Tanel Ingi

Sündinud

Tallinnas, 26. novembril 1976

Haridus

1999. aastal lõpetas Viljandi Kultuurikolledži teatrikateedri 2. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 1998

E-mail

ingi@ugala.ee

Telefon

433 0770

Viited

-

Tunnustused

2015

Ugala kolleegipreemia - lavastaja, "Amalia"

2015

Ugala teatri publikupreemia “Kuldõun” - meesnäitleja

2015

Ugala teatri publikupreemia “Kuldõun” - lavastaja

2011

Ugala kolleegipreemia - lavastaja

2009

Ugala kolleegipreemia - meesnäitleja

2006

Ugala kolleegipreemia - meesnäitleja

2001

Ugala kolleegipreemia - meesnäitleja

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Sätendav pimedus

R

24. märts
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Sätendav pimedus

K

29. märts
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Mäng on alanud

L

01. aprill
17:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

K

05. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Sätendav pimedus

T

18. aprill
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Vanaema ja Issand Jumal

K

19. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

20. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Mäng on alanud

L

22. aprill
17:00
Ugala Teater - Suur saal

Sätendav pimedus

K

26. aprill
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Sätendav pimedus

R

28. aprill
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Vanaema ja Issand Jumal

L

29. aprill
17:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

04. mai
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

R

05. mai
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Mäng on alanud

L

06. mai
17:00
Ugala Teater - Suur saal

Sätendav pimedus

T

09. mai
19:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Mäng on alanud

N

18. mai
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

R

26. mai
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Sätendav pimedus

L

27. mai
17:00
Ugala Teater - Väike saal

Välja müüdud

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Martin Algus "Sätendav pimedus"

Holom, Inuiti hõimupealik, vanemkonstaabel ja professor / Esietendus: 2017

Hjalmar Bergman "Vanaema ja Issand Jumal"

Axelsson, Axel Brock ja Axel / Esietendus: 2016

Ken Ludwig "Mäng on alanud"

Felix Geisel / Esietendus: 2016

Urmas Lennuk "Ema oli õunapuu"

Peteri / Esietendus: 2015

Martin Algus “Kaheksajalg”

Mauno / Esietendus: 2015

Rainer Werner Fassbinder “Hirm sööb hinge seest”

Ali / Esietendus: 2014

Tom Stoppard “Rosencrantz ja Guildenstern on surnud”

Hamlet / Esietendus: 2014

Tom Stoppard “Utoopia rannik III. Kaldale heidetud”

Ernest Jones, inglise radikaal ja Perotkin, külaline Venemaalt / Esietendus: 2013

Aino Pervik “Arabella”

Meremõrtsukas / Esietendus: 2013

Jüri Ehlvest, Margus Kasterpalu, Ilmar Raag “Viimne võttepäev”

Hobusemees Tõnu / Esietendus: 2013

Marius von Mayenburg “Kolemees”

Erinevad rollid / Esietendus: 2013

Arto Salminen “Ladu”

Rousku / Esietendus: 2012

Juha Jokela "Rabajad"

Mikke / Esietendus: 2012

Jez Butterworth "Ööhaigur"

Royce / Esietendus: 2012

Ott Aardam “Mee hind”

Erinevad rollid / Esietendus: 2011

Martin Algus “Postmodernsed leibkonnad”

Ngabe / Esietendus: 2011

Astrid Lindgren “Karlsson katuselt”

Fille / Esietendus: 2010

Tiina Laanem “Väikesed vanamehed”

Mark / Esietendus: 2010

Andri Luup “Piloot”

Pereisa Toivo / Esietendus: 2010

Silvia Soro “Nähtamatu varandus”

Erinevad rollid / Esietendus: 2009

Mati Põldre, Margus Vaher “Arturi laulud ja aastad”

Alfred ja Poska / Esietendus: 2009

Lotta Lotass “Kogujad”

Langley / Esietendus: 2009

Anton Tśehhov “Kolm õde”

Vassili Vassiljevitš Soljonõi / Esietendus: 2008

Toomas Suuman “Linnapea”

Gustav Seen, koor / Esietendus: 2008

Maksim Gorki “Põhjas”

Bubnov / Esietendus: 2008

Silvia Soro “Inetu Pardipoeg ja lendav kass”

Kurg Amon ja metshani Oskar / Esietendus: 2008

Bernard Kangermann “Naabri mari”

külapoiss / Esietendus: 2007

Ott Aardam “Börs ja Börsitar”

Viljar Pess / Esietendus: 2007

Kamal Abdulla “Tulge kõik, kes te..."

