Teemanädal teatrikohvikus: „Kõik on võimalik”

Septembris algab Ugala teatri 101. hooaeg, kui lavale jõuab Ray Cooney pöörane komöödia „Võrku püütud”!

 

Lavastaja Tanel Jonas: „Üks mees, kaks perekonda, kaks kodu ja üheksa ust. Ja kohutav saladus, mida John Smith on nõus varjama oma parima sõbra elu hinnaga. Valetamine ei ole ilus, aga sellega kipub olema nii, et kui kord oled alustanud, siis on väga raske lõpetada. Ja kui sa oled valetanud 16 aastat, on see peaaegu võimatu. Lõpuks jääb üle anda endast kõik ning loota parimat. Ja tuleb välja, et alati sellest ei piisa. Sest elu võib veeretada teele ka täiesti ootamatuid üllatusi. Kõik on võimalik!”

 

Ka teatrikohvik hingab peaproovide nädalal trupiga ühes rütmis ja esietenduse-eelse teemanädala inspiratsiooniallikaks valiti sel korral hõrgutised, mis inspireeritud Ugala 101. hooaja tunnuslausest „Kõik on võimalik”.

 

Ugala teatrikohviku menüüst leiab sel nädalal tõelisi hõrgutisi, millelt saladusekatet kergitame iga tööpäeva hommikul, kui avalikustame päevapakkumiste menüü – ootus on õhus, sest oleme ka ise põnevil, mille kõigega köögipere fantaasiavoor sel nädalal meid üllatada võib!

 

Teemanädalal saab iga päev maitsta näiteks teatrikohviku uudistoodet – Ugala majajäätist! Valmistatud hoole ja armastusega, algusest lõpuni, ideest teostuseni meie oma maja köögis.

Maitsvate lõunapakkumiste hulgast võite sel nädalal leida verivorste koos kõrvitsasalatiga, punase oa kooki, tagurpidi kapsarulle. Ja ülejäänud gurmee-uudised jätame esialgu üllatuseks!

 

Külastage meid 7.–12. septembrini ning tundke rõõmu Ugala algavast hooajast ja teatrikohviku teemanädalast!

 

Loe lähemalt lavastuse „Võrku püütud” kohta.

 

Jälgi teatrikohviku päevapakkumisi Facebook’i lehel või külasta lehte Päevapakkumised.ee.

 

Kohtumiseni teatrikohvikus!