Janek Vadi

Sündinud

Kiviõlis, 15. veebruaril 1979

Haridus

2003. aastal lõpetas Viljandi Kultuuriakadeemia teatrikateedri 4. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2005

Telefon

433 0770

Tunnustused

2015

Ugala kolleegipreemia - parim meesnäitleja, õppejõud "Oleanna"

2015

Ugala kolleegipreemia - särav suts, Toorekung "Väike Pii ja kiigelaud"

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Nähtamatu daam

E

20. märts
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Nähtamatu daam

R

24. märts
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Nähtamatu daam

N

30. märts
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Oleanna

R

31. märts
19:00
Viljandi Gümnaasium

Vanaema ja Issand Jumal

K

05. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Nähtamatu daam

R

07. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Nähtamatu daam

L

08. aprill
14:00
Ugala Teater - Suur saal

Välja müüdud

Oleanna

E

10. aprill
19:00
Viljandi Gümnaasium

Nähtamatu daam

K

12. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Nähtamatu daam

N

13. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

K

19. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

20. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

KRIMKA!

L

22. aprill
11:00
Ugala Teater - Suur saal

Cipollino seiklused

N

27. aprill
15:00
Ugala Teater - Suur saal

Cipollino seiklused

R

28. aprill
11:00
Ugala Teater - Suur saal

Nähtamatu daam

R

28. aprill
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

L

29. aprill
17:00
Ugala Teater - Suur saal

Oleanna

T

02. mai
19:00
Viljandi Gümnaasium

Cipollino seiklused

K

03. mai
11:00
Ugala Teater - Suur saal

Cipollino seiklused- Viimast korda

N

04. mai
11:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

04. mai
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

R

05. mai
19:00
Ugala Teater - Suur saal

KRIMKA!

E

08. mai
11:00
Ugala Teater - Suur saal

Nähtamatu daam

R

12. mai
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Nähtamatu daam

L

13. mai
14:00
Ugala Teater - Suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

R

26. mai
19:00
Ugala Teater - Suur saal

Nähtamatu daam

L

27. mai
17:00
Ugala Teater - Suur saal

Gogoli disko - Esietendus

R

02. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Välja müüdud

Gogoli disko

L

03. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

T

06. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

K

07. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

N

08. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

R

09. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

P

11. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

E

12. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

T

13. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

K

14. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

N

15. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

R

16. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

E

19. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

T

20. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Gogoli disko

K

21. juuni
19:00
Ugala Teater - Suure saali lava

Kõrboja perenaine

R

04. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

05. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

K

09. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

10. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

11. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

12. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

P

13. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

K

16. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

17. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

18. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

19. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

K

23. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

N

24. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

R

25. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Kõrboja perenaine

L

26. august
19:00
A. H. Tammsaare muuseum

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Hjalmar Bergman "Vanaema ja Issand Jumal"

Jonathan Borck / Esietendus: 2016

"Krimka!"

Jean Jules Auguste Gerard Bertrand Philippe Poirot Junior Junior Junior / Esietendus: 2016

Timo Parvela "Väike Pii ja kiigelaud"

Esimene Vibalik, Toorekung / Esietendus: 2015

David Mamet "Oleanna"

ülikooli professor / Esietendus: 2015

Bengt Ahlfors “Illusionistid”

arst / Esietendus: 2014

Tom Stoppard “Rosencrantz ja Guildenstern on surnud”

Traagik / Esietendus: 2014

Tom Stoppard “Utoopia rannik III. Kaldale heidetud”

erinevad rollid / Esietendus: 2013

Aino Pervik “Arabella”

Haak / Esietendus: 2013

Marius von Mayenburg “Kolemees”

erinevad rollid / Esietendus: 2013

Jüri Ehlvest, Margus Kasterpalu, Ilmar Raag “Viimne võttepäev”

II režissöör Siim / Esietendus: 2013

Kenneth Grahame “Tuul pajuokstes”

vesirott / Esietendus: 2012

Jez Butterworth "Ööhaigur"

Dougal / Esietendus: 2012

Arto Salminen “Ladu”

kaupluse juhataja / Esietendus: 2012

William Shakespeare “Mõõt mõõdu vastu”

