Veebi-vestlusõhtu: Tarvo Vridolin ja Tanel Ingi

Ugala 100. hooajal toimusid teatrikohvikus kord kuus hubased jutuõhtud, kus kohtusid kaks trupiliiget, kes teineteist intervjueerisid ja seeläbi teatritöö telgitaguseid publikule paotasid. Kevadel saabunud uus aeg nõudis aga uut lähenemist ja nii jõudsidki kohtumisõhtud publikuni hoopis veebi vahendusel. Nüüd oleme vaikselt tagasipöördumas tavaelu juurde. Hoides kinni turvalisest distantsihoidmise nõudest, saame hajutatult taas koguneda vestlusõhtutele teatrikohvikus. Siiski jätkame ka veebiülekannetega. Otseülekannet saab jälgida Ugala teatri Facebooki lehelt www.facebook.com/UgalaTeater

 

Sarja seekordne kohtumine toimub kolmapäeval, 12. augustil kell 19. Vestluspaariks on Ugala teatri näitlejad Tarvo Vridolin ja Tanel Ingi.

 

Pärast teatrikooli lõpetamist 1999. aastal asus Tanel Ingi tööle Ugala teatrisse. Lisaks lugematutele teatrirollidele on Tanel leidnud tee publiku südamesse ka lavastajana. Olgu siinkohal ära mainitud kasvõi Tanelile Ugala parima lavastaja publikupreemia toonud südamlik lavalugu “Amalia” või hetkel repertuaaris olev saalitäite viisi teatrisõpru rõõmustav eluline komöödia “Meistrite liiga”. Neil päevil aga alustab Tanel taas proove järjekordse lavaloo kallal, mis jõuab publiku ette oktoobris. Nii nagu Tanelile omane, on tegemist Soomest pärit näidendiga ja ühe näitlejana teeb lavastuses “Sorri, ei saa aidata” kaasa Taneli vestluspartner Tarvo Vridolin.

 

Tarvo Vridolin asus Ugalasse tööle 1997. aastal. Üle 20 aasta on Tarvo rõõmustanud publikut oma värvikate ja mahlaste karakteritega, mis on alati laetud Tarvole nii omase sooja huumori ja inimlikkusega. Vridole (nii nagu kutsuvad teda kolleegid) on aga lisaks heale huumorimeelele antud oskus ka sõnu seada – viimaste aastate Ugala tähtsündmusi ei kujuta enam ettegi, ilma et Tarvo kannaks ette omakirjutatud luuleridasid.

 

Tulemas on põnev vestlusõhtu, kus Tanel intervjueerib Tarvot ja Tarvo vastab Tanelile samaga. Ja loomulikult saab ka publik päevakangelastele küsimusi esitada – kas siis otse kohapeal või veebivestluse kommentaariumisse kirjutades.