Krdi loll lind

Aaron Posner

Etendus on kahes vaatuses ning kestab 2 tundi ja 50 minutit.

Esietendus: 07. oktoober 2017

Lavastuse tutvustus

Tšehhovi “Kajakas” unplugged

 

Armastus. Kunst. Ego.

 

A. P. Tšehhovi “Kajaka” ikoonilised tegelased paljastavad oma haavatud hinged, otsides vastust küsimusele, kuidas tuleks elada. Minevik ristub olevikuga, noorus vananemisega ja kõige selle all köeb põletav vajadus armastada ning olla armastatud.

 

“Näitlejatöö peaks olema väga-väga hea: emotsionaalselt paigas, jõuliselt kirglik, sihiteadlik ja võrdlemisi elulähedane. Ühtlasi koomiline. Nii nagu tegelased ühes tõeliselt heas Tšehhovi näidendis. Aga ka veidi erinev… Lisaks… armastus on oluline. Väga oluline. Armastus läbib seda näidendit. Ehtne, sügav, tõeline, keeruline armastus. Kui mõni valikukoht tundub raske, siis otsustage tugevama armastuse kasuks, sel juhul te väga ei eksi.”

 

Autori lavastusjuhised näidendile “Krdi loll lind” (orig. “Stupid Fucking Bird”, 2016)

 

NB! Lavastuses kasutatakse lavasuitsu (lavasuits on tervisele kahjutu), püssipauke, mittenormatiivset leksikat ning suitsetatakse. Lavakujundusest tingituna on ratastooliga teatrikülastaja ligipääs raskendatud ning vajab publikuteenindaja abi. Lisainfo Ugala teatri kassast (tel 433 0777, kassa@ugala.ee).

 

 

Lavastusmeeskond

Tõlkija

Erkki Sivonen

Lavastaja

Taago Tubin

Kunstnik

Liisa Soolepp

Muusikaline kujundaja

Lauri Lüdimois

Valguskunstnik

Mari-Riin Villemsoo

Liikumisjuht

Raido Mägi

Osades

Martin Mill, Merle Palmiste (Eesti Draamateater), Klaudia Tiitsmaa, Laura Kalle, Ringo Ramul, Janek Vadi ja Andres Tabun

Menüü