Vend Peter / Esietendus: 2012

Polly Teale “Minu oma”

operaator / Esietendus: 2012

Viktor Pelevin “Kollane nool”

Andrei / Esietendus: 2011

Mats Traat “Läbi klaasi”

erinevad rollid / Esietendus: 2011

Peter Shaffer “Amadeus”

Giuseppe Bonno, teener / Esietendus: 2011

Martin Algus “Postmodernsed leibkonnad”

Paul / Esietendus: 2011

Astrid Lindgren “Karlsson katuselt”

isa / Esietendus: 2010

Tiina Laanem “Väikesed vanamehed”

David / Esietendus: 2010

Andri Luup “Piloot”

Peint / Esietendus: 2010

Silvia Soro “Nähtamatu varandus”

Kaur / Esietendus: 2009

Lotta Lotass “Kogujad”

Homer / Esietendus: 2009

Mati Põldre, Margus Vaher “Arturi laulud ja aastad”

Hanno ja laulja plaadiesitlusel / Esietendus: 2009

Bertolt Brecht “Härra Punttila ja tema sulane Matti”

loomaarst ja punane Surkkala / Esietendus: 2009

Anton Tśehhov “Kolm õde”

Aleksei Petrovitš Fedotik / Esietendus: 2008

Gérald Sibleryas “Grafiti”

Hervé Lebrun / Esietendus: 2008

Toomas Suuman “Linnapea”

erinevad rollid / Esietendus: 2008

Maksim Gorki “Põhjas”

Vaska Pepel / Esietendus: 2008

Kamal Abdulla “Tulge kõik, kes te..."

ohvitser / Esietendus: 2007

Otfried Preussler “Krabat”

Michal / Esietendus: 2007

Silvia Soro “Haldjakuninga kingitus”

Aaro, noormees metsast / Esietendus: 2007

Henrik Ibsen “Nora/Maja”

Torvald Helmer / Esietendus: 2007

Bernard Kangermann “Naabri Mari”

Mart, perepoeg / Esietendus: 2007

Jaan Kross “Keisri hull”

Georg von Bock / Esietendus: 2006

Astrid Lindgren “Väike Tjorven Soolavareselt”

Johan / Esietendus: 2006

Eppu Nuotio, Tiina Brännare ja Matti Seppänen “Marilyn”

Robert Kennedy / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

erinevad rollid / Esietendus: 2006

Karoly Szakonyi “Saateviga”

Imrus / Esietendus: 2006

Enn Vetemaa “Püha Susanna ehk meistrite kool”

Goga / Esietendus: 2005

Alistair Beaton “Õnnetunne”

Eddy / Esietendus: 2005

Oskar Luts “Suvi”

Arno Tali / Esietendus: 2005

Robert Loius Stevenson “Aarete saar”

Harry Aggot / Esietendus: 2004

Gerald Durrell “Minu pere ja muud loomad”

Margo Durell / Esietendus: 2002

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Lammentausta Santeri / Esietendus: 2002

Rollid mujal

Harold Pinter “Petmine”, Kultuuritsehh

Osatäitja / Esietendus: 2011

Anthony Shaffer ja Harold Pinter “Rööv”, Kultuuritsehh

Osatäitja / Esietendus: 2010

“Ei teki ega kao”, MTÜ Arhipelaag

Osatäitja / Esietendus: 2009

Triin Sinissaar “Pärija”, Pärimusteater “Loomine”

Siim / Esietendus: 2008

Heljo Mänd “Mõmmi ja aabits”, Rakvere teater

Hundi-Uudu / Esietendus: 2004

Thomas Vinterberg “Pidusöök”, Rakvere teater

Teener / Esietendus: 2004

Kalju Kangur “Timbu-Limbu ja lumemöldrid”, Nukuteater

Osatäitja / Esietendus: 2004

Rünno Saaremäe “Õhtusöök”, Teater Karahvin

Osatäitja / Esietendus: 2003

Eduard Bornhöhe “Tasuja”, Endla teater

Heinrich / Esietendus: 2003

Lavastused Ugalas

Bengt Ahlfors “Illusionistid”

Esietendus: 2014

David Mamet “Ameerika piison”

Esietendus: 2012

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud teleseriaalides “Kelgukoerad”, “Elu keset linna”, “Kättemaksukontor”, “Naabriplika”.

Menüü