Kevad Ugalas!

Ugala 103. hooaeg on kevadesse vaatamas – tulekul on kolm uuslavastust ja kolm lavastust lõpetab oma lavatee. Ugala mängukava on nüüd avalik kuni juuni lõpuni.

 

Kevad toob endaga kaasa kolm uut lavastust:
-> 23. märtsil esietendub esmakordselt Ugala ajaloos monolavastus – publiku ette jõuab kammersaalis Taago Tubina lavastus “Maailma ajaloo kõige võimsam näidend“,  kus mängib Andres Tabun. Kohtade arv etendustel on väga piiratud.
-> 6. aprillil jõuab Ugala suurel laval publiku ette William Shakespeare’ i romantiline komöödia „Kaheteistkümnes öö“, mille lavastab Tanel Jonas. Lavastaja sõnul on „Kaheteistkümnes öö“ on üks Shakespeare’i põnevamaid näidendeid – siia sõnadesse on pandud terve maailm ning lisaks ei ole selles näidendis ühtegi tegelast, kes poleks kellessegi armunud.

-> 29. aprillil esietendub väikeses saalis Ringo Ramuli lavastus „Head lapsed“, mille aluseks on 2009. aasta kreeka film „Koerahammas” („Kynodontas”), mis kandideeris parima võõrkeelse filmi Oscarile ja võitis Cannes´i filmifestivalil programmi „Un Certain Regard” peapreemia.

 

Oma päris viimased etendused annavad publiku poolt armastatud 100. hooaja avalavastus „Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus“, Ringo Ramuli lavastus “Üle oma varju” Kaili Viidase lavastus “Sume on öö” ja Andres Noormetsa lastelavastus „Jälle need Lumejänesed“.

 

Suvi toob endaga taas kaasa armastatud suvelavastuse Kolm musketäri etendused. Piletid vähenevad jõudsalt. Tulekul on viimased kümme etendust juunis!