Vilma Luik

Sündinud

Tartus, 7. novembril 1959

Haridus

1982. aastal lõpetas Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri 10. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 1982

Telefon

433 0770

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Kõrboja perenaine

R

04. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Välja müüdud

Kõrboja perenaine

L

05. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Välja müüdud

Kõrboja perenaine

K

09. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Välja müüdud

Kõrboja perenaine

N

10. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Välja müüdud

Kõrboja perenaine

R

11. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Välja müüdud

Kõrboja perenaine

L

12. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Välja müüdud

Kõrboja perenaine

P

13. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Välja müüdud

Kõrboja perenaine

K

16. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

17. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

18. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Välja müüdud

Kõrboja perenaine

L

19. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Välja müüdud

Kõrboja perenaine

K

23. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

24. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

25. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

26. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Välja müüdud

Vanaema ja Issand Jumal

K

27. september
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

R

29. september
19:00
Ugala Teater - suur saal

VÕLUR OZ

K

11. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

K

11. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

R

13. oktoober
11:00
Ugala Teater - väike saal

Mäng on alanud

L

14. oktoober
17:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

E

16. oktoober
11:00
Ugala Teater - väike saal

VÕLUR OZ

T

17. oktoober
11:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

N

19. oktoober
11:00
Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus

VÕLUR OZ

L

21. oktoober
12:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

K

25. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

N

26. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

L

28. oktoober
12:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

L

28. oktoober
17:00
Ugala Teater - väike saal

Vanaema ja Issand Jumal

E

30. oktoober
19:00
Vene Teater

Vai-vai vaene Vargamäe

R

03. november
12:00
Türi Kultuurikeskus

Mäng on alanud

L

04. november
17:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

R

10. november
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

K

15. november
11:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

K

15. november
15:00
Ugala Teater - väike saal

Orpheus allilmas - Esietendus

L

18. november
17:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

E

20. november
19:00
Ugala Teater - suur saal

VÕLUR OZ

K

22. november
12:00
Rahvusooper Estonia

VÕLUR OZ

K

22. november
18:00
Rahvusooper Estonia

Vai-vai vaene Vargamäe

T

28. november
11:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

T

28. november
15:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

K

29. november
11:00
Ugala Teater - väike saal

Orpheus allilmas

R

01. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

L

02. detsember
17:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

T

05. detsember
12:00
Teater Vanemuine, Tartu

Mäng on alanud

L

09. detsember
17:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

14. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

N

21. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud- Reserveeritud

R

22. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Gogoli disko - Lisaetendus

N

17. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

R

18. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

L

19. mai
17:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

N

24. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

R

25. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

L

26. mai
17:00
Ugala Teater - suure saali lava

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Paavo Matsin "Gogoli disko"

Ljuba / Esietendus: 2017

L. Frank Baum "Võlur Oz"

Ema ja Tiibadega Ahv / Esietendus: 2016

Hjalmar Bergman "Vanaema ja Issand Jumal"

Amelie Borck ja Lova / Esietendus: 2016

Ken Ludwig "Mäng on alanud"

inspektor Goring / Esietendus: 2016

Peter Quilter “Eesriie avaneb!”

Jackie / Esietendus: 2014

Piret Raud "Printsess Luluu ja härra Kere"

Preili Hüatsint / Esietendus: 2014

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Mari / Esietendus: 2013

Terry Pratchett “Õed nõiduses”

Nanny Ogg / Esietendus: 2012

Ivan Menchell "Kalmistuklubi"

Mildred / Esietendus: 2012

Fjodor Dostojevski “Idioot”

kindraliproua / Esietendus: 2012

Veera Saar “Ukuaru”

proua Papp, Loreida ema / Esietendus: 2012

William Shakespeare “Mõõt mõõdu vastu”

erinevad rollid / Esietendus: 2012

Urmas Vadi “Minu isa 20 aastat hiljem”

ema / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

pereema / Esietendus: 2011

Henrik Ibsen “Stockmannid”

proua Stockmann / Esietendus: 2010

Andri Luup “Piloot”

maaler / Esietendus: 2010

Maria Blom "Maakad"

Gunilla / Esietendus: 2010

Edward Taylor “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”

pr. Gillian Patridge / Esietendus: 2010

Anton Hansen Tammsaare “Jürka”

erinevad rollid / Esietendus: 2010

Silvia Soro “Nähtamatu varandus”

erinevad rollid / Esietendus: 2009

Sandor Marai "Küünlad põlevad lõpuni"

Nini / Esietendus: 2009

Gérald Sibleryas “Grafiti”

Proua Bouvier / Esietendus: 2008

Ott Aardam “Börs ja Börsitar”

erinevad rollid / Esietendus: 2007

Bernard Kangermann “Naabri Mari”

Eit ja eluseltsiline / Esietendus: 2007

Kamal Abdulla “Tulge kõik, kes te..."

hääl / Esietendus: 2007

Nagle Jackson "Opera Comique"

La Tartine / Esietendus: 2007

Jaan Kross “Keisri hull”

Maria Fjodorovna / Esietendus: 2006

Eppu Nuotio, Tiina Brännare ja Matti Seppänen “Marilyn”

Naaber Rose / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

erinevad rollid / Esietendus: 2006

Lev Tolstoi “Anna Karenina”

Krahvinna Lidia Ivanovna / Esietendus: 2005

Antonio Buero Vallejo “Lõõmav pimedus”

Donja Pepita / Esietendus: 2005

Charles de Coster ja Grigori Gorin "Thijl Ulenspiegel"

lõbutüdruk / Esietendus: 2003

August Gailit “Toomas Nipernaadi”

kirjaniku naine / Esietendus: 2003

Peter Horsler “Lõika maha ja lase jalga”

Missis Spout / Esietendus: 2003

Eve Ensler “Vagiina monoloogid”

osatäitja / Esietendus: 2003

Eric-Emmanuel Schmitt "Don Juani öö"

proua Cassin / Esietendus: 2003

Andres Noormets “Lumejänesed”

Pill / Esietendus: 2002

Gerald Durrell “Minu pere ja muud loomad”

Missis Durrell / Esietendus: 2002

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

kohtunikuproua / Esietendus: 2002

Oskar Luts “Kevade”

varruline / Esietendus: 2002

Ben Elton "Popcorn”

reporter Kristen / Esietendus: 2002

Mark Twain "Tom Sawyeri seiklused"

missis Thatcher / Esietendus: 2001

Eduardo de Filippo “Abielu Itaalia moodi”

toaneitsi Lucia / Esietendus: 2001

Max Lundgren “Unistus Mallorcast"

Hilda / Esietendus: 2001

Jaan Kross "Mardileib"

raeproua Kalle / Esietendus: 2001

Colin Higgins "Harold ja Maude"

teenijanna Marie / Esietendus: 2000

Jalmari Finne "Naiste naljad, meeste mängud"

Emma / Esietendus: 1999

Eduard Vilde “Vigased pruudid”

Leena / Esietendus: 1999

Ursula Kroeber Le Guin "Meremaa võlur. Päeva kaldad"

erinevad rollid / Esietendus: 1999

Timo K. Mukka "Laul Sipirja lastest"

Keskitaipale Aili / Esietendus: 1998

Astrid Saalbach "Tantsutund"

Rose / Esietendus: 1998

Lev Tolstoi “Elav laip”

lapsehoidja / Esietendus: 1998

Friedrich Schiller "Maria Stuart"

ümmardaja / Esietendus: 1997

August Kitzberg “Kosjasõit”

teenija Miili / Esietendus: 1997

Anton Hansen Tammsaare “Tõde ja õigus I”

Miina / Esietendus: 1997

Helmut Krausser "Batman mootorsaega"

naine / Esietendus: 1997

Isaak Babel "Loojang"

Dvoira / Esietendus: 1997

Mihhail Bulgakov "Poolearuline Jourdain"

proua Beauval / Esietendus: 1996

Jevgeni Švarts "Draakon"

linnakodanik / Esietendus: 1996

James Krüss “Timm Thaler ehk müüdud naer”

võõrasema / Esietendus: 1996

John Driver ja Jeffrey Haddow "Tšehhov Jaltas"

