Ugala teatripieltite kevadsula 4.-7. aprill

Kütusehinnad kerkivad, piletihinnad langevad!

 

Viimastel hooaegadel on paljudel teatrisõpradel olnud keeruline pääseda etendusi vaatama. Saime ühelt külastajalt ägedalt nõudliku kirja, mis seda tõsiasja meile meelde tuletas ja vahepeal publiku ette jõudnud uuslavastustele soodsaid pileteid küsis, et jõuaks kõike järgi vaadata. Nii et tõesti, miks ka mitte!

 

Siit ta tuleb – Ugala kevadsula 4.-7. aprillini! Teatripiletid kevadhooaja etendustele maksavad 14 €. Ühtlasi jagame rõõmusõnumit, et aprillis naaseb mängupausilt menumuusikal “Once”, mille piletid on samuti erakordselt hea hinnaga 19 €. Sooduspiletid kehtivad Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Paides, Haapsalus, Võrus ja Põlvas.

 

Kuna kevadel lõpetavad oma tee mitu lavastust, et ruumi teha uutele, tasub pileteid soetada ka just nendele lavastustele, rohkem võimalust neid vaadata enam ei tule. Oma eaka lavatee lõpetab üle 100 etenduse publikumenu nautinud Liis Aedmaa autorilavastus “Emadepäev” ning Ott Sepaga peaosas lavastus “Sorri, ei saa aidata” väikeses saalis. Suures saalis annavad oma viimased etendused lastelavastus “Tuhkatriinu” ning Lavakunstikooliga koostöölavastus “Suveöö unenägu”, et saata noored näitlejad laiali teatritesse üle Eesti.

 

Mängukavaga saab tutvuda ja pileteid osta SIIN!

 

Pileteid saab osta ugala.ee, piletimaailm.com ja piletilevi.ee lehtedelt. Piletit ostes tuleb valida soodustuse saamiseks rippmenüüst rida “Soodusmüük: kevadsula” rea “Tavahind/Soodushind” asemel. Pileteid saab ka osta Ugala kassas kohapeal. Pileteid broneerida ei saa ning enne 4. aprilli tehtud broneeringutele kevadsula hind ei kehti. Võimaliku hilisema piletivahetuse soovi korral tuleb tasuda hinnavahe tavahinnakirja alusel.

 

Kohtumiseni Ugala etendustel Viljandis ja üle Eesti!

 

Ugala kassa

E-R kell 9-19

kassa@ugala.ee / tel 433 0777