Ugala publikuhääletus: anna hääl oma lemmiku poolt

Ugala teater ootab igal kevadel oma publikult tagasisidet lõppevale hooajale, et viimase etenduse järel välja kuulutada publikupreemia Kuldõun saajad. Publikulemmikute välja selgitamiseks on avatud veebiküsitlus ning hääletada saab ka Ugala teatris ja kohvikus.

 

Publik saab hääletada lõppeva hooaja parima lavastuse ning parima nais- ja meesnäitleja poolt. Lisaks oma lemmikute poolt hääletamisele on soovi korral võimalik vastata ka lisaküsimustele, mis aitaksid publiku teatrikülastust uuel hooajal veelgi paremaks muuta.

 

HÄÄLETA OMA LEMMIKU POOLT SIIN!

 

Kõigi hääletanute vahel loositakse välja pääsmed Ugala uue hooaja avalavastusele “Naine merelt” (autor Henrik Ibsen, lav. Andres Noormets), mis esietendub Ugala teatri suures saalis 22. septembril.

 

Oma lemmikute poolt on võimalik hääl anda kuni 25. maini.

 

Publikupreemiad antakse üle laupäeval, 26. mail pärast „Gogoli disko“ viimast etendust meeleolukal ja muusikarohkel kevadpeol. Publiku ette astuvad lavastuse “Gogoli disko” jaoks taas kokku tulnud teatrilegendid Üllo Kaur ja Margus Vaher koos oma ansambliga Porgand – legendaarne kooslus, mis on oma teatraalsete etteastetega inimesi hullutanud juba aastast 1975.

 

Inspireerituna hooaja viimasest uuslavastustest “Elav laip” on teatrirahval suur rõõm lavale kutsuda Ruslan Trochynskyi koos oma ansambliga Svjata Vatra, kes esitlevad kontserdil oma tuliuut plaati “Muutused Zminy”.

 

Koos ansambliga Svjata Vatra astub publiku ette ka lavastusest “Elav laip” pärit mustlasbänd koosseisus Kadri Lepp, Martin Mill, Andres Noormets, Andres Tabun, Terje Pennie, Tarmo Suvisild ja Oleg Titov.

 

Lisaks bändidele mängivad sel ööl parimat tantsumuusikat Ugala teatri melomaanidest töötajad ja head-paremat pakub Teatrikohvik, mille suvisest erimenüüst leiab igaüks endale meelepärase peokosutuse. Avatud on ka Ugala teatri töötajate pop-up kohvik, mille müügitulu läheb Ugala heategevuslikku fondi “Kingi lapsele teatrielamus”, mis aitab teatrisse väikese sissetulekuga perede lapsi.

 

Hooaja lõpupidu toimub 26. mail kell 20.00.

 

Piiratud arv pileteid nüüd müügil. Osta pilet siit.