Muusikali „Once“ piletimüük on alanud!

Ugala teatris esietendub 26. jaanuaril 2019 muusikal “Once”, mille toob lavale Taago Tubin, muusikajuhid on Peeter Konovalov ja Andre Maaker. Peaosades astuvad üles Priit Võigemast ja Laura Kalle.

 

Piletimüük algab 7. juunil Piletimaailma ja Piletilevi veebilehtedel ning müügipunktides. Pileti hind on 27 eurot (sooduspilet 22 eurot).

 

Osta pilet internetist: https://www.piletimaailm.com/performances/82476-muusikal-once?lang=et_EE

 

John Carney mängufilmil põhinev muusikal „Once“ („Ükskord“) on isemoodi lugu üksindusest, kirest ja lootustest. Samuti muusika rollist meie elus.

 

Iirlasest hobimuusik, kes on pettunud armastuses ja hüljanud oma unistused, kohtub Dublini tänaval juhuslikult noore tšehhi neiuga. Ühine kirg muusika vastu lähendab neid teineteisele ja sõprusest areneb midagi enamat. Süttivad lootused, muusika saab uue hingamise, kuid puhkev armastuslugu seab nad keeruliste valikute ette.

 

Loo lavaversiooni muudab eriliseks, et näitetrupp toimib ühtlasi ka bändina ja kogu muusika luuakse elavas ettekandes. Muusikali libreto autoriks on tuntud iiri näitekirjanik Enda Walsh, muusika ja laulusõnad on loonud filmis peaosi mänginud Glen Hansard ja Markéta Irglová.

 

„Once“ esietendus muusikalina 2011. aastal Off-Broadwayl ja on pälvinud terve rea mainekaid auhindu, sealhulgas kaheksa Tony Awardi.

 

Loe lähemalt lavastuse “Once” kohta.

 

Info ja piletid
Ugala kassa
tel 433 0777
kassa@ugala.ee