Ugala Teatrikohvik

 

Oleme avatud esmaspäevast laupäevani kell 12.00–21.00, etenduste õhtutel kuni 22.00. Isuäratavaid lõunapakkumisi pakume kell 12.00–16.00. Teatrikohvikus on võimalik broneerida laudu sünnipäevadeks ja teisteks väiksemateks koosviibimisteks.

 

Etenduste publikut kostitame jookide, koogivaliku ja kergemate suupistetega. Menüüst võite leida teatripere lemmikud: New Yorgi juustukoogi, tiramisu, kartulisalati, lõhesaiad ning kilu- ja rostbiifiga värsked võileivad. Teatrikülastajate seas populaarseim valik on aga klassikaline kolmik: kohv, konjak ja šokolaadikook. Samuti ei ole kuhugi kadunud Ugala traditsiooniline jäätisekokteil, mis alates teatrimaja avamisest 1981. aastal on aastakümnetega kujunenud Teatrikohviku firmamärgiks.

 


Vaheajatellimus

 

Naudi teatriõhtut ilma kohvikujärjekorras seismata. Soovitame tutvuda vaheajatellimuse menüüga ja broneerida endale laud juba varakult.

 

Esita vaheajatellimus internetis: ugala.ee/vaheajatellimus

 

Vaheajatellimuse palume vormistada hiljemalt 24 tundi enne etendust. Suurema grupi puhul (alates 10 inimesest) palume tellimusest teada anda vähemalt 3 tööpäeva enne etendust.

 

Etenduse päeval saab vabade kohtade olemasolul vaheajatellimuse esitada telefoni teel või kohapeal.

 

Vaheajatellimuse eest tuleb arve tasuda enne etenduse algust kohviku kassas.

 

VAHEAJATELLIMUSE MENÜÜ

 

Kontakt
tel 433 0793
kohvik@ugala.ee

 


Lõunapakkumised Ugala Teatrikohvikus

 

Teatrikohvik ootab lõunatajaid esmaspäevast laupäevani kl 12.00–16.00. Igapäevaselt vahelduv menüü pakub maitseelamusi nii liha-, kala- kui ka taimetoidusõpradele.

 

Teatrikohviku külastajate lemmikute hulgast võib leida näiteks grillitud seakarree kartuli-bataadi tambiga, kevadrullid aasiapärase kastmega, nuudlivoki sealiha ja köögiviljadega ning ka näiteks vegeburgeri peedikotleti ja juurviljadega.

 

Teatrikohviku päevapakkumistega saab end kursis hoida Teatrikohviku Facebooki lehe vahendusel.

 

 

Menüü