Tähelepanu! Muudatused mängukavas

Seoses näitlejate haigestumisega on Ugala lähinädalate mängukavas muudatusi.

 

Reedel, 18. novembril jääb ära „Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus“ etendus ja 19. novembril “Kirsiaed” etendus. Asendusetendustena on laval publikulemmikuks valitud pöörane komöödia „Võrku püütud“. Sissepääsuks kehtivad juba olemasolevad piletid ja samad istekohad.

Kui pakutud asendused ei sobi, saab pileteid vahetada muudele Ugala lavastuste etendustele. Teatri mängukavaga saab tutvuda siinKui piletivahetus pakutud viisil ei sobi, ostame piletid tagasi. Oma valikust palume teatada kassa@ugala.ee või tel 4330777. Pileteid saab ümber vahetada ja tagastada kuni 18. novembrini.

 

Muudatused toimuvad ka uuslavastuse “39 astet” mänguplaanis.

-> 26. novembriks planeeritud esietendus lükkub nädala võrra edasi ja toimub 3. detsembril. Sissepääsuks kehtivad algse kuupäevaga piletid ja samad istekohad.

-> Seoses esietenduse edasilükkumisega jääb ära ka 29. novembri etendus ning selle piletid vahetatakse lavastuse järgnevatele etendustele.

-> 3. detsembri etendusele ostetud piletid sel päeval enam ei kehti – asendusetendus toimub 17. veebruaril ning sissepääsuks kehtivad algse kuupäevaga piletid ja samad istekohad. Soovi korral saab piletid vahetada ka juba varasemateks etendusteks.

Kui pakutud asendused ei sobi, saab pileteid vahetada muudele Ugala lavastuste etendustele. Teatri mängukavaga saab tutvuda siinKui piletivahetus pakutud viisil ei sobi, ostame piletid tagasi. Oma valikust palume teatada kassa@ugala.ee või tel 4330777. Pileteid saab ümber vahetada ja tagastada kuni 25. novembrini.

 

Kõikide piletiostnutega, kes on piletiostul meile oma kontaktid jätnud, võtame otse ühendust.

 

Palume vabandust muudatusest tingitud võimalike ebamugavuste pärast.