Vestlusõhtu “Kolleeg kohtub kolleegiga”. Vilma Luik ja Kadri Lepp

Ugala 100. hooajal toimuvad teatrikohvikus kord kuus hubased jutuõhtud, kus publiku juuresolekul kohtuvad kaks trupiliiget, kes teineteist intervjueerivad ja seeläbi teatritöö telgitaguseid publikule paotavad.

 

Sarja teine kohtumine toimub teisipäeval, 10. detsembril kl 18. Seekordseks vestluspaariks on Ugala teatri näitlejad Vilma Luik ja Kadri Lepp.

 

Novembris tähistas Ugala teatri näitleja Vilma Luik oma 60. sünnipäeva. Ugala teatriga ühines ta kohe pärast lavakunstikateedri lõpetamist ning on Ugala ridadesse kuulunud alates 1982. aastast ehk 37 aastat. Vaata galeriid Vilma rollidest läbi 37 aasta siit lingilt: www.flickr.com/photos/ugalateater/albums/72157711638684631

 

Oktoobris selgusid Eesti Teatri Agentuuri 2019. aasta näidendivõistluse võitjad. Žürii otsusel anti välja esimene, teine ja kaks kolmandat preemiat ning kaks näidendit tõsteti esile äramärgituna. Ugala publikule on üks esiletõstetud näidendi autoritest vägagi tuttav. Äramärgitud näidendis “Astridi valss” loob Kadri Lepp žürii sõnul tundliku mitmeplaanilise pildi väikelinna elust, kus argielu poeesias sulanduvad igatsus, huumor, valu, eneseiroonia ja see, mida on kõige raskem välja öelda.

 

Jututeemadest ei jää ilmselt kõrvale juubelimõtted ega ka näitekirjanikuks olemise võlu ja valu. Üks on selge: tulemas on põnev vestlusõhtu, kus Vilma intervjueerib Kadrit ja Kadri vastab Vilmale samaga. Ja loomulikult saab ka publik päevakangelastele küsimusi esitada!

 

Vestlusõhtu on kõigile tasuta.

 

Kohtumiseni teatrikohvikus!

 

PS. Eelmise vestlusõhtu salvestust on huvilistel võimalik järele kuulata siit lingilt https://www.mixcloud.com/Ugala/vestlusõhtu-kolleeg-kohtub-kolleegiga-ilo-ann-saarepera-ja-peeter-jürgens/