Sügishooaja uuslavastused

Ugala teatri 101. hooaja avab Ray Cooney pöörane komöödia „Võrku püütud“, mille lavastab teatri loominguline juht Tanel Jonas ning peaosas astub üles äsja Ugala trupiga liitunud Margus Tabor. Kaasa teeb ka kevadel värskelt Lavakooli lõpetanud Oskar Punga, kes liitub sügisest samuti trupiga. Teistes osades Vallo Kirs või Rait Õunapuu, Ilo-Ann Saarepera, Ringo Ramul, Triinu Meriste, Jaana Kena ja Andres Tabun. Lavastuse kunstnik on Kristjan Suits (Tallinna Linnateater).

 

Ray Cooney komöödia „Võrku püütud“ on järg tema menunäidendile „Run for Your Wife!“, mida eesti publik tunneb nime all „Oi, Johnny!“.

 

Esietendust on oodata 12. septembril Ugala teatri suures saalis.

 

Teise uuslavastusena jõuab 2. oktoobril Ugala teatri väikeses saalis publiku ette Soome lavastaja ja näitekirjaniku Antti Mikkola näidend „Sorri, ei saa aidata“, mis räägib keskikka jõudnud mehe ummikaastatest. See on lugu kaduvast mehelikkusest, tugevast ja tahtejõulisest naiselikkusest, isekusest ja andestamise raskusest, millesse on põimitud vabastavat nalja ja huumorit. Lavastab Tanel Ingi ning peaosas on esimest korda külalisnäitlejana Ugala lavastuses kaasa tegev Ott Sepp. Teistes osades Tarvo Vridolin, Kadri Lepp ja Terje Pennie. Lavastuse kunstnik on Jaanus Laagriküll.

 

Esietendus 2. oktoobril Ugala teatri väikeses saalis.

 

Piletid on nüüd müügil!

 

Tutvu Ugala sügishooaja mängukavaga.