Üldine

 

RUUMIDE RENT

 

2017. aastal täielikult renoveeritud Ugala teatrimajas on 540-kohaline teatrisaal, 155-kohaline black box tüüpi väike saal, keldrisaal, kammersaal ja kahel korrusel tegutsev teatrikohvik.

 

Meie ruume on võimalik rentida täpselt vastavalt ürituse formaadile ja kliendi vajadustele. Ugala teater sobib nii galaõhtute, konverentside, koolituste, seminaride kui ka muude koosviibimiste korraldamiseks.

 

Saame pakkuda erinevaid heli-, video- ja kujunduslahendusi. Suuremate ürituste korral on võimalik tellida Ugala repertuaarist sobiv etendus ja Ugala kohvikult terviklik catering-teenus.

 

Viljandis Valuoja tiigi kaldal seisev Ugala teatrimaja on üks Eesti 20. sajandi teise poole ühiskondliku arhitektuuri paremaid näiteid. Ugala teatrimaja arhitektid on Irina Raud, Kalju Luts ja Inga Orav ning sisearhitekt Mait Summatavet. Valmimise järel pälvis Ugala teater NSVL-i arhitektide liidu preemia ning ainsa nõukogude perioodi teatrihoonena tunnistati Ugala 2015. aastal kultuurimälestiseks.

 

Kontakt

Marii Ingriin Saaremäe
tel 5382 8118
ingriin.saaremae@ugala.ee


SUUR SAAL

 

 

Suures saalis on 540 istekohta ja 3 ratastoolikohta. Saalis on võimalik korraldada konverentse, aktuseid ja esitlusi ning broneerida saal koos etendusega.

 

Lava

Lava pindala on 400 m2.
Portaali laius on 11m.

Lava keskel asuva pöördlava raadius on 10m, selle ümber asetseva eraldi kontrollitava vöö laius on 1,5. St, võimalik on kasutada kahes raadiuses pöördlava (maksimum 13m).
Pöördlaval asub neli näitlejatõstukit mõõdus 1x1m ning kaks tõstukit mõõdus 1x3m (viimased kaks on ka koos kontrollitavad, ehk kogupikkus on 1x6m).

Eeslaval asub orkestriauk, mis koosneb kolmest eraldi kontrollitava tõstukiga platest, mis tõusevad lavaga samale tasapinnale.
Lava kohal on 32 eraldi kontrollitavat dekoratsioonistanget, neli valgustanget ning lisaks neli ketttõstukiga stanget horisondist tagapool laval.

 

Helitehnika

Saalis on kasutuses column-array tüüpi PA süsteem, lisaks frontfill ning surround.
Laval on statsionaarselt kasutuses helivõimendus lava külgedel ning taga.
Mikserpult on Roland M-5000.
Lisaks on võimalik kasutada vastavalt vajadusele monitore, mikrofone ja pillivõime.

 

Valgustehnika

Valgustehnikapark sisaldab väga erinevaid kaasaaegseid seadmeid ja võimalusi. Kasutada on võimalik erinevaid liikuvpäid ning konventsionaalseid valgusteid.
Valguspult on ETC GIO 24uni.

 

Videotehnika

Suures saalis on statsionaarselt kasutatav professionaalne videoprojektor Panasonic PT-DZ21K2 (20,000 lm). Samuti on võimalik kasutada erinevates mõõtudes ekraane, nii riputatavaid kui jalgadel.

 

Tõlkesüsteem ja silmusvõimendi
Suures saalis on võimalik kasutada ka reaalajas tõlkesüsteemi ning installeeritud on ka vaegkuuljatele mõeldud silmusvõimendi süsteem.

 

Kogu tehnikapark on uuendatud 2017. aastal.

 

VAATA:


VÄIKE SAAL

 

ugala vaike saal

 

Black box tüüpi väikeses saalis on tribüünidel 155 istekohta + 1 ratastoolikoht. Sõltuvalt ürituse iseloomust on tribüünid teisaldatavad. Saal sobib koolituste, konverentside, seminaride, vastuvõttude ja muude pidulike sündmuste korraldamiseks. Võimalik on broneerida saal koos etendusega.

 

Tehnilised võimalused

Saali kohal, põrandast 5,3m, on viis sõltumatult ligipääsetavat tehnilist silda. Samuti on võimalik kasutada viite motoriseeritud stanget.

 

Helitehnika

Saalis on võimalik kasutada kolmes erinevas asetuses line-array tüüpi PA süsteemi. Lisaks on installeeritud laesasetsev surround-süsteem.
Mikserpult on Roland M-5000C või Roland M-300.
Lisaks on võimalik kasutada vastavalt vajadusele monitore, mikrofone ja pillivõime.

 

Valgustehnika

Valgustehnikapark sisaldab väga erinevaid kaasaaegseid seadmeid ja võimalusi. Kasutada on võimalik erinevaid liikuvpäid ning konventsionaalseid valgusteid.
Valguspult on ETC GIO 12uni.

 

Videotehnika

Eestprojektsiooniks on statsionaaris projektor Panasonic PT-DZ13K (12,000 lm).
Samuti on võimalik kasutada erinevates mõõtudes ekraane, nii riputatavaid kui jalgadel.

 

Kogu tehnikapark on uuendatud 2017. aastal.

 

VAATA:


KELDRISAAL

 

 

Ugala keldrisaal mahutab vastavalt ürituse iseloomule kuni 145 inimest. Saal sobib hästi esitluste, pressikonverentside, vastuvõttude, seminaride ja tähtpäevaürituste läbiviimiseks. Ruumis on võimalik kasutada mikrofone, projektorit ja ekraani.

 

VAATA:


KAMMERSAAL

 

 

40-ruutmeetrise põrandapinna ja selle lisanduva 5-realise tõusuga kammersaal sobib eeskätt intiimsemate koosviibimiste, koolituste ja seminaride korraldamiseks. Kammersaalist avaneb suurepärane vaade Valuoja tiigile. Ruumis on võimalik kasutada projektorit ja ekraani.

 

VAATA: kammersaali plaan

Menüü