Teatrikohviku terrassi avapidu

Teatrikohviku suvehooaeg algab laupäeval, 19. mail kell 20.00 meeleoluka tasuta peoga, mis leiab aset ilmselt ühe kauneima vaatega terrassil Viljandis.

 

Uuenenud suvise menüü ja hea seltskonna saatel aitavad kohviku terrassil suvist meeleolu luua hinnatud plaadikeerutajad – Endla teatri melomaanist loominguline juht Ingomar Vihmar (suviselt kirev muusikavalik vinüülplaatidelt, mis pärit maailmamuusika kullavaramust) ja Ugala teatri tehnikajuht Harlet Orasmaa, keda muusikasõbrad teavad hoopiski esinejanime Harl:Etno järgi (kahel korral pärimusmuusika auhinna Etnokulbiga pärjatud mehe hobi on nimelt plaadikeerutamine).

 

Soovitame enne peole tulekut külastada ka Ugala teatri suure saali pöördlaval etenduvat suvelavastust “Gogoli disko”. Etendus algab kell 17.00.

 

PS. Muidugi soovitame vaadata ka Ingomari sel hooajal Ugalas lavale jõudnud lavastust „Orpheus allilmas“ ja lugeda enne peole tulemist „soojenduseks“ ka Eesti Ekspressist Siim Nestori intervjuud „Kõige rohkem erutun diskolahtri juures“, milles portreteerivaks on just nimelt melomaanina tuntud teatrijuht Vihmar (sealt saate ka väikesed vihjed, milliseid plaate Inks alati pidudel mängib). Harleti muusikamaailmast saate aga aimu, kui loete ajalehest Sakala Üllar Priksi kirjutatud persoonilugu „Ehitajapaberitega Etnokulbi laureaat“.

 

Kohtumiseni Teatrikohviku terrassi avamisel. Suvi on käes!