Algas Ugala teatripiletite kevadine soodusmüük

Ugala teatripiletite oodatud soodusmüük on alanud! 6.–11. veebruarini on piletid Ugala teatri etendustele 16 € (ei kehti suvelavastusele „Kolm musketäri“), muusikali “Once” etendustele 22 €. Sooduspiletid kehtivad Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Paides ja Rakveres.

 

Tutvu mängukavaga ja osta pilet!

 

Lavastuste valikust võib leida meelepärast igale maitsele. Müügil on ka piletid kõikidele meie kevadistele uuslavastustele – 23. märtsil esietendub esmakordselt Ugala ajaloos monolavastus – publiku ette jõuab kammersaalis Taago Tubina lavastus “Maailma ajaloo kõige võimsam näidend” – laval Andres Tabun. Aprillis esietenduvad suures saalis William Shakespeare’i romantiline komöödia „Kaheteistkümnes öö“, mille lavastab Tanel Jonas ja väikeses saalis Ringo Ramuli lavastus „Head lapsed“ (Yorgos Lanthimose tunnustatud filmi Koerahammas” ainetel).

 

Oma päris viimased etendused annavad kevadel publiku poolt armastatud 100. hooaja avalavastus „Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus“ ja Andres Noormetsa lastelavastus „Jälle need Lumejänesed“.

 

Piletid on müügil Ugala kodulehel ja kassas, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Internetist ostes valida soodustuse saamiseks rippmenüüst rea „Tavahind/Soodushind” asemel rida „Soodusmüük”.

 

Pileteid saab ka broneerida Ugala kassas kohapeal, telefoni ja e-posti teel. Kassa on avatud E-R kell 9-19 ja L kell 12-17. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 11. veebruaril. Nende eest saab tasuda ka pangaülekandega. Enne 5. oktoobrit tehtud broneeringutele soodusmüügi hinnad ei kehti. Võimaliku hilisema piletivahetuse soovi korral tuleb tasuda hinnavahe tavahinnakirja järgi.

 

Kohtumiseni Ugala etendustel Viljandis ja üle Eesti!

 

Ugala kassa: kassa@ugala.ee / tel 433 0777