Teatripiletite soodusmüük 5.–10. oktoober

Ugala teatripiletite kauaoodatud sügisene soodusmüük on alanud! 5.–10. oktoobril on piletid Ugala teatri etendustele 16 € (muusikali “Once” etendustele 22 €). Soodusmüügi hind kehtib Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Haapsalus ja Põlvas.

 

Tutvu mängukavaga ja osta pilet!

 

Lavastuste valikust võib leida meelepärast igale maitsele. Müügil on ka piletid kõikidele meie sügishooaja uuslavastustele – hooaja avalavastus „Kirsiaed“, 8. oktoobril esietendub Ringo Ramuli lavastus „Kolm ahvi“,12. novembril mõrunaljakas iiri peredraama „Tule õige koju“ ja 26. novembril spioonikomöödia „39 astet“.

 

Piletid on müügil Ugala kodulehel ja kassas, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Internetist ostes valida soodustuse saamiseks rippmenüüst rea „Tavahind/Soodushind” asemel rida „Soodusmüük”.

 

Pileteid saab ka broneerida Ugala kassas kohapeal, telefoni ja e-posti teel, kassa on avatud E-R kell 9-19 ja L kell 11-17. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 10. oktoobril. Nende eest saab tasuda ka pangaülekandega. Enne 5. oktoobrit tehtud broneeringutele soodusmüügi hinnad ei kehti. Võimaliku hilisema piletivahetuse soovi korral tuleb tasuda hinnavahe tavahinnakirja järgi.

 

Kohtumiseni Ugala etendustel Viljandis ja üle Eesti!

 

Ugala kassa
kassa@ugala.ee
tel 433 0777