Ugala külalisetendused Draamateatris 4.-7. juuni

Enne kui algab Ugala teatrisuvi ja publiku ette jõuavad põnevusdraama “Etturid” Kukenoosis ja perekonnamüsteerium “Ruth” Viljandis, on Tallinna publikul võimalik külastada kolme lavastust, mida juuni esimesel nädalal mängime Draamateatris.

 

Publiku ette jõuavad krimikomöödia “Mäng on alanud”, tragikomöödia “Toru. Krossides läbi elu” ning maailmaklassika värske tõlgendus “Naine merelt”.

 

Piletid nüüd müügil.


krimikomöödia

MÄNG ON ALANUD

4. juuni kl 19 Eesti Draamateater

 

“Mäng on alanud” on hoogne, ootamatute pöörete ja värvikate karakteritega kriminaalne komöödia.

 

Olgem ausad – kui peaosalist etenduse ajal publiku hulgast tulistatakse, on see pehmelt öeldes ebatavaline. Veelgi ebatavalisem on, kui see näitleja arvab, et tema ongi Sherlock Holmes, ja otsustab kuriteo ise lahendada. Ta kutsub võimalikud kahtlusalused pühadeks enda maahäärberisse ning justkui tellimise peale saabub kohe ka lumetorm, mis kogu kireva seltskonna tsivilisatsioonist ära lõikab. Nagu arvata võib, pole siis esimene laipki enam kaugel.

 

Osta pilet.


tragikomöödia

TORU. KROSSIDES LÄBI ELU

5. juuni kl 19 Eesti Draamateater

 

Ott Aardami värske autorilavastus, tragikomöödia “Toru. Krossides läbi elu” räägib ühest motokrossist läbiimbunud Eesti perekonnast, kes käitub kohati üpris Itaalia pere moodi. Sellel perel on oma krossirada, mille pereisa on oma käte ja traktoriga ehitanud ning mille ümber on keerelnud kogu nende elu. Ka pere vanem poeg Anton on sellelt rajalt tuule tiibadesse saanud.

 

Ent siis saabub kätte päev, kus perelt tahetakse võtta ära nende maad ja metsad ning nende armsale krossirajale ehitada mingi kummaline tervet Euroopat läbiv suur toru. Pereema aga ilma võitluseta sel juhtuda ei lase ning sunnib ka oma kuulsat poega naasma, kuid sellel külaskäigul võivad olla ohtlikud tagajärjed.

 

Osta pilet.


maailmaklassika

NAINE MERELT

7. juuni kl 19 Eesti Draamateater

 

Ibseni näidend räägib mere ääres üles kasvanud majakavahi tütrest Ellidast, kes on abielus väikese kuurortlinna arsti dr. Wangeliga ja kasuemaks mehe täiskasvanuikka jõudvatele tütardele. Ellidat piinab igatsus avamere järele ja ta ei suuda väikelinnaeluga leppida. Kuigi dr. Wangeli esimene naine on surnud, seisab temagi oma perekonna ja Ellida vahel.

 

Siis tuleb ühel päeval merelt mees Ellida minevikust ja kõik muutub.

 

Osta pilet.