Lasteeinete teemanädal teatrikohvikus

Neljapäeval, 5. detsembril jõuab Ugala teatri suures saalis publiku ette Ugala uus koguperelavastus „Tuhkatriinu“.

 

Kes meist ei teaks Tuhkatriinu lugu? Võib-olla mõni laps veel ei tea, kuid kindlasti on palju neid, kes seda lugu ikka ja jälle kogeda tahavad. Tulge siis meiega kaasa! Rändame unistusteilma, otsime üles muinasjutumaa ja vaatame, kas seal elavad endiselt kuningad ja printsid, võlurid ja haldjad ning kas armastus ja headus saavad ikka ahnuse ja kadeduse üle võidu.

 

Ka teatrikohvik liugleb peaproovide nädalal trupiga ühes rütmis ja esietenduse-eelseks teemanädalaks valiti sel korral toidud, mis paneva silmad särama just kõige noorematel teatrisõpradel!

Lasteeinete teemanädalal kuuluvad lõunapakkumiste valikusse: kreemjas ja koorene singipasta, Karlssoni moodi lihapallid rootsipärases kastmes ja kartulitambiga, mannavaht, tarretis, lihtne kana-nuudlisupp, miniburgerid erinevate lisadega, frikadellisupp, purukattega kohupiimakook, grillvorstid friikartulitega, viineripitsa ning loomulikult jäätis šokolaadi ja maasikatega!

 

Ühtteist jätame ka üllatuseks! Külastage meid 2.–7. detsembril ning tundke rõõmu Ugala juubelihooajast ja teatrikohviku teemanädalast.

 

Sel nädalal kõlab meil kohvikus ka lastepärane muusikavalik!

 

Rohkem infot uuslavastuse kohta saate lugeda siit lingilt: www.ugala.ee/lavastus/tuhkatriinu

 

Jälgi teatrikohvikus päevapakkumisi teatrikohviku Facebooki lehel või külasta lehte Päevapakkumised.ee.

 

Kohtumiseni teatrikohvikus!