Veebi-vestlusõhtu 22. juunil: Andres Noormets ja Aarne Soro

Ugala 100. hooajal toimusid teatrikohvikus kord kuus hubased jutuõhtud, kus kohtusid kaks trupiliiget, kes teineteist intervjueerisid ja seeläbi teatritöö telgitaguseid publikule paotasid. Uus aeg nõuab uut lähenemist ja nüüd jõuavadki kohtumisõhtud publikuni hoopis veebi vahendusel. Otseülekannet saab jälgida Ugala teatri Facebooki lehelt www.facebook.com/UgalaTeater

 

Sarja seekordne kohtumine toimub esmaspäeval, 22. juunil kl 19. Vestluspaariks on Ugala teatri lavastaja Andres Noormets ja Ugala teatri näitleja Aarne Soro.

 

Andres Noormets on lavastaja, näitleja, dramaturg, pedagoog ja improvisaator. Alustanud aastal 1988 Ugala teatris töötamist, on ta seejärel käinud pika tee ja pärast Viljandit liikunud loomingulistel radadel nii Endlas, Vanemuises kui ka teistes Eesti teatrites. Tegutsenud pedagoogina ja ERR Raadioteatri loovjuhina. Alates 2017. aastast töötab Andres taas Ugala teatris lavastaja ja näitlejana.

 

Aarne Soro töötab Ugala teatris näitlejana alates aastast 1996. Teatritöö kõrvalt mänginud rohkelt mängufilmides ja teleseriaalides. Seda, et Soro on hinnatud ja armastatud nii kolleegide, publiku kui ka teatrikriitikute seas, tõestavad arvukad auhinnad ja nominatsioonid – nädal aega tagasi pälvis Soro juba seitsmendat korda Ugala parima meesnäitleja preemia.

 

Tulemas on põnev vestlusõhtu, kus Andres intervjueerib Aarnet ja Aarne vastab Andresele samaga. Ja loomulikult saab ka publik päevakangelastele küsimusi esitada! Sel korral mitte saalist kuulajatena, vaid veebi-vestluse kommentaariumisse kirjutades.