Maria Tšehhova / Esietendus: 1995

Tennessee Williams “Suvi ja suits”

Rosa Gonzales / Esietendus: 1994

Albert Ramsdell Gurney "Söögituba"

erinevad rollid / Esietendus: 1994

Vladislav Koržets "Kolmekrooniooper"

Betty / Esietendus: 1994

"Jutustus tõelisest pardipojast"

hiinlanna / Esietendus: 1994

Arthur Miller "Salemi nõiad"

Elizabeth Proctor / Esietendus: 1994

Alexandre Dumas "Krahv Monte-Cristo"

proua Villefort / Esietendus: 1993

Anton Tšehhov "Kirsiaed"

toatüdruk Dunjasha / Esietendus: 1993

Shelagh Delaney "Armunud lõvi"

Nell / Esietendus: 1993

John Millington Synge "Püha läte"

Molly Byrne / Esietendus: 1992

Oskar Luts “Nukitsamees”

Iti / Esietendus: 1992

Friedrich Schiller “Salakavalus ja armastus”

Sophie / Esietendus: 1992

Alan Ayckbourn "Abielufarss"

Jan Davies / Esietendus: 1991

Margareta Garpe "Juliale"

Julia / Esietendus: 1991

Truman Capote "Rohukannel"

Elizabeth Henderson / Esietendus: 1991

Anton Tšehhov "Kajakas"

Masha Samrajeva / Esietendus: 1990

Enn Vetemaa "Igal sõnnil omad sarved"

Luukase sulane / Esietendus: 1988

Aleksandr Gribojedov "Häda mõistuse pärast"

vürstitar / Esietendus: 1987

Vladimir Arro “Naised, kes meid armastavad”

neiu / Esietendus: 1987

Aleksis Kivi “Seitse venda”

eit / Esietendus: 1987

George Bernard Shaw "Androkles ja lõvi"

erinevad rollid / Esietendus: 1987

Romain Rolland "Giljotiin Dantonile"

Lucile Desmoulins / Esietendus: 1987

William Shakespeare "Othello"

erinevad rollid / Esietendus: 1986

Eduard Petiška "Kuidas mutionu endale uued püksid sai"

roolind ja mustikas / Esietendus: 1986

Nikolai Baturin "Kuldrannake"

Liisa / Esietendus: 1986

Anton Tśehhov "Tsehhovi naljad”

erinevad rollid / Esietendus: 1985

Lion Feuchtwanger "Vennad Lautensackid"

osatäitja / Esietendus: 1985

Tšõngõz Ajtmatov "Ja sajandist on pikem päev"

Ajzada / Esietendus: 1985

Aljaksei Dudarev "Üle läve”

Alina / Esietendus: 1984

Karel Capek “Valge katk”

Anette / Esietendus: 1984

Bulat Okudzava „Diletantide teekond“

Lavinia Brawura / Esietendus: 1983

Rudyard Kipling “Kass, kes kõndis omapead”

naine / Esietendus: 1983

Aino Kallas “Mare ja ta poeg”

noor neiu / Esietendus: 1983

Oscar Wilde “Tee õnnelikku aeda”

jutustaja / Esietendus: 1983

Maxim Gorki “Põhjas”

Nataša / Esietendus: 1983

John Millington Synge „Üle lääne kangemees“

Pegeen Mike / Esietendus: 1983

Ion Drutse „Maa ja päikese nimel“

Violetta Zamfir / Esietendus: 1982

Edward Albee “Kõik aias”

Louise / Esietendus: 1982

Rollid mujal

Ain Saviauk “Rasputin”, MTÜ Põltsamaa teater Ellunäod

Aleksandra Fjodorovna / Esietendus: 2008

Olulisemad tööd väljaspool Ugalat

Mänginud filmides: "Nipernaadi" (Tallinnfilm, 1983) ja "Noorelt õpitud" (Tallinnfilm, 1991)

Menüü