Veebi-vestlusõhtu “Kolleeg kohtub kolleegiga” Vallo Kirs ja Martin Mill

Ugala 100. hooajal toimusid teatrikohvikus kord kuus hubased jutuõhtud, kus kohtusid kaks trupiliiget, kes teineteist intervjueerisid ja seeläbi teatritöö telgitaguseid publikule paotasid. Uus aeg nõuab uut lähenemist ja nii jõuabki sel korral kohtumisõhtu publikuni hoopis veebi vahendusel. Otseülekannet saab jälgida Ugala teatri Facebooki lehelt www.facebook.com/UgalaTeater

 

Sarja seekordne kohtumine toimub kolmapäeval, 3. juulil kl 19. Vestluspaariks on Ugala teatri näitlejad Martin Mill ja Vallo Kirs.

 

Martin Mill lõpetas aastal 2008 lavakunstikooli ja töötab samast aastat Ugala teatris näitlejana. Martin on üks väheseid Ugala teatri näitlejaid, kes leidnud endas visadust põhitöö kõrvalt omandada näitekunstialane magistrikraad – õpingute järgselt on ta pedagoogina hinnatud Viljandi ja Tallinna teatritudengite hulgas. Kõrges hinnas on Martin ka teatrisõprade ja -spetsialistide hulgas – selle tunnistuseks on viimastel aastatel mitmed pälvitud publikulemmiku tiitlid, kahel aastal järjest on ta saabunud teatriauhindade galalt auhindadega. Kui aastal 2019 pälvis ta Ants Lauteri nimelise preemia, siis käesoleval aastal tunnustati Milli Eesti Teatriliidu meeskõrvalosatäitja auhinnaga.

 

Vallo Kirs on teatrisõpradele tuntud nii näitleja kui ka lavastajana. Vallo “süül” veetis suur osa Ugala trupist 6 aastat Vargamäel suveetendusi mängides – küll oli põhjuseks suvelavastus “Vanad ja noored”, teisel korral aga publikurekordeid purustanud “Kõrboja perenaine”. Ugala juubelihooajal jõudis lavale aga Kirsi sotsiaalselt põletavatel teemadel tuginev lavastus “Kuidas minust sai HAPKOMAH”, mida esietendusest kuni eriolukorra välja kuulutamiseni mängiti välja müüdud saalidele üle Eesti.

 

Martini ja Vallo ühiseks kireks võib pidada jalgpalli! Mõlemad on palliplatsil esindanud ka muideks Eesti näitlejate koondist. Ja muidugi ei saa mõlema näitleja puhul üle ega ümber faktist, et tegemist on isadega.

 

Üks on selge: tulemas on põnev vestlusõhtu, kus Vallo intervjueerib Martinit ja Martin vastab Vallole samaga. Ja loomulikult saab ka publik päevakangelastele küsimusi esitada! Sel korral mitte saalist kuulajatena, vaid veebi-vestluse kommentaariumisse kirjutades.

 

Kohtumiseni veebis!

 

Kohtumise salvestus: