Ugala sügisene soodusmüük osutus üle ootuste menukaks

Kuus päeva, 4. kuni 9. oktoobrini, kestnud Ugala teatripiletite soodusmüük kujunes viimase pooleteise aasta edukaimaks ning jõudis ka üle aegade kolmandale kohale. Kampaania ajal müüdi ühtekokku 9500 piletit. See on 400 piletit rohkem kui 2020. aasta oktoobris ning suisa üle 4600 pileti enam kui käesoleva aasta veeburaris.

Soodusmüüginädala piletite pingereas oli kuuenda päeva lõpuks kõige rohkem pääsmeid ostetud 6. novembril esietenduvale lavastusele „Sume on öö” (üle 1400 pileti). Teisele kohale jõudis eelmise hooaja avalavastus „Võrku püütud” ning kolmandale Ugala värskeim lavastus „Ema”. Neljandaks platseerus 100. hooaja avalavastus „Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus“ ning esiviisiku lõpetas käimasoleva hooaja avalavastus „Suveöö unenägu”.

Kuni jaanuarikuu lõpuni said täiesti välja müüdud kaks väikese saali lavastust – esimesel ja teisel päeval kõige rohkem pileteid kogunud lavastus „Ema” (lavastaja Tanel Jonas) ja eelmisest hooajast repertuaaris olev „Leskede kadunud maailm” (lavastaja Ringo Ramul).

Soodusmüügi nädalal maksid piletid Ugala teatri etendustele 13 € (v.a muusikalile „Once“). Sooduspileteid sai osta Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Võrus ja Haapsalus.