Janek Vadi

Sündinud

Kiviõlis, 15. veebruaril 1979

Haridus

2003. aastal lõpetas Viljandi Kultuuriakadeemia teatrikateedri 4. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2005

Tunnustused

2015

Ugala kolleegipreemia - parim meesnäitleja, õppejõud "Oleanna"

2015

Ugala kolleegipreemia - särav suts, Toorekung "Väike Pii ja kiigelaud"

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Nähtamatu daam

R

12. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Krdi loll lind

L

13. jaanuar
17:00
Ugala Teater - väike saal

Krdi loll lind

T

16. jaanuar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

18. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

R

26. jaanuar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon - Esietendus

L

03. veebruar
17:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

E

05. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

T

06. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

K

07. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

R

09. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

L

10. veebruar
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Krdi loll lind

K

14. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Krdi loll lind

E

19. veebruar
19:00
Tartu Sadamateater

Hipide revolutsioon

K

21. veebruar
19:00
Ugala Teater - suur saal

Krdi loll lind

N

22. veebruar
19:00
Vaba Lava Telliskivi Loomelinnakus

Krdi loll lind

T

27. veebruar
19:00
Ugala Teater - väike saal

Nähtamatu daam

R

02. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

E

05. märts
19:00
Võru Kultuurimaja Kannel

Hipide revolutsioon

R

09. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

L

10. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

15. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Krdi loll lind

R

16. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Nähtamatu daam

L

17. märts
17:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

22. märts
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Krdi loll lind

R

23. märts
19:00
Ugala Teater - väike saal

Hipide revolutsioon

N

29. märts
19:00
Ugala Teater - suur saal

Krdi loll lind

L

07. aprill
17:00
Ugala Teater - väike saal

Hipide revolutsioon

R

13. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

L

14. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Elav laip- Esietendus

L

21. aprill
17:00
Ugala Teater - väike saal

Krdi loll lind

E

23. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Elav laip

T

24. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Elav laip

K

25. aprill
19:00
Ugala Teater - väike saal

Hipide revolutsioon

N

26. aprill
19:00
Ugala Teater - suur saal

Nähtamatu daam

L

28. aprill
17:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

E

30. aprill
19:00
Rahvusooper Estonia

Elav laip

K

02. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Krdi loll lind

L

05. mai
17:00
Ugala Teater - väike saal

Elav laip

E

07. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Elav laip

N

10. mai
19:00
Ugala Teater - väike saal

Nähtamatu daam

R

11. mai
19:00
Ugala Teater - suur saal

Hipide revolutsioon

L

12. mai
17:00
Ugala Teater - suur saal

Gogoli disko - Lisaetendus

N

17. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

R

18. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

L

19. mai
17:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

N

24. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

R

25. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

L

26. mai
17:00
Ugala Teater - suure saali lava

Kõrboja perenaine

R

03. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

04. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

09. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

10. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

11. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

16. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

17. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

18. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

24. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

25. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Aaron Posner "Krdi loll lind"

Trigorin / Esietendus: 2017

Paavo Matsin "Gogoli disko"

Gogol / Esietendus: 2017

Hjalmar Bergman "Vanaema ja Issand Jumal"

Jonathan Borck / Esietendus: 2016

"Krimka!"

Jean Jules Auguste Gerard Bertrand Philippe Poirot Junior Junior Junior / Esietendus: 2016

Timo Parvela "Väike Pii ja kiigelaud"

Esimene Vibalik, Toorekung / Esietendus: 2015

David Mamet "Oleanna"

ülikooli professor / Esietendus: 2015

Bengt Ahlfors “Illusionistid”

arst / Esietendus: 2014

Tom Stoppard “Rosencrantz ja Guildenstern on surnud”

Traagik / Esietendus: 2014

Tom Stoppard “Utoopia rannik III. Kaldale heidetud”

erinevad rollid / Esietendus: 2013

Aino Pervik “Arabella”

Haak / Esietendus: 2013

Marius von Mayenburg “Kolemees”

erinevad rollid / Esietendus: 2013

Jüri Ehlvest, Margus Kasterpalu, Ilmar Raag “Viimne võttepäev”

II režissöör Siim / Esietendus: 2013

Kenneth Grahame “Tuul pajuokstes”

vesirott / Esietendus: 2012

Jez Butterworth "Ööhaigur"

Dougal / Esietendus: 2012

Arto Salminen “Ladu”

kaupluse juhataja / Esietendus: 2012

William Shakespeare “Mõõt mõõdu vastu”

