Rait Õunapuu

Sündinud

Järva-Jaanis, 25. veebruaril 1990

Haridus

2013. aastal lõpetas TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia 9. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2013

Viited

-

Tunnustused

2016

Ugala teatri publikupreemia "Kuldõun"

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Moraal

E

18. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Orpheus allilmas

N

21. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Sätendav pimedus

N

11. jaanuar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Orpheus allilmas

L

13. jaanuar
14:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

E

15. jaanuar
12:00
Pärnu Teater Endla

Vanaema ja Issand Jumal

N

18. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

R

19. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

T

23. jaanuar
11:00
Ugala Teater - väike saal

Sätendav pimedus

K

24. jaanuar
19:00
Paide Kultuurikeskus

Vanaema ja Issand Jumal

R

26. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon - Esietendus

L

03. veebruar
17:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

E

05. veebruar
11:00
Ugala Teater - väike saal

Hipide revolutsioon

E

05. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

T

06. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

R

09. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

L

10. veebruar
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Sätendav pimedus

T

13. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

K

14. veebruar
11:00
Ugala Teater - väike saal

Orpheus allilmas

K

14. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

N

15. veebruar
12:00
Paide Kultuurikeskus

Nagu Soomes, aga veel parem

R

16. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Moraal

E

19. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Moraal

T

20. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Hipide revolutsioon

K

21. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

N

22. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Sätendav pimedus

E

26. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Orpheus allilmas

K

28. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

E

05. märts
19:00
Võru Kultuurimaja Kannel

Vai-vai vaene Vargamäe

K

07. märts
11:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

N

08. märts
11:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Hipide revolutsioon

R

09. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

L

10. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Moraal

E

12. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe

K

14. märts
12:00
Aruküla Rahvamaja

Vanaema ja Issand Jumal

N

15. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nagu Soomes, aga veel parem

R

16. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

E

19. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

T

20. märts
12:00
Teater Vanemuine, Tartu

Moraal

T

20. märts
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Moraal

K

21. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

22. märts
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Orpheus allilmas

R

23. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Sätendav pimedus

E

26. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Hipide revolutsioon

N

29. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Moraal

K

04. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Moraal

N

05. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Orpheus allilmas

L

07. aprill
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Nagu Soomes, aga veel parem Viimast korda!

N

12. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

R

13. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

E

23. aprill
19:00
Rahvusooper Estonia

Hipide revolutsioon

N

26. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

L

28. aprill
12:00
Ugala Teater - väike saal

Vai-vai vaene Vargamäe Kirjeldustõlkega

L

28. aprill
17:00
Ugala Teater - väike saal

Hipide revolutsioon

E

30. aprill
19:00
Rahvusooper Estonia

Vai-vai vaene Vargamäe

N

03. mai
12:00
Tallinn, Salme Kultuurikeskus

Moraal

N

03. mai
19:00
Tallinn, Salme Kultuurikeskus

Orpheus allilmas

L

05. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Vai-vai vaene Vargamäe

K

09. mai
11:00
Kuressaare Linnateater

Vai-vai vaene Vargamäe

K

09. mai
15:00
Kuressaare Linnateater

Hipide revolutsioon

L

12. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Gogoli disko - Lisaetendus

N

17. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

R

18. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

L

19. mai
17:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

N

24. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

R

25. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

L

26. mai
17:00
Ugala Teater - suure saali lava

Kõrboja perenaine

R

03. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

04. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

09. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

10. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

11. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

16. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

17. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

18. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

24. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

25. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Tennessee Williams "Orpheus allilmas"

Val Xavier / Esietendus: 2017

Paavo Matsin "Gogoli disko"

Arkaša / Esietendus: 2017

Martin Algus "Sätendav pimedus"

Freynder / Esietendus: 2017

"Krimka!"

Harri Puu / Esietendus: 2016

Heinrich Christensen "Moraal"

Osatäitja / Esietendus: 2016

Mark Doherty "Vereliin"

Thomas / Esietendus: 2015

Carlo Goldoni “Kahe isanda teener”

Silvio / Esietendus: 2014

Rainer Werner Fassbinder “Hirm sööb hinge seest”

Erinevad rollid / Esietendus: 2014

Fjodor Dostojevski “Valged ööd”

Erinevad rollid / Esietendus: 2014

Aino Pervik “Arabella”

Juudas / Esietendus: 2013

Mehis Pihla/Adeele Sepp/trupp “Y-generatsioon”

Osatäitja / Esietendus: 2013

Anton Hansen Tammsaare “Vanad ja noored”

Erinevad rollid / Esietendus: 2013

“Unista!tud”

Osatäitja / Esietendus: 2013

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Georg / Esietendus: 2013

Fjodor Dostojevski “Idioot”

vürst Mõškin / Esietendus: 2012

Kenneth Grahame “Tuul pajuokstes”

Erinevad rollid / Esietendus: 2012

David Mamet “Ameerika piison”

Bob / Esietendus: 2012

George Stiles “Inetu!”

Pardipoeg ja Luik / Esietendus: 2011

Viktor Pelevin “Kollane nool”

Osatäitja / Esietendus: 2011

Thorbjörn Egner “Kardemoni linna röövlid”

Jesper / Esietendus: 2011

Urmas Vadi “Minu isa 20 aastat hiljem”

Erinevad rollid / Esietendus: 2011

Jaan Kruusvall “Salaste laulupidu”

Teine noormees / Esietendus: 2011

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud filmides: “Must alpinist” (Kopli Kinokompanii 2015)

Menüü