Ugala soodusmüük 3.–8. veebruar

Teatame Ugalast rõõmuga, et käimas on meie kevadine teatripiletite soodusmüük!

3.–8. veebruarini on piletid Ugala teatri etendustele 13 €. Muusikali „Once“ piletid on erihinnaga: Viljandi etendustel 18 €, Tallinna ja Tartu etendustel 24 €. Sooduspiletid kehtivad Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Võrus, Põlvas, Paides ja Rakveres.

 

Lavastuste valikust võib leida meelepärast igale maitsele ja vanusele. Lisaks on kevadhooajal esietendumas neli uut lavastust – Andrus Kasemaa romaani ainetel loodud „Leskede kadunud maailm“, tõsielukomöödia „Surnud mees“, Nikolai Gogoli lugude ainetel „Sõprusest. Armastusest. Hullumeelsusest“ ning Liis Aedmaa ja Laura Kalle autorilavastus „Kui sa tuled, too mu lilli“.

Tutvu mängukavaga siit!

 

Piletid on müügil Ugala kodulehel ugala.ee ja kassas, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Internetist ostes valida soodustuse saamiseks rippmenüüst rida „Soodusmüük“ rea „Tavahind/Soodushind“ asemel.

 

Pileteid saab ka broneerida Ugala kassas kohapeal, telefoni ja e-posti teel. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 8. veebruaril. Nende eest saab tasuda ka pangaülekandega. Enne 3. veebruari tehtud broneeringutele soodusmüügi hinnad ei kehti.

Vaata mängukava ja vali sooduspiletid siit!

 

Kohtumiseni Ugala etendustel Viljandis ja üle Eesti!

 

Ugala kassa
kassa@ugala.ee / tel 433 0777
E–L 9–21