Vestlusõhtu “Kolleeg kohtub kolleegiga”. Terje Pennie ja Garmen Tabor

Ugala 100. hooajal toimuvad teatrikohvikus kord kuus hubased jutuõhtud, kus publiku juuresolekul kohtuvad kaks trupiliiget, kes teineteist intervjueerivad ja seeläbi teatritöö telgitaguseid publikule paotavad.

 

Sarja kolmas kohtumine toimub teisipäeval, 21. jaanuaril kl 18. Seekordseks vestluspaariks on Ugala teatri näitleja Terje Pennie ja Ugala teatrijuht Garmen Tabor.

 

9. jaanuaril tähistas Ugala teatri näitleja Terje Pennie oma 60. sünnipäeva. Olles Viljandi teatrisõpradele küll tuttav juba varasemate lavatööde kaudu, tegi ta koosseisulise näitlejana Ugalas oma esimese rolli alles kolm aastat tagasi Liis Aedmaa autorilavastuses “Emadepäev”, mis on publikumenukina tänase päevani mängukavas ja läheneb etenduste arvult juba sajale! Samuti saab Penniet näha ka Ugala lavastustes “Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus” ning “Lotomiljonärid”. Vaata meeleolukat juubeligaleriid siit www.flickr.com/photos/ugalateater/albums/72157712574093508

 

2019. aasta suve hakul sai Ugala teatri uueks juhiks varasemalt näitleja ja pedagoogina tuntud Garmen Tabor. Näitlejatöö pole aga Garmenil unarusse jäänud ja muusikalisõprade rõõmuks näeb teda tänase päevani üles astumas Ugala teatri möödunud aasta kõige menukamas lavastuses “Once”, mida aastal 2019 vaatas enam kui 19 000 inimest.

 

Lisaks partnerlusele teatrilaval, on Terje ja Garmen aastaid olnud ansamblikaaslasteks ka omaaegses Draamateatrist võrsunud kandleküttebändis Eluõied.  Üks on selge: tulemas on põnev vestlusõhtu, kus Garmen intervjueerib Terjet ja Terje vastab Garmenile samaga. Ja loomulikult saab ka publik päevakangelastele küsimusi esitada!

 

Vestlusõhtu on kõigile tasuta.

 

Kohtumiseni teatrikohvikus!

 

PS. Eelmiste vestlusõhtute salvestusi on huvilistel võimalik järele kuulata siit: