Triinu Meriste

Sündinud

Tartus, 3. augustil 1972

Haridus

1994. aastal lõpetas EMA Kõrgema Lavakunstikooli 16. lennu

Ugala teatris

näitlejana aastast 2002

Telefon

433 0770

Tunnustused

2006

Ugala teatri publikupreemia “Kuldõun”

Järgmised etendused

Pileti ostmiseks valige sobiv kuupäev.

Emadepäev

E

18. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

R

22. september
19:00
Ugala Teater - väike saal

Erakordselt heatahtlik mees

L

23. september
17:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

E

25. september
19:00
Haapsalu Kultuurikeskus

Vanaema ja Issand Jumal

K

27. september
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

R

29. september
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

E

02. oktoober
19:00
Teater Vanemuine, Tartu

Emadepäev

T

03. oktoober
19:00
Haljala Rahvamaja

Emadepäev

T

10. oktoober
19:00
Ugala Teater - väike saal

Vanaema ja Issand Jumal

K

11. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

L

14. oktoober
17:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

E

16. oktoober
19:00
Kumu Auditoorium

Erakordselt heatahtlik mees

K

18. oktoober
19:00
Valga Kultuuri- ja Huvialakeskus

Emadepäev

N

19. oktoober
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

L

21. oktoober
17:00
Ugala Teater - väike saal

Välja müüdud

Vanaema ja Issand Jumal

K

25. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud

N

26. oktoober
19:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

E

30. oktoober
19:00
Vene Teater

Emadepäev

R

03. november
19:00
Türi Kultuurikeskus

Mäng on alanud

L

04. november
17:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

R

10. november
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas - Esietendus

L

18. november
17:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

E

20. november
19:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

T

21. november
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

K

22. november
19:00
Ugala Teater - väike saal

Emadepäev

K

29. november
19:00
Ugala Teater - väike saal

Erakordselt heatahtlik mees Viimast korda!

N

30. november
19:00
Ugala Teater - väike saal

Orpheus allilmas

R

01. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

L

02. detsember
17:00
Ugala Teater - suur saal

Emadepäev

R

08. detsember
19:00
Ugala Teater - väike saal

Mäng on alanud

L

09. detsember
17:00
Ugala Teater - suur saal

Vanaema ja Issand Jumal

N

14. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Orpheus allilmas

N

21. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Mäng on alanud- Reserveeritud

R

22. detsember
19:00
Ugala Teater - suur saal

Välja müüdud

Gogoli disko - Lisaetendus

N

17. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

R

18. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

L

19. mai
17:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

N

24. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

R

25. mai
19:00
Ugala Teater - suure saali lava

Gogoli disko - Lisaetendus

L

26. mai
17:00
Ugala Teater - suure saali lava

Loominguline tegevus

Rollid Ugalas

Paavo Matsin "Gogoli disko"

Murka / Esietendus: 2017

Liis Aedmaa "Emadepäev"

erinevad rollid / Esietendus: 2017

Hjalmar Bergman "Vanaema ja Issand Jumal"

krahvinna Auguste Borck ja Frida / Esietendus: 2016

Ken Ludwig "Mäng on alanud"

Madge Geisel / Esietendus: 2016

Timo Parvela "Väike Pii ja kiigelaud"

Kalakas, Tibu / Esietendus: 2015

Martin Algus "Kaheksajalg"

Jessika / Esietendus: 2015

Gianni Rodari “Cipollino seiklused”

Krahvinna Kirss noorem ja meister Viimamarjake / Esietendus: 2015

Rainer Werner Fassbinder “Hirm sööb hinge seest”

Erinevad rollid / Esietendus: 2014

Tom Stoppard “Rosencrantz ja Guildenstern on surnud”

Gertrud / Esietendus: 2014

Tõnu Õnnepalu “Sajand”

Adele / Esietendus: 2013

Mark Ravenhill “Bassein (vett ei ole)"

Osatäitja / Esietendus: 2013

Tom Stoppard “Utoopia rannik III. Kaldale heidetud”

Maria Fomm ja Mary Sutherland / Esietendus: 2013

Jüri Ehlvest, Margus Kasterpalu, Ilmar Raag “Viimne võttepäev”

Agnes / Esietendus: 2013

Terry Pratchett “Õed nõiduses”

Hertsoginna / Esietendus: 2012

Polly Teale “Minu oma”

Katya, teenija / Esietendus: 2012

Juha Jokela "Rabajad"

Terhi / Esietendus: 2012

Viktor Pelevin “Kollane nool”

ema / Esietendus: 2011

Mats Traat “Läbi klaasi”

Erinevad rollid / Esietendus: 2011

Jaan Kruusvall “Salaste laulupidu”

Jelena Tolstaja / Esietendus: 2011

Peter Shaffer “Amadeus”

Venticello / Esietendus: 2011

Edward Taylor “Majandustõus ehk Kohe käib pauk”

Louise Muller / Esietendus: 2010

Tiina Laanem “Väikesed vanamehed”

Eva / Esietendus: 2010

Anton Hansen Tammsaare “Jürka”

Erinevad rollid / Esietendus: 2010

Kay Pollack “Nii nagu taevas”

Siv / Esietendus: 2009

Andrus Kivirähk “Limpa ja mereröövlid”

Ema ja III kaisuloom / Esietendus: 2009

Bertolt Brecht “Härra Punttila ja tema sulane Matti”

telefonipreili / Esietendus: 2009

Silvia Soro “Inetu Pardipoeg ja lendav kass”

kana Malle ja kass Nofretete / Esietendus: 2008

Anton Tśehhov “Kolm õde”

Maśa / Esietendus: 2008

Toomas Suuman “Linnapea”

Anna Maramaa / Esietendus: 2008

Maksim Gorki “Põhjas”

Vassilissa Karpovna / Esietendus: 2008

Kamal Abdulla “Tulge kõik, kes te..."

Metamorfoos / Esietendus: 2007

Otfried Preussler “Krabat”

Lyschko / Esietendus: 2007

Silvia Soro “Haldjakuninga kingitus”

Nõid Aranea / Esietendus: 2007

Henrik Ibsen “Nora/Maja”

proua Kristine Linde / Esietendus: 2007

Karoly Szakonyi "Saateviga"

Vanda / Esietendus: 2006

Jaan Kross “Keisri hull”

Ewa Catharina von Bock / Esietendus: 2006

Eppu Nuotio, Tiina Brännare ja Matti Seppänen “Marilyn”

Gladys / Esietendus: 2006

Anton Tśehhov “Kolm klaasikest kirsiviina”

Erinevad rollid / Esietendus: 2006

Arnold Vesker "Neli aastaaega"

Beatrice / Esietendus: 2005

Alistair Beaton "Õnnetunne"

Liz / Esietendus: 2005

Lev Tolstoi “Anna Karenina”

Anna Karenina / Esietendus: 2005

Jean Anouilh “Orkester”

Suzanne, tśello / Esietendus: 2004

Charles de Coster ja Grigori Gorin "Thijl Ulenspiegel"

Maria / Esietendus: 2003

Erich Maria Remarque “Triumfikaar”

Joan / Esietendus: 2003

Hella Wuolijoki “Niskamäe kired”

Heta ja Aliina / Esietendus: 2002

Anton Tśehhov "Onu Vanja"

Jelena Andrejevna / Esietendus: 2002

Rollid mujal

David Tristram "Hüpnoos", Kuressaare Linnateater

Helen Briggs / Esietendus: 2016

Aleksander Dumas "Musketärid - kakskümmend aastat hiljem", Tallinna Linnateater

Londonlanna ja pariislanna / Esietendus: 2001

Datia Ben-Dor "Kuningas Arhispektrum Hüpotetikus Esimese langus ja tõus", Tallinna Linnateater

Kuninganna Parfümeeria / Esietendus: 2001

Thomas Mann / Madis Kõiv "Võlumägi", Tallinna Linnateater

Hermine Keefeld / Esietendus: 2001

Johann Wolfgang Goethe "Clavigo", Tallinna Linnateater

Sophie Guilbert / Esietendus: 2000

Max Bitter "Põhhjas", Tallinna Linnateater

Natasha / Esietendus: 2000

Harold Pinter "Kojutulek", Tallinna Linnateater

Ruth / Esietendus: 1999

Mark Twain/ Peeter Sauter "Prints ja kerjus", Tallinna Linnateater

Õuedaam / Esietendus: 1999

William Shakespeare "Hamlet", Tallinna Linnateater

Corneliuse kaasa / Esietendus: 1999

Anton Tśhehhov "Pianoola ehk Mehhaaniline klaver", Tallinna Linnateater

Sofja Jegorovna / Esietendus: 1995

Anton Hansen Tammsaare "Kaks paari ja üksainus", Tallinna Linnateater

Laia Juuli / Esietendus: 1995

“Imrpo 1 – Põhjakonn”, Tallinna Linnateater

Osatäitja / Esietendus: 1995

Rainer Werner Fassbinder "Petra von Kanti kibedad pisarad", Tallinna Linnateater

Karin / Esietendus: 1994

Luchino Visconti "Rocco ja tema vennad", Tallinna Linnateater

Ginetta / Esietendus: 1994

Tadeusz Rózewicz "Valge abielu", Tallinna Linnateater

Paulina / Esietendus: 1993

Olulisemad tööd väljaspool teatrit

Mänginud teleseriaalides: “Süvahavva”, "Õnne 13", "Kättemaksukontor", "Kelgukoerad", "Teatriluulud" ja telelavastuses “Kallima naeratus”

Menüü