Oskar Punga

Haridus

2020. aastal lõpetas EMTA Lavakunstikooli 29. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2020

Tunnustused

2022

Ugala kolleegipreemia – parim meesnäitleja (Ray rolli eest lavastuses "Tule õige koju")

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Leskede kadunud maailm

E

26. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Leskede kadunud maailm

K

28. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Prints ja kerjus

K

06. märts
12:00
Ugala Teater - suur saal

Kaheteistkümnes öö

N

07. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Tule õige koju

R

08. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Leskede kadunud maailm

R

15. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Võrku püütud

R

15. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Tramm nimega Iha

L

16. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Prints ja kerjus

T

19. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Prints ja kerjus

K

20. märts
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tramm nimega Iha

R

22. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Tule õige koju

L

23. märts
17:00
Ugala Teater - väike saal

Võrku püütud

K

03. aprill
19:00
Rakvere Teatrimaja - Suur maja

Tramm nimega Iha

N

04. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kaheteistkümnes öö

L

06. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

E

08. aprill
19:00
Vene Teater, Tallinn

Leskede kadunud maailm

R

12. aprill
19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu

Leskede kadunud maailm

L

13. aprill
19:00
Eesti Rahva Muuseum, Tartu

Prints ja kerjus

R

19. aprill
11:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Tule õige koju

R

19. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Tramm nimega Iha

L

20. aprill
14:00
Ugala Teater - suur saal

Metsavend - esietendus!

L

27. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Kaheteistkümnes öö

E

29. aprill
19:00
Rahvusooper Estonia

Metsavend

T

30. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Prints ja kerjus

N

02. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tule õige koju

N

02. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Metsavend

L

04. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Prints ja kerjus

T

07. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Prints ja kerjus

K

08. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Metsavend

N

09. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Kaheteistkümnes öö

L

11. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Tramm nimega Iha

K

15. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Võrku püütud

N

16. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Metsavend

R

17. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Metsavend

L

18. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Prints ja kerjus

E

20. mai
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tramm nimega Iha

K

29. mai
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Tramm nimega Iha

N

30. mai
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Metsavend

L

01. juuni
19:00
Eesti Draamateater - suur saal

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

13. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

R

14. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

L

15. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

K

19. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

20. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

27. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

R

28. juuni
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

K

03. juuli
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

04. juuli
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

R

05. juuli
14:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

L

06. juuli
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

K

14. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

15. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

22. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

R

23. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

L

24. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

T

27. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

K

28. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Viljandi lood: Jaan Rännaklavastus

N

29. august
19:00
Ugala Teater - Viljandi (algus Liiva tänav 3 hoov)

Prints ja kerjus

K

18. september
11:00
Ugala Teater - suur saal

Tramm nimega Iha

R

20. september
19:00
Ugala Teater - suur saal

Tramm nimega Iha

E

23. september
19:00
Vene Teater, Tallinn

Metsavend

R

27. september
19:00
Ugala Teater - suur saal

Metsavend

E

30. september
19:00
Teater Vanemuine, Tartu - Suur maja, Vanemuise 6

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Mark Twain "Prints ja kerjus"

Humphrey Marlow; Hugo / Esietendus: 2023

Tennessee Williams "Tramm nimega Iha"

Harold Mitchell / Esietendus: 2023

Alexandre Dumas "Kolm musketäri"

Porthos / Esietendus: 2022

Andres Noormets "Jälle need Lumejänesed"

Kõvajänes / Esietendus: 2021

Florian Zeller "Ema"

poeg Nicolas / Esietendus: 2021

Ray Cooney "Võrku püütud"

Gavin Smith / Esietendus: 2020

Rollid mujal

August Kitzberg "Tuulte pöörises", EMTA Lavakunstikool/ NUKU

Jaan / Esietendus: 2020

Maksim Gorki "Päikese lapsed", EMTA Lavakunstikool/ Eesti Draamateater

Roman / Esietendus: 2019

Samuel Beckett "Godot'd oodates", EMTA Lavakunstikool/ Theatrum

Lucky / Esietendus: 2019

nate Keerd "Valgete vete sina", EMTA Lavakunstikool

erinevad rollid / Esietendus: 2019

Antoine de Saint-Exupery "Väike Prints", EMTA Lavakunstikool/ Tallinna Linnateater

erinevad rollid / Esietendus: 2018

Andri Luup "Tuvi", MTÜ Arhipelaag

Ritv / Esietendus: 2014

Merle Karusoo / Liis Aedmaa / Jan Rahman / Piret Saul-Gordilov „Laul, mis jääb“, Eesti Draamateater

hävituspataljoni poiss / Esietendus: 2014

Sławomir Mrožek „Rebaste õhtud“, Theatrum

kukk, esimene mees / Esietendus: 2014

William Shakespeare „Palju kära ei millestki“, VHK/ Theatrum

Benedick, kirjutaja / Esietendus: 2013

Anton Tšehhov / Sławomir Mrožek "Pulmad.Serenaad.Lesed", VHK/ Theatrum

peiupoiss, kukk / Esietendus: 2013

Anton Tšehhov "Onu Vanja", Theatrum

töömees / Esietendus: 2012

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Oskar Punga on teinud kaasa mängufilmis “Maria Paradiis” ja joonisfilmis “Lotte ja kadunud lohed”.

Menüü