Teatripiletite soodusmüük 7.-12. veebruar

Ugala teatripiletite kevadine soodusmüük on alanud! 7.–12. veebruaril on piletid Ugala teatri etendustele 14 € (ei kehti muusikalile “Once” ja suvelavastusele “Kolm musketäri”). Soodusmüügi hind kehtib Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Paides, Haapsalus, Võrus ja Põlvas.

 

Tutvu mängukavaga ja osta pilet!

 

Lavastuste valikust võib leida meelepärast igale maitsele. Müügil on ka piletid kõikidele meie kevadistele uuslavastustele – 10. veebruaril esietenduv suhtepõnevik “Kuhu sa jäid?”, 19. märtsil “Arst ja 16. aprillil “Üle oma varju”.

 

Piletid on müügil Ugala kodulehel ja kassas, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Internetist ostes valida soodustuse saamiseks rippmenüüst rida „Soodusmüük” rea „Tavahind/Soodushind” asemel.

 

Pileteid saab ka broneerida Ugala kassas kohapeal, telefoni ja e-posti teel, kassa on avatud E-R kell 9-19 ja L kell 12-19. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 12. veebruaril. Nende eest saab tasuda ka pangaülekandega. Enne 7. veebruarit tehtud broneeringutele soodusmüügi hinnad ei kehti. Võimaliku hilisema piletivahetuse soovi korral tuleb tasuda hinnavahe tavahinnakirja järgi.

 

Kohtumiseni Ugala etendustel Viljandis ja üle Eesti!

 

Ugala kassa
kassa@ugala.ee

tel 433 0777