Teatripiletite soodusmüük 4.-9. oktoobrini

Ugala teatripiletite sügisene soodusmüük on alanud! 4.–9. oktoobrini on piletid Ugala teatri etendustele 13 € (ei kehti muusikalile “Once”). Soodusmüügi hind kehtib Ugala etendustele kõikjal üle Eesti, sh Viljandis, Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Haapsalus ja Võrus.

 

Tutvu mängukavaga ja osta pilet!

 

Lavastuste valikust võib leida meelepärast igale maitsele. Müügil on ka piletid kõikidele meie sügistele uuslavastustele – 6. novembril esietenduv maailmaklassika, F. Scott Fitzgeraldi suurteos Sume on öö“, hooaja avalavastus „Suveöö unenägu ja 1. oktoobril esietendunud Ugala loomingulise juhi Tanel Jonase lavastus „Ema.

 

Piletid on müügil Ugala kodulehel ja kassas, Piletimaailma ja Piletilevi müügipunktides üle Eesti. Internetist ostes valida soodustuse saamiseks rippmenüüst rida „Soodusmüük” rea „Tavahind/Soodushind” asemel.

 

Pileteid saab ka broneerida Ugala kassas kohapeal, telefoni ja e-posti teel. Broneeritud piletid tuleb välja osta hiljemalt 9. oktoobril. Nende eest saab tasuda ka pangaülekandega. Enne 4. oktoobrit tehtud broneeringutele soodushinnad ei kehti.

 

Kohtumiseni Ugala etendustel Viljandis ja üle Eesti!

 

Ugala kassa
kassa@ugala.ee

tel 433 0777