Vend Peter / Esietendus: 2012

Polly Teale “Minu oma”

operaator / Esietendus: 2012

Viktor Pelevin “Kollane nool”

Andrei / Esietendus: 2011

Mats Traat “Läbi klaasi”

erinevad rollid / Esietendus: 2011

Peter Shaffer “Amadeus”

Giuseppe Bonno, teener / Esietendus: 2011

Martin Algus “Postmodernsed leibkonnad”

Paul / Esietendus: 2011

Astrid Lindgren “Karlsson katuselt”

isa / Esietendus: 2010

Tiina Laanem “Väikesed vanamehed”

David / Esietendus: 2010

Andri Luup “Piloot”

Peint / Esietendus: 2010

Silvia Soro “Nähtamatu varandus”

Kaur / Esietendus: 2009

Lotta Lotass “Kogujad”

Homer / Esietendus: 2009

Mati Põldre, Margus Vaher “Arturi laulud ja aastad”

Hanno ja laulja plaadiesitlusel / Esietendus: 2009

Bertolt Brecht “Härra Punttila ja tema sulane Matti”

loomaarst ja punane Surkkala / Esietendus: 2009

Anton Tśehhov “Kolm õde”

Aleksei Petrovitš Fedotik / Esietendus: 2008

Gérald Sibleryas “Grafiti”

Hervé Lebrun / Esietendus: 2008

Toomas Suuman “Linnapea”

erinevad rollid / Esietendus: 2008

Maksim Gorki “Põhjas”

Vaska Pepel / Esietendus: 2008

Kamal Abdulla “Tulge kõik, kes te..."

ohvitser / Esietendus: 2007

Otfried Preussler “Krabat”

Michal / Esietendus: 2007

Silvia Soro “Haldjakuninga kingitus”

Aaro, noormees metsast / Esietendus: 2007

Henrik Ibsen “Nora/Maja”

Torvald Helmer / Esietendus: 2007

Bernard Kangermann “Naabri Mari”

Mart, perepoeg / Esietendus: 2007

Jaan Kross “Keisri hull”

Georg von Bock / Esietendus: 2006

Astrid Lindgren “Väike Tjorven Soolavareselt”

Johan / Esietendus: 2006

Eppu Nuotio, Tiina Brännare ja Matti Seppänen “Marilyn”

Robert Kennedy / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

erinevad rollid / Esietendus: 2006

Karoly Szakonyi “Saateviga”

Imrus / Esietendus: 2006

Enn Vetemaa “Püha Susanna ehk meistrite kool”

Goga / Esietendus: 2005

Alistair Beaton “Õnnetunne”

Eddy / Esietendus: 2005

Oskar Luts “Suvi”

Arno Tali / Esietendus: 2005

Robert Loius Stevenson “Aarete saar”

Harry Aggot / Esietendus: 2004

Gerald Durrell “Minu pere ja muud loomad”

Margo Durell / Esietendus: 2002

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Lammentausta Santeri / Esietendus: 2002

Rollid mujal

Harold Pinter “Petmine”, Kultuuritsehh

Osatäitja / Esietendus: 2011

Anthony Shaffer ja Harold Pinter “Rööv”, Kultuuritsehh

Osatäitja / Esietendus: 2010

“Ei teki ega kao”, MTÜ Arhipelaag

Osatäitja / Esietendus: 2009

Triin Sinissaar “Pärija”, Pärimusteater “Loomine”

Siim / Esietendus: 2008

Heljo Mänd “Mõmmi ja aabits”, Rakvere teater

Hundi-Uudu / Esietendus: 2004

Thomas Vinterberg “Pidusöök”, Rakvere teater

Teener / Esietendus: 2004

Kalju Kangur “Timbu-Limbu ja lumemöldrid”, Nukuteater

Osatäitja / Esietendus: 2004

Rünno Saaremäe “Õhtusöök”, Teater Karahvin

Osatäitja / Esietendus: 2003

Eduard Bornhöhe “Tasuja”, Endla teater

Heinrich / Esietendus: 2003

Lavastused Ugalas

Bengt Ahlfors “Illusionistid”

Esietendus: 2014

David Mamet “Ameerika piison”

Esietendus: 2012

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud teleseriaalides “Kelgukoerad”, “Elu keset linna”, “Kättemaksukontor”, “Naabriplika”.

Menüü