Viljandi Linnaraamatukogus arutletakse lavastuse „Kvaliteetinimene ehk Kodanlasest aadlimees“ teemadel

29. aprillil kell 18.00 toimub Viljandi Linnaraamatukogus vestluskohtumine, mis keskendub Ugala teatri lavastusele „Kvaliteetinimene ehk Kodanlasest aadlimees“. Vestlema tulevad lavastaja Maria Peterson ja kunstnik Pille Jänes.

 

Kohtumine kuulub vestluskohtumiste sarja „UGALA jutud Viljandi Linnaraamatukogus“, mille raames arutletakse Ugala värskete lavastuste sünniloo, teemade ja tähenduste üle.

 

Vestluskohtumiste sari sündis Ugala teatri ja Viljandi Linnaraamatukogu koostöös ning pakub publikule võimalust kohtuda lavastuste tegijatega vahetus ja arutlevas õhkkonnas. Kohtumistel käsitletakse nii loomingulisi valikuid kui ka laiemalt ühiskondlikke teemasid, mida lavastused puudutavad.

 

Kõik vestluskohtumised on huvilistele tasuta.