktor / Esietendus: 1998

Hans Nordberg "Üks mees: Roheline"

erinevad rollid / Esietendus: 1998

Lev Tolstoi “Elav laip”

käskjalg / Esietendus: 1998

Valner Valme, Kert Kiiler "Appi, korupid!"

isa Rambo / Esietendus: 1998

James Matthew Barrie "Peeter Paan"

kapten Haak / Esietendus: 1998

Friedrich Schiller "Maria Stuart"

Kenti krahv / Esietendus: 1997

Kalju Komissarov "Saabastega kass"

Poiss / Esietendus: 1997

Margus Vaher “Haldjate vallatused”

Ress / Esietendus: 1997

August Kitzberg “Kosjasõit”

vahimees Kompa / Esietendus: 1997

Emile Zola/Ludmila Razumovskaja “Therese Raquin”

Laurent / Esietendus: 1997

Anton Hansen Tammsaare “Tõde ja õigus I”

noor Andres / Esietendus: 1997

Margus Vaher “Haldjate vallatused”

haldjas Ress / Esietendus: 1997

James Krüss “Timm Thaler ehk müüdud near”

erinevad rollid / Esietendus: 1996

Talvo Pabut "Oidipuse kompleks"

Korintose saadik / Esietendus: 1996

Rollid mujal

Wilhelm Busch „Maks ja Moorits”, Teater Karahvin

Maks / Esietendus: 2015

Mihkel Seeder “Vaga vend Vahindra”, MTÜ R.A.A.A.M

Vaga Vend Vahindra alias Karl Tõnisson alias Karlis Tennisons alias Paljasjalgne Tõnisson / Esietendus: 2014

Rünno Saaremäe “Õhtusöök”, Teater Karahvin

Osatäitja / Esietendus: 2013

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud filmides Peeter Urbla “Stiilipidu” (Exitfilm, 2005), Oscar Wollsten “Better Life” (BFM 2014), Anton Bilžo “Dreamfish” (Nafta Film, 2015).

Mänginud teleseriaalides „Lumejänesed”, „Kättemaksukontor”, „Varjudemaa”.

Menüü