“Meistrite liiga” teemanädal: Urmas Lennuki ja Imre Õunapuu kontsert

Kui teatritegemist võrrelda söögitegemisega, siis teatrist saab kõhu täis küll, aga sinna juurde oleks tarvis ka magustoitu, milleks passib ideaalselt muusika. Urmas Lennuk ja Imre Õunapuu on pannud oma laulud ühte kappi, sest need räägivad sama keelt, jutustavad lugusid lootustest, ootustest, võitjatest, kaotustest, maast ja ilmast ning igavesest kõiksusest. Seda kõike võimalikult lihtsalt, kergelt ja arusaadavalt nii neile endile kui ka publikule.

 

Urmas ja Imre annavad tasuta kontserdi Ugala Teatrikohvikus reedel, 9. novembril kell 21.30 (broneeri laud juba varakult telefoninumbril 433 0793).

 

Urmas Lennuk on hinnatud näitekirjanik, kelle tööd viimastel aastatel on ka Ugala teatri publikut rõõmustanud. Siiani on mängukavas Urmase kirjutatud ja lavastatud koguperelavastus “Vai-vai vaene Vargamäe” ehk “Tõde ja õigus” lastele. Kolm aastat aga nautis välja müüdud etendusi suvelavastus “Kõrboja perenaine”, mille Lennuk just Ugala teatri trupile mõeldes Tammsaare ainetel kirjutas. Palusime tal kirjutada veel ühe uue näidendi, seekord silmas pidades Ugala väärikamaid näitlejaid Luule Komissarovit ja Peeter Jürgensit. Ja nüüd, vahetult enne seda, kui “Meistrite liiga” jõuab 17. novembril publiku ette, annabki Urmas Lennuk koos hea sõbra ja kolleegiga Imre Õunapuuga kontserdi, mis juhatab sisse eheda ja eestimaise teemanädala Ugala Teatrikohvikus.

 

Kohvikus kõlab sel nädalal ainult hea Eesti muusika ja samuti üllatab Teatrikohviku pere teemanädala raames meid erimenüüga. Iga päev saavad külastajad järele proovida ehedaid Eesti maitseid, mida me pastaroogade ja sushimaailma pealetungis kipume ära unustama. Menüüst võib nädala jooksul leida nii hapukapsasuppi kui ka sülti keedukartuliga. Ei puudu ka verivorstid, kamakreem ja heeringatort mustal leival. Omal kohal on ka klassikaline mulgipuder ja kohupiimakook. Tutvu igapäevaste eripakkumistega Ugala Teatrikohviku Facebooki lehel.

 

Eesti teemanädala finaaliks on laupäeval, 17. novembril kell 17.00 Ugala teatri suures saalis publiku ette jõudev uuslavastus “Meistrite liiga“.