Prints / Esietendus: 2007

Otfried Preussler “Krabat”

Tonda / Esietendus: 2007

Silvia Soro “Haldjakuninga kingitus”

Agar, nõianõunik / Esietendus: 2007

Astrid Lindgren “Väike Tjorven Soolavareselt”

Niklas / Esietendus: 2006

Eppu Nuotio, Tiina Brännare ja Matti Seppänen “Marilyn”

Erinevad rollid / Esietendus: 2006

August Kitzberg “Libahunt”

Margus / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

Erinevad rollid / Esietendus: 2006

Igor Bauersima “norway.today”

August / Esietendus: 2006

Jaan Kross “Keisri hull”

Keisri adjutant ja kirjutaja / Esietendus: 2006

Lev Tolstoi “Anna Karenina”

krahv Aleksandr Kirillovitsh Vronski / Esietendus: 2005

Antonio Buero Vallejo “Lõõmav pimedus”

Andrés / Esietendus: 2005

Oskar Luts “Suvi”

Peeter Lesta / Esietendus: 2005

Vladimir ja Oleg Presnjakov “Terrorism”

Erinevad rollid / Esietendus: 2004

Robert Loius Stevenson “Aarete saar”

Dick / Esietendus: 2004

Jules Verne “80 päevaga ümber maailma”

Erinevad rollid / Esietendus: 2004

Viktor Rozov "Vend Aljoša"

Iljuša Snegirjov / Esietendus: 2004

August Gailit “Toomas Nipernaadi”

Joonas Simson / Esietendus: 2003

Giovanni Boccaccio “Dekameron ehk Mea culpa”

Nagu Filistrato / Esietendus: 2003

Andrus Kivirähk “Helesinine vagun”

Leopold / Esietendus: 2003

Erich Maria Remarque “Triumfikaar”

Erinevad rollid / Esietendus: 2003

Gerald Durrell “Minu pere ja muud loomad”

koduõpetaja Peter, palvetajaritsikas / Esietendus: 2002

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

tohter / Esietendus: 2002

Oskar Luts “Kevade”

Toots / Esietendus: 2002

Isaac Bashevis Singer ja Leah Napolin “Deemon ja ingel”

Itshok, Dovid / Esietendus: 2002

Andres Noormets “Lumejänesed”

Jänes Tavalinejänes / Esietendus: 2002

Mark Ravenhill "Shopping & Fucking"

Gary / Esietendus: 2002

Anton Hansen Tammsaare “Kärbes”

Säga / Esietendus: 2001

Olev Remsu "Vabaduse rist"

Elmar Arbel / Esietendus: 2001

Jaan Kross "Mardileib"

Mart / Esietendus: 2001

Max Lundgren “Unistus Mallorcast"

Automoobile / Esietendus: 2001

Mark Twain "Tom Sawyeri seiklused"

Tom Sawyer / Esietendus: 2001

Fjodor Dostojevski “Alandatud ja solvatud”

Aljośa / Esietendus: 2001

Friedrich Schiller "Don Carlos"

Don Carlos / Esietendus: 2000

Aleksandr Ostrovski "Kuum süda"

Gavrilo / Esietendus: 2000

Moliere "Scapini kelmused"

Léandre / Esietendus: 2000

Jalmari Finne "Naiste naljad, meeste mängud"

Martti Mikkopoeg / Esietendus: 1999

Ervin Seppel ja Andres Puustusmaa “Sõbrad, kurikaelad ja muud elukad”

Koer / Esietendus: 1999

Boris Kõrver "Ainult unistus"

Osatäitja / Esietendus: 1998

Victor Hugo “Jumalaema kirik Pariisis”

Phoebus / Esietendus: 1997

James Krüss “Timm Thaler ehk müüdud near”

Timm / Esietendus: 1996

Rollid mujal

Mihkel Seeder “Vaga vend Vahindra”, MTÜ R.A.A.A.M

Erinevad rollid / Esietendus: 2014

Lavastused Ugalas

Kati Kaartinen "Amalia"

Esietendus: 2015

Sirkku Peltola “Väike raha”

Esietendus: 2011

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud filmis “August 1991” (ETV 2005)

Mänginud teleseriaalides: “Kelgukoerad", "Kättemaksukontor", " Pilvede all", “Riigimehed”, "Lastetuba", “Nöbinina".

Menüü