Ugala laupäevani kestev piletikampaania on osutunud väga menukaks

Ugala teatris käimas oleva soodusmüügi ajal on kahe esimese päevaga uue omaniku leidnud juba 4000 teatripiletit. Praegune suund näitab, et sellest on kujunemas viimase viie aasta edukaim soodusmüügikampaania Ugala teatris.

 

„Meil on väga hea meel, et Ugala piletite soodusmüük on teatrisõprade poolt nii hästi vastu võetud. Esimesel päeval tegeles piletimüügiga lausa kolm inimest, sest huvi piletite vastu oli nõnda suur. Oli palju helistajaid ja ka palju huvilisi tuli kassasse kohapeale, et kuulda etenduse soovitusi, ent aina suurem osa publikust ostab piletid internetist, mis on kõige kiirem ja mugavam viis pileteid soetada,“ rääkis Ugala turundusjuht Mari Nurk.

 

Kõige suuremat huvi tunnevad piletiostjad komöödia „Meistrite liiga“ vastu, mis on kirjutatud ja pühendatud Ugala trupi väärikaimatele näitlejatele Luule Komissarov ja Peeter Jürgens. Publiku ootused novembris lavale jõudva komöödia osas on ilmselgelt väga kõrged, ent lavastaja Tanel Ingi proovisaalis seepärast erilist pinget ei tunne: „Ma ei lase ennast sellest loksutada – meil on hea materjal, hea trupp ja ma arvan, et me saame hästi hakkama. Seltskond on kirju ja mina julgen küll lubada, et seal saab nalja!”

 

Jäägitult välja müüdud on lavastuse „Emadepäev“ Viljandi etendused, aga veel on pileteid külalisetendustele Kuressaares, Võrus, Tartus ja Pärnus. Sellest sooja huumoriga mängitud lavastusest, mis otsib lahendust, kuidas oma lastest normaalseid inimesi kasvatada ning ühtlasi ise seejuures mõistuse juurde jääda, on saanud Ugala teatri publiku üks lemmikuid.

 

Üksikuid pileteid leidub veel koguperelavastusele „Vai-vai vaene Vargamäe“ ja noortemuusikalile „Moraal“ – rohkem pileteid mõlemale etendusele on saada külalisetendustele väljaspool Viljandit.

 

Suure hoolega ostetakse pileteid ka kahele Ugala uuslavastusele: publik on soojalt vastu võetud äsja esietendunud uuslavastuse „Tähtede seis“, mis lubab vaatajal heita pilgu kahe inimese, mehe ja naise, elukäigu võimalikele variatsioonidele; samuti on publiku hulgas menukas näitekirjanduse klassikasse kuuluv Henrik Ibseni „Naine merelt“, mille on lavastanud ja kujundanud Andres Noormets.

 

Pileteid Ugala etendustele üle Eesti soodushinnaga 12 € on võimalik osta kuni selle laupäevani.